639 Shares 3311 views

Urzekające kreskówkę o księżniczek

Bajki o księżniczek, jak nie tylko dziewczęta, ale także kobiet. Spójrzmy na zdjęcie, które warto zobaczyć małe dzieci.


„Księżniczka łabędzi”

Główny bohater – w Korol Uilyam. rządzi swoim królestwem. Wszystko było dobre, ale król nie ma dzieci. Ale wszystko się zmienia, gdy niebo wysłał córkę Odette.

W pobliskiej osadzie królowej rodzi pierworodnego Derek. Szczęśliwi rodzice są bardzo zadowoleni, że starają się przyjść na wizytę siebie częściej, aby ich dzieci częściej spotkaliśmy i rozmawialiśmy. W przyszłości zamierzają je poślubić. Ale zły czarownik działał wbrew ich intencji. Porwał księżniczkę i odwrócił ją w łabędzia.

„Księżniczka i żaba”

Opisując bajki o Disney Princess powiedzieć o „Księżniczka i Żaba”. Wszedł na ekran obraz w 2009 roku. Główny bohater – ciemnoskóry dziewczyna Tiana, pracuje jako kelnerka, mieszka w Francuz kwartału.

Nagle spotyka księcia, a gdy miała karnawał kostium księżniczki. Tylko facet w przebraniu żaby. Okazało jego voodoo maga. Ona zlitowała się nad chłopcem i pocałowała go. Ale ponieważ nie była księżniczką też stała się żaba. Teraz obaj przejść przez bagna do czarownicy Odie. Mają nadzieję, że znajdzie sposób, by im pomóc, więc zwrócił się do ludzi.

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Kontynuując opisać bajki o księżniczkami powiedzieć o „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Wydany obrazek opublikowany w 1937 roku. W podstawie baśni braci Grimm. Główna bohaterka – Snow White. Teraz dziewczynka ma mieszkać z ojcem, macochą, jak jej matka zmarła. Macocha jest czarownicą. Kobieta lubi podziwiać tylko siebie, nic innego nie robi. To sprawia, że pasierbica robić interesy. Pewnego dnia, Snow White spotkał książę zakochał. Po tym, macocha przestał być piękniejsze niż jakiekolwiek na świecie. Kobieta mówi leśniczy do podjęcia Śnieżkę do lasu i wyciąć jej serce. Człowiek zlitował się nad dziewczyną, pozwolić jej odejść, zanim tego powiedzieć o złych planów macochy. Po tym, że dziewczyna wpada w obcym domu, w którym siedem osób.

„Księżniczka na ziarnku grochu”

Jeśli jesteś zainteresowany w bajki o księżniczek, następnie zwracać uwagę na to. Został zastrzelony w 2002 roku przez animatorów USA i Węgry. Główny bohater – Książę Rollo. Jeździł sporo ziemi w poszukiwaniu swojego ladylove. Ale pewnego dnia spotyka piękną pasterka. Wydawało mu się spełnieniem marzeń. W tym czasie jego przyjaciel, Voron Sebastyan, próbując rozwikłać tajemnicę ziarnka grochu.

"Shrek"

Co jeszcze powinno dzieciaki oglądać bajki o księżniczek? Na przykład, „Shrek» (Shrek). On stworzył w 2001 roku w Ameryce. Główny bohater – Shrek, który kocha samotność. On żyje w bagnie. Aż pewnego dnia do niego usiadł, wszystkie znaki, które kierowały Lord Farquaad. Shrek nie może pogodzić się z taką. Jego towarzysz staje się rozmowny osła.

Pan, słuchanie Shrek, mówi, że podejmie wszelkie bohaterów jego bagno, a jeśli będzie on uratować go dla księżniczki strzeżonym przez ziejącego ogniem smoka. Po tym, przyjaciele zaczynają przygodę zabawy. Czekają na walce, piratów i oczywiście piękną księżniczkę. Kiedy przyjaciele są prawie wszystkie przeszkody, smok pojawia się przed nimi, która okazuje się być dziewczyną. To dziecko jest pierwszym całkowicie chroni księżniczkę, ale po zwycięstwie, okazuje się, że ona zakochuje się rozmowny osła. Takie uczucia, oczywiście, jego początkowa panika.

Wreszcie, mała

Teraz znasz ciekawą kreskówkę o księżniczek. Takie zdjęcia można obserwować dzieci i w nocy i rano. Bo ich historie są bardzo dobre. Te bajki są zawsze mile widziane, oczywiście, zwycięża zło.