758 Shares 1069 views

Neva Lux 5514 gejzer: opis, zdjęcia i opinie

podgrzewacz wody gazowy Neva Lux 5514 to jeden z najlepszych modeli serii Newą. W porównaniu z innymi rozwiązaniach, 5514 posiada szereg zalet. Model jest w stanie działać na naturalnych paszach gazu, jego moc wynosi 28 kW, która jest wystarczająca do zapewnienia, że właściciele prywatnych domów mogłyby jednocześnie i bez przerwy w wielu dźwigów użyć szef zaopatrzenia w ciepłą wodę.


opis

Wspomniany cylinder gazowy przeznaczony do natychmiastowego przygotowania ciepłej wody. Urządzenie jest wykonane z wytrzymałych materiałów, które gwarantują długą żywotność. Urządzenie jest włączane automatycznie, wystarczy odkręcić kran będzie potrzebne do tego. Mały rozmiar i bardzo stylowa konstrukcja pozwoli na urządzenie, aby wejść do wnętrza każdego domu, a tym samym zaoszczędzić przestrzeń.

parametry techniczne

podgrzewacz wody gazowy Neva Lux 5514 podczas instalacji znajduje się na ścianie i posiada pionowy układ. Maksymalna temperatura wody zasilającej można osiągnąć poziom 90 stopni. Średnica komina musi być równa 140 mm lub więcej, które zapewni wystarczająco intensywne łaknienie. W jednej chwili, użytkownik może uzyskać 14 litrów ciepłej wody. Przed wykonaniem instalacji, należy rozważyć, czy może wytrzymać ciężar grzejnika na ścianie, która jest równoważna do 12,5 kg.

Newa lux 5514 jest wyposażony w zintegrowane zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem ciśnienia i przegrzaniem, a także ma poziom kontroli temperatury. Urządzenia i steruje systemem dostarczania gazu wbudowany ochrony, z których ten ostatni dostarcza się mechanizm blokujący w sieci, w przypadku braku określonego poziomu ciąg w kominie. Zużycie paliwa wynosi około 3 metrów sześciennych na godzinę, liczba ta jest nominalną.

pozytywne opinie

podgrzewacz wody gazowy Neva Lux 5514, Według użytkowników, ma wiele zalet. Model ten prosty jednostkę sterującą, jednostka wyświetlacza potrzebujące, konieczne jest użycie pojedynczego uchwytu do regulacji temperatury. Jak twierdzą użytkownicy mogą to uznać za plus i minus w tym samym czasie. Wiele zagranicznych producentów dla tej samej oferty cenowej Na sprzedaż Więcej wyposażonych modeli. Ale opisany przykład można nazwać dość prosta. Nawet starsi ludzie będą mogli zrozumieć i zarządzać urządzeniem.

Neva Lux Kolumna 5514 zapewnia szybkie nagrzewanie do komfortowej temperatury, a także posiada system zabezpieczeń, który może, jeśli to konieczne, aby wyeliminować usterkę. Jako właściciele domów kraju i prywatnych, w działaniu kolumny gazu nie wytwarza dużo hałasu, bez kliknięć, które występują w innych producenta odmianach.

Dodatkowe zalety

Neva Lux 5514 gejzer jest bardzo kompaktowe wymiary, można umieścić go na ścianie w kuchni iw łazience. Zwolennicy adaptacji rosyjskich warunkach jak kolejny plus. W ten sposób, grzejnik będzie działać nawet po obniżonej systemem ciśnienia i niskiego ciśnienia wody, co jest ważne w okresie letnim. Urządzenie jest wyposażone w układ sterowania, który eliminuje awarii urządzenia podczas przegrzany, a podwyższone ciśnienie.

negatywne opinie

Jeśli podoba Ci się podgrzewacz wody gazowy Neva Lux 5514, opinii konsumentów przed zakupem zaleca się uczyć, ponieważ oba można wyróżnić wśród nich negatywne. Każdy sprzęt elektroniczny, jeżeli jest on produkowany w Chinach, często krótkotrwałe, odnosi się to również do niektórych części składowych Neva Lux, takie jak system ochronny. Jako użytkownicy twierdzą, jeżeli wystąpi awaria kolumny grzewczego, to można się spodziewać, aby zobaczyć kreatora przez długi czas, co wskazuje na niską jakość usług. Ponadto, istnieją negatywne opinie i niekompetentnych pracowników.

Dodatkową wadą jest fakt, że centrum usług do naprawy, roślina jest po prostu nieobecny. Czasami może mówić o niezawodności produktów lub na odpowiednim stosunku do kupującego. Z tego powodu, że każda technika może być uszkodzony, drugi założenie nasuwa się samo. Doświadczeni kupujących pamiętać, że podgrzewacz wody gazowy Neva Lux 5514, których ujawnienie zostało przedstawione powyżej, ma stosunkowo wysokie koszty, które mogą być porównane z cenami produktów znanych marek. Dlatego zaleca się, aby zadać sobie pytanie, czy kupić taki sprzęt jest wart przed zakupem.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o cechach modelu

Opisane nagrzewnica gazowa woda jest idealna dla dostaw ciepłej wody domy lub mieszkania. Dostępne modele dane prezentowane są w klasycznym białym kolorze, więc kolumna może być pasuje do każdego pomieszczenia. Paliwem stosowanym jest gaz ziemny i gaz płynny, której ciśnienie może wynosić 1.3-2.9 kPa. Minimalne ciśnienie wody wynosi 15 kPa. Co do wartości maksymalnej, to 1000 kPa. Przed dokonaniem zakupu należy zapytać, jak doprowadzić komunikację (te głośniki podłączone od dołu).

Średnica rury wykładzinowej jest 20.95 mm. Sprzęt mechaniczny zarządzania znajduje się gaz, kontrola i regulacja funkcji avtopodzhig płomień. podgrzewacz wody gazowy Neva Lux 5514, przeglądy, która jest w większości pozytywne, wykonane z metalu, który jest podstawą sprawy. Następnie, palnik i wymiennik ciepła są ze stali i miedzi, odpowiednio.

Opinie na temat funkcji urządzenia

Sprzęt wart około 10 000 rub., Co czasami popycha kupujących. Jednak trzeba zwrócić uwagę na powłokę o wysokiej jakości, który jest stosowany do kadłuba ciśnieniowego. Pomimo faktu, że wielu ludzi nie chce kupić tę maszynę z powodu mechanicznego sterowania mocą, w praktyce okazuje się, że prawidłowa temperatura uzyskuje się dość płynnie. Przez knota można zrobić szybki i bezproblemowy zapłon elektryczny.

Dodatkowe korzyści należy przeznaczyć nie działa po włączeniu ciepłej wody, która oszczędza wodę. Pomimo faktu, że kolumna ma automatyczną regulację pracy grzania, funkcja ta będzie miało miejsce tylko wtedy, gdy urządzenie jest umieścić przy prawie pełnej mocy. Jednak może to być postrzegane jako nakładające na ciśnienie zasilania zmieniającym jednostki zaczyna automatycznie reguluje dopływ gazu. Według użytkowników, funkcja ta jest całkowicie bezużyteczny jako kolumna ogrzewanie przeznaczone jest prawie kotła, zamiast dwóch kranu wodociągowej. Dlatego można stwierdzić, że głośnik jest wystarczająco silne, nawet dla trzech dźwigów.

Czas pracy w praktyce

Niestety, Neva Lux 5514, z wykorzystaniem instrukcji dołączonej do urządzenia, charakteryzują się stosunkowo niskim życia. W ciągu 4 lat, można zmierzyć się z problemem braku niektórych elementów. Wielu użytkowników donoszą, że po 7 latach będzie trzeba zmienić wymiennik ciepła, a także elektroniczną jednostkę sterującą. Klocki zużycia i czujników w tym czasie.

instrukcja

Opisane kocioł gazowy zainstalowany w kuchniach lub innych pomieszczeń niemieszkalnych, które muszą być ogrzewane. Objętość pomieszczeniu powinna być równa 8 metrów sześciennych lub więcej. Pomieszczenie jest wymagane być wyposażona w elementy wentylacyjne i intensywnego dopływu świeżego powietrza przez otwory wentylacyjne, które otwierają lub rygli. Szczeliny lub kratki w dolnej części ściany lub drzwi nie powinna być szczelnie zamknięta. Po podłączeniu urządzenia należy podłączyć go do komina, który ma dobry ciąg. Nie mocować na drewnianych powierzchni ścian i tynki, które mają paletą drewnianą. W ogóle, to najlepiej jest zainstalować taki sprzęt dla profesjonalistów, ponieważ w przeciwnym razie, jest to możliwe w przypadku produktów nie objętych gwarancją.