122 Shares 9422 views

Ilya Aleksandrowicz Varlamov: biografia, fakty z życia

Można organizować swoje życie tak, aby nie spędzić cały swój czas tylko do pracy i odpowiedzialności, i nadal być w stanie robić rzeczy, które kochasz, aby rozwijać osobiście i podróżować. To przestrzega tych zasad Ilya Aleksandrowicz Varlamov – popularnego blogera. Jest zapalonym podróżnikiem i utalentowanym fotografem.


Biografia Ilya Varlamov

Ilya urodził się w moskiewskich szpitalach położniczych 07 stycznia 1984. Dzieciństwo był jak wszystkie dzieci w czasach sowieckich – ogrodzie, szkoły, przyjaciół, hobby. Od najmłodszych lat chłopiec uwielbiał rysować, więc po ukończeniu studiów, rodzina poradził mu, aby wprowadzić Instytut Architektury. Już w 3 klasie szkoły średniej, stał się znany wielu ludziom, że jako student, organizowanych wspólnie z innymi pracowni architektonicznej i było dalej Varlamov Ilya Aleksandrowicza. Rodzice ucznia – wykształceni i inteligentni ludzie. Skończyli razem w momencie Instytutu Lotnictwa Moskwa i pracował przez całe swoje życie dla dobra kraju. Jego ojciec pracował w logistyce, a moja mama nawet udział w dużych projektach dla rozwoju kosmicznego.

Prywatne życie blogger

Pomimo aktywnego życia społecznego i biznesu, Varlamov Ilya Aleksandrowicz 2013 jest mężem całkiem udane i piękne kobiety i ojca urocze córki. Zazwyczaj w Internecie wokół sławnych i znanych osobistości, istnieją różne pogłoski i plotki. Nie oszczędzono jest stroną, i Eliasz. W blogach i forach aktywnie omówiła temat orientacji seksualnej Maksima Katsa, który był rzekomo w związku Varlamov Ilya Aleksandrowicz. Żona (na zdjęciu poniżej), nasz bohater, Love – bardzo piękna młoda kobieta. Poza Ilya – wspaniałego męża i ojca, który przerywaną na jego rodzinie. On przynosi swoją córkę Helen i miłość syna z pierwszego małżeństwa. Dlatego ci, którzy są zaznajomieni z sytuacją rodzinną naszego bohatera, z wielką pewnością zareaguje na taką brudną plotek. Varlamov Ilya Aleksandrowicz, żona i ich dzieci z szacunkiem i miłością są do siebie. Można je nazwać idealną rodzinę.

Lubow Varlamova rodem z Iżewsk. Ale kiedy przeniósł się do stolicy, to udało się zbudować karierę i stać się kobietą sukcesu. Przez szkolenia ona jest architektem, zajmuje się projektami i przedsiębiorstw w firmie, która została zorganizowana przez męża Ilya Aleksandrowicz Varlamov.

Udział w blogosferze

Blog, który prowadzi Ilia w „Live Journal” w lipcu 2006 roku pod nazwą varlamov.ru (Zyalt), jest w rankingu użytkowników na jednym z pierwszych miejsc. Zachęcał czytelnikom najbardziej aktualne i istotne informacje, o smaku licznych ilustracji i zdjęć, co się dzieje. Dlatego ruch blog, aby osiągnąć kilka milionów miesięcznie, Ilya ma dużą armię zwolenników.

Varlamov pozycjonuje się jako zwolennik liberalnej opozycji, wspierają ich ruch i działanie. Nasz bohater jest bardzo aktywna i została szeroko opisana w swoim blogu, różnych wydarzeń politycznych, takich jak wpływ na Placu Maneż w Moskwie w 2010 roku w zamieszkach Maidan lub w centrum Kijowa w 2014 roku.

Ilya Aleksandrowicz Varlamov uważają się urbanista, więc bardzo krytyczna i proaktywne podejście do ogrodnictwa i krajobrazu rosyjskich miast, które często podkreśla w swoim blogu. W szczególności, młody architekt dotyka ból temat parkingu, znane większości mieszkańców dużych miast, a także brak szerokiego krajobrazu i obfitość reklamy, która psuje wygląd miast. Krytykuje budowę budynków wielokondygnacyjnych, nawet w małych miasteczkach, wierząc, że będzie to nieuchronnie prowadzić do przestępczości w obszarach-ant. Ilya aktywnie wspiera rozwój transportu publicznego i kolei podziemnej nienawidzi. Ponieważ lwią bloga poświęconego wielu rosyjskich miast i problemach swoich mieszkańców.

projektów biznesowych i biznesowych

Jak wspomniano powyżej, Eliasz, jako student 3 stopnia, założonego z innymi architektoniczne studio projektowe Artem na obiektach w wizualizacji 3D. Młodzi biznesmeni zaakceptować dużych zleceń i projektów opracowanych w bardzo wygodnej formie wizualnej. Sytuacja ta doprowadziła do pomyślnego rozwoju firmy. W przyszłości, studio wzrosła do reklamy i deweloperskiej spółki, przemianowany iCube Creative Group, znajduje się w centrum Moskwy, który ma około 50 pracowników w kraju.

W 2009 roku, Ilya i jego partner Dmitrij Chistoprudovym zorganizowała agencja fotograficzna. Jest zaangażowany w sprzedaży promocyjnych zdjęć o doskonałej jakości.

życie publiczne

W 2012 roku, Ilya Aleksandrowicz Varlamov złożył dokumenty w Omsk miasta Komisji Wyborczej na jego nominacji na stanowisko burmistrza miasta Omsk. Pozycjonuje się jako kandydat niezależny, nie obsługuje żadnych tendencji politycznych, chciał zgromadzić wokół siebie zgrany zespół ludzi o podobnych poglądach w celu zmiany i poprawy miasta. Ale musiał opuścić to przedsięwzięcie, a jego kandydatura zyskała tylko 1500 głosów z 10000 pozycji.

Nie tylko pokryte blogu parady gejów i ubolewał, że ich zachowanie jest zakazane w Rosji.

Varlamov wycieczki z Putinem

W 2010 roku młody bloger, wysłany wraz z rosyjskim prezydentem Putinem w wizycie roboczej w Petersburgu z myślą, aby napisać raport. W następnym roku, znowu idzie na wycieczkę z prezydentem, tym razem w Yuzhno-Sakhalinsk. Odbyło się Forum Młodzieży. Wrażenia z podróży i szczegóły opublikowała na swoim blogu.

Nawiasem mówiąc, Ilya Varlamov negatywne nastawienie do tego, że jest on nazywany blogger, jak on sam uważa dziennikarz.