869 Shares 2693 views

Torturowani katar. Co krople do nosa może być w czasie ciąży?

Przeziębienia nie może poważnie zwilżyć szczęśliwe dni czeka dziecko. Ponadto przyszłe mamusie to dość trudne do leczenia zimno ze względu na fakt, że większość leków mają przeciwwskazań do stosowania w okresie ciąży.


Dlaczego muszę się leczyć katar?

Większość reklamowanych leków jest niebezpieczne dla dziecka i leczyć katar jest to konieczne, nie czekaj na cud wyleczenia. Ale leczenie powinno być rozpoczęte po ustanowieniu powodu. Jest prawdopodobne, że wydzielina z nosa jest oznaką rozwoju SARS w organizmie, co może prowadzić, zwłaszcza we wczesnym okresie. Katar może wskazywać na obecność alergii lub być objawem zapalenia błony śluzowej nosa.

Silny katar u kobiet w ciąży, stopień zagrożenia

Niebezpieczeństwo może leżeć w tym, że jest oznaką choroby wirusowej. W okresie rozwoju łożyska i zakażenia narządów ciała dziecka matki jest w stanie rozwijać się poważne choroby i prowadzić do powikłań nieodwracalnych.

W związku z tym, wiele matek zastanawia się co krople do nosa może być w czasie ciąży. Ważne jest, aby otrzymać terminowe leczenie i leki. Jeśli oddychanie matki jest trudne, może przyczynić się do rozwoju niedotlenienia, t. E. Oxygen głód płodu. Okazuje się, że ślepe oko na ten problem nie może być. Treat trzeba katar, i tak szybko jak to możliwe. Jakiego rodzaju kropli do nosa może być w ciąży, lekarz pomoże Ci zrozumieć. Nie ograniczaj się do czytania opinii na temat danego leku, i mieć pewność, aby uzyskać porady ekspertów.

Dlaczego leki zwężające naczynia nie może być stosowany w okresie ciąży

Warto zauważyć, że efekt zwężania naczyń dają praktycznie żadnych aktualnych krople od przeziębienia. Ale dla kobiet w ciąży, są one przeciwwskazane, ponieważ może ona dostarczyć na długi aplikacji jest nie tylko lokalny wpływ, ale także globalnym. Mogą zawęzić naczyń krwionośnych w łożysku.

Dawka leku przekracza dość łatwe, ponieważ organizm po prostu przyzwyczaja się do niego. Pozytywny efekt uzyskuje się tylko wraz ze wzrostem dawki w czasie. Tak samo niektóre krople do nosa może być w czasie ciąży? Spróbuj zrozumieć.

Idziemy do lekarza

Powołany przez podawanie leków lekarzem, a nie jej przyjaciół lub sąsiada na schodach. Ponadto każdy lek przepisany przez lekarza, należy stosować ściśle według instrukcji.

Szczególnie popularna u kobiet ciężarnych z soli fizjologicznej. Są to te, składające się słonej wody w odpowiednich proporcjach. Zastosowanie jest takie krople do nosa podczas ciąży. Co jeszcze można użyć leków? Na przykład, oznacza "Saline" "akvamaris" lub "Merimer". Leki te nie niosą niebezpieczeństwo, to jest skuteczne i niedrogie.

Co krople do nosa może być jeszcze w czasie ciąży? Oczywiście, preparaty olejków eterycznych i ziół, na przykład, „Pinosol.” Fit i świeży sok z Kalanchoe, który jest używany cztery razy dziennie. Ale nie chcą być na leki, których podstawą obejmują oksymetazolinę i ksylometazolinę. Substancje te mogą być szkodliwe dla dziecka. Staraj się nie chorują i dbać!