553 Shares 9725 views

Królewski sałatka z czerwonym kawiorem

Często na świątecznym stole można znaleźć następny „zamorskich” sałatkę z kalmarów. Z czerwonym kawiorem dania są dość rzadkie. Jak lepiej jest użyć i analizujemy. Czerwony kawior jest w specjalnym miejscu wśród niesamowitej ilości przysmaków. Wcześniej w tym pyszne danie było atrybutem stołu królewskiego. Rozpowszechniony w naszym kraju, to wyrafinowanie otrzymał niedawno, dopiero w XX wieku. To był pierwszy raz, czerwony kawior zaczęły pojawiać się na stołach mieszkańców żyjących w Petersburgu (Leningrad) i Moskwie. Dziś smak produktu jest doceniana przez wszystkich mieszkańców naszego kraju z Kaliningrad do Dalekim Wschodzie. Zaledwie kilka lat kawior stała się jedną z pozycji „szok” dla eksportu do Japonii i Europie. W naszych czasach, produkcja czerwonego kawioru zmonopolizowany przez Federację Rosyjską.


„Rosyjski chwyt”, czyli tak zwany czerwony kawior i za granicą, szybko zdobyła fanów. Zaczęła obejmować w dania dla smakoszy oraz kulinarne arcydzieło w wyniku zaczął do dekoracji stołów nie tylko VIP-ów, ale także zwykłych obywateli, którzy wiedzą dużo pysznego jedzenia. Uważamy przygotowanie jednego z dań, które naprawdę zdobył tytuł dumy narodowej. To – Sałatka „Królewski z czerwonym kawiorem.”

Perła kuchni rosyjskiej jest znany od dawna. Sałatka „Królewski” z kałamarnicy i czerwonego kawioru ucztę dla Twojego gustu nie tylko z wielkich władców imperium, ale zaproszonych gości z całego świata. Obecnie przepis jest dostępna dla wszystkich, a także z odpowiednich składników, to jest łatwe do wykonania w domu. W celu przygotowania prawdziwego sałatkę „królewski” z czerwonym kawiorem, musimy:

 • kawior – Dni 1 (140 g);
 • Ogórek – 1 części;
 • krewetki (gotowane i obrane) – 200 g;
 • jaj (wodzie) – 4 (tylko elementy potrzebne białka);
 • ser twardy – 100g;
 • Majonez – 100 g;
 • sól.

Sałatka „Królewski” z kalmarów i kawiorem musi mieć odpowiedni typ. To musi być rozłożone w pięknej głębokiej salaterki. Pierwszą warstwę położyć startą (na małej tarce), ser, itd. – krewetki. Następnie rozłożyć starte na grubej tarce ogórkiem, podawane drobno startego białko jaja. Pod koniec tych czterech warstw pokryta jest piękną i jednolitą warstwą kawioru. Oryginalność potraw na pewno zaskoczą gości!

Warto zauważyć, że sałatka „Królewski” z czerwonym kawiorem wymaga uwagi podczas układania każdej warstwy. Muszą one być pokryte cienką, schludny siatki majonezu i trochę dodać trochę soli. Przed podaniem naczynie powinno być związane niniejszym 1,5-2 godziny. Następnie sałatki nabycia wszystkich smaku i zachowania szczegółowych cech każdej warstwie.

Powiedzmy, że ty i twoja rodzina są już zaznajomieni Sałatka „Królewski” z czerwonym kawiorem, a czas będzie musiał wymyślić coś nowego. To nie jest trudne! Bez odchodzenia od wysokich standardów poprzednich dań przygotować „Olivier królewsku”. Przygotuj sałatkę ten może być również z czerwonym ryb, ale jaja i kalmary są połączone lepiej. składniki:

 • Jaja – 5 szt.;
 • Ziemniaków; – 3-4 sztuk.
 • krewetki – 100 g;
 • Puszki grochu – 400 g;
 • łososia ROE – 100 g;
 • 3-4 sztuk ogórków -;
 • majonez – 200 g

Wszystkie składniki oprócz jajek, cięte i mieszane z majonezem. Utrzymuje sałatkę na głębię, co do zasady, na szklanej płytce. Naczynie ozdobione zielonej cebuli i zieleni. Ale dla piękna i nowych doznań smakowych pokrycie Olivier nawet, cienką warstwę czerwonego kawioru. Nowy wygląd, świetny smak i wysokie duchy są gwarantowane.

Wielu ludzi zna z różnych potraw lub krewetek sałatka z kalmarów. Od kawior zrobić coś ciekawego, że nie można zadowolić wszystkich. Ten przysmak nie jest tani, to jest powszechnie stosowane w przygotowaniu kanapek fast food. Ale wierz mi, ciekawy sałatka smak lepszy i naprawdę będą wysoko cenione przez ludzi, że jesteś traktowany na tych przysmaków.