795 Shares 5206 views

Płodne dni – co to jest?

Każda dziewczyna marzy o zajście w ciążę, i tak się stało szybciej, to jest bardzo przydatne jest obliczenie idealnego datę inseminacji. Na owulację to jest teraz znane niemal wszystkim, ale o płodnych dniach usłyszał jeden. Te dni jest nazywany okresem przed owulacją i po nim, kiedy prawdopodobieństwo ciąży jest szczególnie wysokie. Płodne dni – co to jest i jak go zdefiniować? Kwestia ta zostanie omówiona w artykule.

Płodne dni – co to jest? Komunikacja z owulacją

Te dni rozpoczyna się zazwyczaj w pięciu do sześciu dni przed owulacją, ale to nie znaczy, że oni – najbardziej korzystne dla poczęcia. Najbardziej wysoce prawdopodobne w ciągu dnia jako ostatni dzień przed owulacją. Wynika to z faktu, że podczas życia plemników do kilku dni, a jaja zapłodnionego można tylko w okresie dwunastu do osiemnastu godzin. Jest zatem bardzo ważne, aby określić dzień owulacji, obliczyć dni płodne, która jest uważana za najbardziej korzystne w celu poczęcia dziecka.

Moment owulacji w wybór kolorów

Z pomocą śluzu szyjkowego, że kobieta o nazwie wydzieliny, może określić dzień owulacji. Bezpośrednio przed rozpoczęciem dni płodnych, wydzielina zmieni kolor. Będzie to praktycznie przezroczysty nabywać lepkość i mniejszą gęstość. Płodne dni – co to jest? Dlaczego zmiana wybór? Dzieje się tak z tego powodu, że wydzielanie jest wzbogacony w białka, soli i glukozy. Zapewnili idealne miejsce do życia plemników. W rzeczywistości, owulacja występuje w środku okresie płodne dni podczas „goo” punkt kulminacyjny, kiedy to staje się tak bardzo, że niemożliwe jest, aby nie używać wkładki higieniczne.

Płodne dni – co to jest? Jak go obliczyć stosując temperaturę?

Dla większości kobiet, temperatura podnosi się do tych dni, 0,2-0,6 stopni. Jest to spowodowane wpływem progesteronu (hormonu). Temperatura mierzona w odbycie i jest znany jako podstawowej. Którędy ją zmierzyć? Określaniu poziomu wytwarzanego rano, zanim wstaniesz z łóżka. Temperatura wzrasta, co oznacza – dni płodne przyszedł i może zajść w ciążę z wysokim prawdopodobieństwem. Temperatura konieczne, aby śledzić kilka miesięcy, należy rejestrować wszystkie wyniki. Najlepiej jest zrobić specjalną tabelę dla tego produktu. Ważne jest, aby pamiętać, że różne choroby zakaźne, alkohol i brak snu może mieć silny wpływ na czas owulacji. Preferują zdrowy styl życia, trzeba wszystko się uda! Również mama przyszła odwiedzić specjalistę i przechodzą różne testy, napić się kompleks witamin, aby przygotować ciało do ciąży. Jeśli twoje najbliższe plany na przyszłość urodzeniu dzieci nie pojawia się, upewnij się, że należy pamiętać o antykoncepcji, szczególnie w okresie dni, najbardziej korzystny dla poczęcia.