485 Shares 2989 views

Jak upiec bułki z makiem


Drożdżówka z makiem – ulubione leczeniu dzieci. Ze względu na to, czy chcesz je upiec samodzielnie w domu – tak będzie lepiej smakują! Więc przyjrzyjmy się, jak można przygotować bułki z makiem. Zażycie w celu przygotowania ich do tego przepisu, niektóre z powyższych ilości składników można dostać około 20 najsmaczniejsze babeczki. Zaczynajmy.

Bułki z makiem

Na początku przygotowywania rolek trzeba zagnieść ciasto – musi koniecznie być drożdże – tak bułki z makiem są znacznie łagodniejsze i airier niż z przaśny. Wykonana jest bardzo łatwe. Zacznijmy od tego, ciepła pół litra mleka krowiego. Wiadomo, że mleko ma tendencję do wrzenia i nagle „run” z płyty. Pamiętaj, że to nie powinno się zdarzyć – mleko musi być po prostu ciepłe, nie wrzenia. W gorącym mleku należy rozcieńczyć w '50 drożdżach. Teraz jest dobry moment, żeby o nich mówić. Oczywiście, pod te słowa sprawiły, że drożdże powinny być najczęstszą – wciśnięty. Jednak, jak wiadomo, dzisiaj, wiele z nich nie jest wciśnięty, a suszone drożdże – tyle wygodniejsze. Cóż, jeśli jesteś zwolennikiem tych można przygotować się do testu wziąć suche drożdże – muszą przynajmniej 0,5 łyżki, ale nie więcej niż 1 łyżka – tu wszystko zależy od producenta.

Teraz pora na tarcie jajko. Odbywa się to w osobnej misce. Jajko należy również dodać 3 łyżki cukru. Kiedy te dwa składniki zamieni się w jednolitą masę, można wprowadzić je w mleku. Potem należy dodać sól, wanilina i oczywiście, mąka – na jeden kilogram powyżej ilości składników może być wystarczająca. Po tym, wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać i zagnieść je z masła ciasta drożdżowego. Jednak nie jest to ostatnia faza testów – teraz trzeba wprowadzić w 8 łyżek masła, które wcześniej trzeba się topić. I pamiętaj, że olej powinien być schłodzony – jeśli wlać gorące, nie można spodziewać się pozytywnego rezultatu. Po tym badaniu ponownie starannie miesza się i ugniata w całości. Teraz zadanie – poczekać do ciasta, by tak rzec, pojawi się. W tym celu konieczne jest, aby pozostawić w ciepłym miejscu na około godzinę. Jak tylko skończy się czas, ciasto musi obmyat ponownie i ponownie pozostawić w ciepłym miejscu, ale pół godziny.

Pod koniec półgodziny ciasto zostanie uznany za gotowy. Teraz można bezpośrednio generować sobie bułki z makiem. Aby to zrobić, należy położyć na stole i złamać na małe kawałki, które zresztą są sobie równe. Od te kawałki muszą toczyć kulki, a następnie za pomocą wałka do ciasta, aby rzucić je do podłużnych formacji.

Teraz Twoje zadanie – aby rozprzestrzeniać się w każdej z tych warstw farszu. Więc teraz używamy tylko składniki, które zostały zaprojektowane specjalnie dla niej. Take 70 gramów masła i stopić. Teraz każda warstwa musi być smarowane je (ale tylko z jednej strony!). Po wykonaniu tej procedury, przejdź do następnej – wziąć 300 gramów makiem i szklanka cukru – trzeba umieścić jedną łyżeczkę oboje na każdej warstwie.

Teraz, gdy już rozplanowane farsz, nadszedł czas, aby rozpocząć składanie łóżka w bułki. To bardzo proste – każda z nich fałdy spięte na krawędziach i rolki. Ci tzw „joint” – a więc, należy umieścić każdy kok na szwie – który był na dole.

Będziesz mieć niepowtarzalną rolls – trzeba wyciąć każdy na pół.

Teraz jest czas, aby rozpocząć babeczki pieczenia. Aby to zrobić, trzeba natłuszczonej blasze, umieścić go smarować tymi samymi bułki naftowej i umieścić w rozgrzanym do 180 stopni piekarniku przez 15 minut. Jak najszybciej wyciągnąć prawie gotowe bułki z makiem z pieca, muszą być natychmiast nasmarować wcześniej z ubitym jajkiem i wysłać dopekayut kolejne 15 minut.

Na tym etapie, twoje bułki nie będzie całkowicie gotowy – teraz muszą smarować syrop, które mogą być gotowane w bułki piekarniczych. jest wykonana z trzech łyżeczki cukru i 50 ml wody. Musi gotować na wolnym ogniu, a następnie na małym ogniu. Pole, jak wyciągnąć z piekarnika babeczki, należy smarować przygotowania syropu każdego z nich.