521 Shares 7642 views

Przyszłe gwiazdy pary taneczne Elena Ilinyh i Ruslan Zhiganshin

Dziś parę Elena Ilinyh i Ruslan Zhiganshin – jedna z najpiękniejszych par zawodowego łyżwiarstwie figurowym. Chłopaki znaleźć siebie, co ich obecnego sukcesu?


Skater Elena Ilinyh

Pochodzący z Kazachstanu, Elena urodziła się w 1994 roku. Jej lód saga zaczęła się w wieku czterech lat, kiedy moja babcia czele niewielkiej grupy zdrowotnej Lena. Grupa trener zauważył dziewczynki wrodzonym talentem do łyżwiarstwa figurowego i powinni podjąć ten sport poważnie. Więc Elena Ilinyh dostał specjalną szkołę łyżwiarstwa figurowego do profesjonalnego trenera Maleeva, następnie do Dubinskaya. Ona pokazała niezwykłe umiejętności w łyżwiarstwie figurowym, marząc pary taneczne.

Duet Ilyina i Katsalapov

W 2005 roku Elena wybrał partnera Nikita Katsalapova. Pracowali razem, gładzenia umiejętności sportowych, ale po kilku latach, Nikita znalazła innego partnera, a Lena traci możliwość kontynuowania kariery.

rodzina ruch do Ameryki otworzyło nowe możliwości dla łyżwiarz. Wzięła bezcenny ujeżdżalni wielkiego duetu Shpilband i Zueva.

Wracając do Rosji, Elena Ilinyh wracając w pary z Katsalapovym. Chłopaki robią oszałamiający sukces, krok po kroku, poruszającego się do udziału w olimpiadzie. I wreszcie najważniejsze zwycięstwo – złoto na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku na łyżwach!

Ale po olimpiadzie, coś się stało. Nie do końca udany występ w mistrzostwach w parach Imperium Celestial był początek końca ich współpracy. Elena przypadkowo dowiedziałem się, że Rusłan potajemnie wybiera innego partnera. Takie zdradzieckie zachowanie partnera nie może zachwiać, a niepowodzenie ostatniej wypowiedzi duetu jest całkiem zrozumiałe.

Pojawienie się nowego duetu

Nikita Katsalapov nie tylko zdradziła swojego partnera, z którym skated przez ponad siedem lat, ale również złamał kolejną parę – i Ruslan Zhiganshin Sinitsina. Zaczął łyżwach z Viktoriey Sinitsinoy. Ponownie w lewo bez partnera Elena Ilinyh Ruslan Zhiganshin – bez partnera. Potem chłopcy próbowali jeździć razem. Mówią: „Czy nie byłoby szczęście w nieszczęściu.” Po kilku treningów, Elena i Ruslan sobie sprawę, że pasują do siebie, jak to możliwe i być w stanie osiągnąć przyzwoite wyniki. Ich trenerzy Kustarova E. i S. Aleksiejew, oczywiście, wierzę w chłopaków.

Sukcesów i zwycięstw „przeróbki”

Zaczęło się ogromną pracę. Łyżwiarze dużo czasu spędził na lodzie i na sali choreografii. Krótki program włożyli Hiszpan Antonio Najarro, arbitralne – Ilya Averbukh. kilkudniowe szkolenie rezultatem było wydanie w mistrzostwach Rosji, gdzie chłopcy zdobył złoty medal.

Ahead był mistrzostwa Europy i świata. Było to konieczne, aby sfinalizować swobodny taniec, którego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Dzięki ciężkiej pracy i utrzymującej się ruch w kierunku osiągnięcia tego celu, wszystkie usterki zostały wyeliminowane. Para dobre wyniki w mistrzostwach, ale nagrody nie może osiągnąć. Na Mistrzostwach Europy Elena Ilinyh i Ruslan Zhiganshin wziął ofensywę na czwartym miejscu, a na mundialu – tylko siódme miejsce.

2015-2016 sezon zakończył się dla facetów niespodziewanie szybko. Rosyjski kwalifikacyjna mistrzostwa wygrali 4 miejsce, które nie pozwalają im uczestniczyć w Mistrzostwach Europy. Ale Elena i Rusłan – nie rodzaj pary, która może zrobić przeciętny wynik. Aby zwiększyć poziom umiejętności, decydują się iść na staż w Ameryce słynny trener Igor Shpilband. Że osoba podlega cudu zamiany zwykłych łyżwiarzy w Lidze Mistrzów, chociaż Elena i Ruslan nie można nazwać zwykłym.

Takie staże nie są wolne. Znalazł sponsora, gotowe do inwestowania w tej parze. Oznacza to, że ludzie wierzą w wielką przyszłość sportowców, i to na pewno daje pewność i siła Ilyina i Ruslan Zhiganshin. Chciałbym myśleć, że ten trzymiesięczny staż za granicą pomoże ujawnić parę jej najlepszej strony i osiągnąć zwycięstwo.