617 Shares 7058 views

Nowoczesna i unikalna architektura świata

Ludzkość znana jest z niestrudzonego pragnienia zniszczenia, ale jednocześnie dzięki staraniom współczesności i staraniom swych poprzedników wiele wspaniałych, naprawdę unikalnych arcydzieł architektury zostało stworzone. Prawdopodobnie dlatego, że jestem architektem, mam własną listę najbardziej niezwykłych arcydzieł architektury architektury świata.


To zajmie tylko chwilę, aby zbadać wybitną strukturę przeszłości i teraźniejszości, aby uświadomić sobie, jak wielkie są nasze czyny. Zacznijmy przegląd w kolejności.

Rozważmy atom w Brukseli. Ten pomnik, który uwiecznia kryształ żelaza w molekułach, zaskakuje nie tylko jego rozmiar, ale i samą ideę. Patrząc na tę piękną strukturę architektoniczną, nieświadomie myślisz o istnieniu wszystkiego, co istnieje na tej planecie, zrozumiesz, że społeczeństwo w ostatnim stuleciu dokonało ogromnego przełomu w nauce.

Będąc w tak olbrzymiej strukturze, nieświadomie czujesz się uczestnikiem takich starych lat, gdzie prawo do życia musiało wygrać w śmiertelnej walce z okrutnym rywalem.

Jako osoba, która czuje pasję do piłki nożnej, cieszę się, że reprezentuję Stadion Wembley jako pełen członek osobistego szczytu. Cała masa i urok Stadionu Wembley można zobaczyć tylko z dużej wysokości. Formy przeplatające, antypoślizgowe – co wyraźnie wskazuje na bezgraniczny lot fantastyki.

Jeśli chodzi o osiągnięcia architektoniczne, chciałbym jeszcze wspomnieć o lotosowej świątyni, która uosabia połączenie rozwoju i religii. Nigdy nie zmęczę się podziwiać piękna. Zawsze wierzyłem, że musimy stworzyć bardziej wspaniałe budynki, które mogłyby zjednoczyć wszystkie, uczynić nas bardziej tolerancyjnymi. Architekt Świątyni Lotosu, Fariborz Sahba, próbował pokazać własną wiarę i poczucie harmonii osobliwej dla ludzi niezwykłych.

Ludzkość znana jest z niestrudzonego pragnienia zniszczenia, tylko nasze wysiłki i wysiłki naszych przodków stworzyły wiele pięknych, naprawdę niezwykłych arcydzieł architektury. Rzut oka na wybitne struktury przeszłości i teraźniejszości, aby zrozumieć, jak ważna jest nasza działalność. Dla mnie architektura świata była interesująca. Może dlatego, że jestem architektem, mam własną listę najbardziej niezwykłych dzieł architektonicznych. Zacznijmy od opowiadania w kolejności.

Tak więc, atom w Brukseli. Ten pomnik, który utrwalił żelazną cząsteczkę, zaskakuje nie tylko jego skalą, ale również samą ideą. Patrząc na tę wspaniałą architektoniczną strukturę, nieświadomie myślisz o istnieniu wszystkiego na tej planecie, przekonasz się, że społeczeństwo w ubiegłym stuleciu mogłoby dokonać ogromnego przełomu w nauce.

Jeśli chodzi o niezwykłe arcydzieła architektury, nie mogłam pomyśleć o Koloseum. Bez ograniczeń możemy powiedzieć, że Rzymskie Koloseum jest żyjącym dowodem potęgi wielkiego wielkiego kraju. W rzeczywistości jest to symbol Europy. Będąc w tej ogromnej strukturze, nieświadomie czujesz się współczesnym tak odległych wydarzeń, gdy prawo do życia musiało wygrać w śmiertelnej walce z bezwzględnym rywalem.

Jako człowiek, który czuje pasję do piłki nożnej, chętnie przedstawię stadion Wembley jako pełnoprawny członek osobistego rankingu. Skala i piękno tego stadionu można docenić tylko z lotu ptaka. Przeplatanie się form, przeciwwag, twarzy – wszystko doskonale demonstruje bezgraniczny wylot ludzkiej wyobraźni.

Mówiąc o arcydziełach architektury ludzkości chciałbym wspomnieć o świątyni lotosu, która uosabia symbiozę religii i postępu. Twórca tej świątyni – Sahba Fariborz – próbował pokazać swoją wiarę i poczucie piękna charakterystycznego dla ludzi twórczych i nadzwyczajnych. Nie czuję się zmęczony zachwycaniem piękna. Jestem głęboko przekonany, że musimy postawić wiele wspaniałych budynków, będą mogli zjednoczyć ludzi, sprawić, że będziemy bardziej tolerancyjni.