169 Shares 5547 views

Pistolety „Desert Eagle”: wynalazek entuzjastów

Słynny na całym świecie karabinów „Desert Eagle” zaczął istnieć w latach 70-tych. Niewielka grupa ludzi w amerykańskim mieście zorganizowano małą firmę „Magnum badawczych”. Głównym celem było opracowanie entuzjastyczną sportowych i polowanie z broni automatycznej. Podstawową amunicją w czasie służył jako potężny patron, którego energia przekroczyła dziewięć milimetrów pistolet kilka razy.

Dziesięć lat później firma otrzymała swój pierwszy patent, który został oparty na automatycznym mechanizmem. Raz był to rok pracy, pierwsze pistolety padły „Desert Eagle”, znany jako „Eagle 357”. Broń miał wiele wad, więc prototyp został wysłany z powrotem do rewizji i poprawy jednej z firm izraelskich broni. Yourself entuzjaści nie byli w stanie zrekonstruować urządzenia samodzielnie.

Dwa lata później, pistolety „Desert Eagle” ukazał się publicznie, a po chwili zaczął produkować broń masowej produkcji. Mocny i dość ciężki modelu bardzo szybko trafić na półki sklepów gun.

Jego nowoczesna nazwa «Desert Eagle» Guns „Desert Eagle” nabyte w latach 1985. W czasie próbka baza miał małe zmiany, dodatkowo wyposażona w swojej specjalnej beczce z lufa poligonalna. Już rok później nowa wersja została wydana, który miał mocniejszy nabój. Był to pierwszy pistolet, opracowany w oparciu o urządzenia samozaładowczego dla wkładu, który był przeznaczony dla rewolweru.

Pod koniec 1989 roku została zaprezentowana nowa wersja „Desert Eagle” – Mark 5. Główną różnicą od reszty próbki zostały zmodyfikowane i rozszerzonej dźwigni kabłąka spustowego. Ponadto, twórcy wyeliminowany stałego opóźnienia w bramie.

Pierwszy nowoczesny modyfikacja „Desert Eagle” pojawił się dopiero w 1996 roku. To był lepszy pistolet wyposażony w bardziej zaawansowanych kapsułek i wzmocnionej ramy całej konstrukcji. Wszystkie modele tego typu były produkowane tylko pięćdziesiąt pocisków kalibru, to pozwoliło właściciele gun samodzielnie produkować wymianę uszkodzonych pni lub nabyć dodatkowe sklepów.

Wszystkie próbki były początkowo specjalizująca się jako broń do polowania na grubą zwierzynę lub na szkolenie ognia. powietrze pistolet „Desert Eagle” został stworzony dla fanów broni sportowych w czasie, który miał dobrą charakterystykę techniczną i posiadających niezbędne zdolności.

Jedyna w swoim rodzaju, a światowej sławy „Desert Eagle” został użyty jako broń tylko dla ludności cywilnej, nie było udokumentowane dowody, że pistolet był w ramionach Ameryce czy innych krajach. Ale wielkie i przerażające pistolet został zapamiętany w wielu współczesnych filmów akcji, to co było głównym reklamowe „Magnum badawcze” znanych firm modelu.

Do tej pory przechowuje wiele broni na całym świecie sprzedano legendarnego pistoletu „Desert Eagle”. Cena dla takiej broni – od 1500 dolarów, to wszystko zależy od modelu i cech urządzenia.