226 Shares 4360 views

Meble w stylu rustykalnym

Do tej pory, styl rustykalny prawie pozbył naiwnego i nieco szorstki prostocie. Ten styl jest bardziej nowoczesny, elegancki i wyrafinowany, zachowując swoje charakterystyczne cechy i zalety, a mianowicie bliskość natury matki, miękkość, liryzmu, przyjazność dla środowiska i brak pretensjonalności.


Ponieważ w stylu rustykalnym jest czysty, nawet w tym stylu mebli jest wykonany wyłącznie z naturalnych materiałów, gdzie styl drewniane elementy mebli polega na wykorzystaniu sztucznie wieku metalu, czasem dotknięte brązu lub mosiądzu patinoy.V meble rustykalne konstrukcja jest bardzo pasuje idealnie i różnych elementów kutych.

Rustykalny meble, zwykle drewniane i nieco gorsza, ale za właściwe postacie wyposażone nieszlifowane powierzchni. Ponadto, dość powszechnie stosowany plecione elementy sytuacji w formie sofy, fotele i krzesla, gdzie materiał jest przenoszony do tkania wierzba, sosna, dąb, czereśnia i orzech.

Wykonane z naturalnych materiałów i elementów dekoracyjnych, takich jak zasłony, obrusy bawełniane lub lnu, paski, komórki lub z rysunkami roślin, kosze wiklinowe, ceramiczne wazony, figurki, obrazy i kolorowe poduszki dekoracyjne. Rustykalny wewnętrzny główny rysunek przedstawia proste polne.

Jeśli mówimy o kolorach we wnętrzu domu, powinny one być na tyle blisko natury, takie jak terakota, kolor naturalnego drewna, wyciszony żółty, zielony, kolor, spadek liści, błękitne niebo i blady różowy odcień wczesnych godzinach porannych.

Rustykalny styl jest dość prosta, jednak jest to prawie niemożliwe, aby high-tech nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego, takich jak komputery, sprzęt fitness, wideo i sprzętu audio. Trudno jest przetrwać w tym stylu przestrzeni kuchennej, ponieważ kontrast jest zbyt duże urządzenia gospodarstwa domowego z meble rustykalne. Ten styl drewniane meble ucieleśnia pewne ostre artykuły regularnych form geometrycznych z unpolished powierzchniach.

Jeśli mówimy o rustykalnym meble do salonu, to zwykle miękkie przytulne krzesła tapicerowane tkaniną o lekko szorstkiej fakturze lub oplatane i wygodne sofy z mnóstwem poduszek różnych rozmiarów w jasnych kolorach. Jakość środowiska życia uzupełnienie do tego stylu bujane, antyczne klatki piersiowej i kominkiem z kamienia naturalnego.

Sypialnia w stylu rustykalnym są wzorem komfortu, gdzie meble często jest dobrej jakości i łatwy w użyciu, na przykład najbardziej klasyczne łóżko z rzeźbionymi bokami i zagłówkiem, rzemiosła szafę i różnych tabel, gdzie wszystko jest wykonane z drewna, noszące piętno niezawodności i wyjątkowej prostocie wiejskiej.

Jeśli mówimy o meble kuchenne w stylu rustykalnym, to zwykle szorstki krzesła z drewna lub ławki, podstawki naczynia i szafek, które mogą być pomalowane na biało, aby stworzyć jasną kombinację niebieskie zasłony paski, klatki lub mały kwiat , Na otwartych półkach ścienne szafki i kredensy będą odpowiednie patrzeć oryginalną ceramikę.

Świeczniki, misy i talerze różnej wielkości, kubki i talerzyki i czajniki powinny mieć różne wzory, gdyby były szczątki różnych zestawów, ale nadal zachować ogólną harmonię. stół w jadalni w stylu musi być drewniana i być na tyle duża, a poza tym w takiej kuchni można zainstalować małą sofę.