475 Shares 8060 views

Motocykle Lifan: Cechy, specyfikacje, ceny, eksploatacja

Założona w 1992 roku, chińskie Lifan Corporation została umieszczona początkowo jako producent niedrogich samochodów, skuterów i motocykli. Dziś firma jest jednym z największych prywatnych 500 przedsiębiorstw przemysłowych w Chinach, ale nawet powiedzenie świat przyzwoitej jakości swoich produktów, nadal trzymać lojalny ceny.


Produkty „Lifan” na rynku międzynarodowym

motocykle Lifan, jak zresztą i innych samochodowych oraz pojazdy silnikowe sprzedawane są daleko poza Środka, a tylko wzmacnia swoją pozycję na rynku każdego roku. Dziś są one eksportowane do ponad 140 krajów na całym świecie. Wśród wielbicieli Ten niedrogi motocykli można zauważyć, nawet kraje takie jak Kanada, USA, Rosji, Niemczech, a także wielu innych, którzy mają własną produkcję.

firma produkcyjna

Wśród składzie każdego producenta może znaleźć sobie rower do swoich potrzeb. Lifan motocykle przedstawione w kategoriach takich jak sportbajk Chopper Cruiser klasyczne. Tak więc, w odpowiedniej ilości, aby zaspokoić popyt konsumentów, firma rozwija się nowe modele. Obecnie planowane uwolnienie serii motocykli enduro.

kategorii cenowej

motocykle Lifan, co do zasady, można przypisać do segmentu cenę. Koszt większości modeli wahają się od jednego do trzech tysięcy dolarów. To przede wszystkim przyciąga tych, którzy mają problemy z nabyciem pierwszego motocykla.

Korzyści wahają Lifan

Produkty firmy jest dobre dla początkujących, nie tylko ze względu na cenę. Zdecydowana większość motocykli ma stosunkowo niewielką masę, malokubaturny silnik, prosta obsługa. Brak „wodotryski”, które mogą powodować zapalonym rowerzysta tylko uśmieszek, początkujący prostu nie boli – to wszystko przychodzi z doświadczeniem. Że doprowadza naukę, aby lepiej zrozumieć stopniowo. Ponadto producent nie okazją do rozproszenia motocykli Lifan do wygórowanych cenach. Nowicjusz żadnych pokus skorzystają tylko.

parametry techniczne

Producent motocykli montuje silnik jednocylindrowy o pojemności 125 lub 150 bloków. Ich grubość, co do zasady, nie przekracza 20 „konie”. Silniki benzynowe „Lifan” pochwalić się niskim zużyciem paliwa, porównywalną ze skuterem – rzadko spożywać więcej niż 2 litrów na sto. Niektóre modele są wyposażone w kick-rozrusznika i rozrusznik elektryczny.

"ZID – Lifan"

Motocykli chiński producent niedawno rozpoczęła produkcję w Rosji. Zespół wziął JSC „fabrykę Degtyarev” w mieście Kovrov. Będzie to znacznie obniżyć koszty transportu i zachowania minimalnego poziomu cen rosyjskich fanów marki.