542 Shares 5499 views

Baseny w Solntsevo: lista

Dla tych, którzy mieszkają w sąsiedztwie Solntsevo w Moskwie i lubi pływanie, że będzie użyteczny, aby zebrać informacje na temat basenów, które znajdują się w pobliżu. W tym artykule, możemy zaoferować Państwu wykaz oraz informacje o instytucjach, które są baseny.


kompleks sportowy „Sunrise”

Solntsevo baseny są popularne, ponieważ jest to dość duży obszar stolicy, i tych, którzy chcą pływać tutaj wpisane dużo. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc jest FOK „Sunrise”. Ten basen w Shchorsa (Solntsevo) ma pięć utworów z 25 metrów długości. Głębokość wynosi od 1,2 do 1,8 metrów.

Przez pływanie dozwolony dzieci powyżej siedmiu lat i dorosłych. Ceny biletów dla ośmiu wizyt wynosi 1760 rubli. Są to korzyści dla osób niepełnosprawnych i seniorów (wolnych lub 120 rubli na sesję). Zanim odwiedzicie miejsca trzeba przynieść zgodę lekarza, aby przejść do basenu. Oczyszczanie wody następuje przez ozonowanie. Chlor nie jest używany, że o wiele zdrowsze i nie powodować reakcje alergiczne na skórze.

Godziny pracy: od 7:30 do 21:00. Adres: Moskwa, ulica Shchorsa, 6.

Leczniczy kompleks rekreacyjny 4

Kolejny basen można znaleźć w Solntsevo №4 LOC. Tutaj goście mogą po prostu popływać i można również zamówić niestandardowe sesje z trenerem za opłatą. Ponadto, nie są okresowo zajmował szereg działań, takich jak piłka wodna i inne konkursy i zabawy na wodzie. Harmonogram wizyty i kosztów mogą być wyjaśnione przez telefon.

Odwiedzić, jak również w innych basenów w Solntsevo tu potrzebują pomocy. Oczyszczanie wody następuje przez ozonowanie. Godziny otwarcia: od 8 rano do 21:00. Adres: Moskwa, Spring Street, dom 12/2.

centrum fitness "Albatross"

Zakład ten nie jest w Solntsevo, a także w pobliżu. Dlatego jest również obecny w ogólnej listy, tak jak do niej dotrzeć samochodem dość łatwo i szybko.

Basen ma tu pływanie pasy od 5 do 25 metrów długości każda. Głębokość waha się od 1,2 do 1,8 metra. Oprócz zwykłej wizyty do pływania, można zapisać się na aerobik w wodzie. Istnieje również grupy dla dzieci, kluby dla kobiet w ciąży i mogą być indywidualne sesje z trenerem.

Pojedyncza wizyta kosztuje 220 rubli. Dla emerytów z mapy społeczny moskiewskiego opłata wynosi 110 rubli. Dla dzieci w wieku do 14 lat będzie musiał zapłacić 110 rubli. Oczyszczanie wody – ozonowania. Harmonogram: 8-00 rano do 22-00 godz. Adres: Moskwa Wnukowo osada Rasskazovskaya Ulica, budynek 31.

Fitness Dr.Loder

Klub ten znajduje się także w pobliżu Solntsevo, ale dostać się do niego jest wygodne tylko dla własnego transportu, a bezpośrednie autobusy lub taksówki nie idź tam. Ale jeśli chcemy rozważyć wszystkie baseny w Solntsevo, to niech nie wyklucza tę opcję.

Instytucja ta należy do klasy premium, a jego wizyta jest dość drogie. Zazwyczaj klienci nie oferują sesje jednorazowych i zawrzeć umowę na rok, którego koszt wynosi obecnie 90 tysięcy rubli. Ale dla zwykłych użytkowników jest zniżka w wysokości 40%, jeżeli umowa o przedłużeniu o sześć miesięcy przed datą wygaśnięcia starego.

Istnieją dwa baseny – dla dorosłych i dzieci, których łączna powierzchnia wynosi 1000 metrów kwadratowych. Istnieje dziewięć tory pływackie. W brodzikiem dla dzieci „woda jest cieplejsza, a tam są trzy rodzaje gidroaeromassazhey. Basen dla dorosłych jest wyposażony w specjalny mechanizm, który pomaga zanurzyć się w wodzie dla osób niepełnosprawnych.

Zaplanowane zajęcia grupowe odbywają się w basenie dla wszystkich grup wiekowych. Indywidualne sesje z trenerem za opłatą możliwe.

Oczyszczanie wody odbywa się również za pomocą ozonowania. Godziny pracy: od 6-00 rano do 00-00 nocy w dni powszednie oraz od 8-00 do 00-00 w weekendy i święta. Adres: Moscow region, wieś dzielnica, przy cichej ulicy, 13.

Basen w Solntsevo i być zdrowe!