781 Shares 7862 views

Swietłana Szczedrin. Biografia. Filmografia. zdjęcie

Swietłana Szczedrin – urocza kobieta i wspaniała aktorka. Jego obecność jest dosłownie „światła” zestaw, na który jest bardzo popularny wśród filmowców i często zapraszany głównych ról. Jej życie i najważniejsze osiągnięcia w karierze aktorskiej zostaną opisane w tym artykule.

Dzieci i lata studenckie

Schedrina Svetlana Vladimirovna urodził się w 1982 roku, 8 października, w jednym ze szpitali położniczych w Petersburgu. Dorastała w zgranym rodziny, w której wszyscy kochali i zrozumiałym dla siebie. rodzice Swietłany dążył do podniesienia ich dzieci wykształconych i różnych ludzi, więc dałem dziewczynie z bratem w szkole muzycznej uczyć się gry na fortepianie. Swietłana Szczedrin później został przyjęty do teatru dziecięcego w funduszu B. Reznik. Marzenie o zostaniu aktorką nie zostawić dziewczynę od dzieciństwa, więc po ukończeniu szkoły, Swietłana dał dokumenty do Petersburskiej Akademii Sztuki Teatralnej i zapisał się na kurs Sergeya Parshina.

Praca w teatrze

Po ukończeniu Akademii, aktorka otrzymała pracę w teatrze „Shelter” komik. Była szczęśliwa, bo jej marzenie się spełniło – ona zaangażował się w zawodzie, z którego korzysta. Swietłana Szczedrin był bezpośrednio zaangażowany w repertuarowych spektakli teatralnych. Ona gra Sasha w spektaklu „Zawsze dziewiętnaście” i Lady Windermere w „Wachlarz Lady Windermere” baletu. Również ona odgrywa rolę Laury w „Szklanej menażerii”.

Filmografia

Szczedrin wkrótce zaczął działać w filmach. Miała szczęście. Aktorka w castingu do udziału w serii rating „Sekrety śledztwa.” Pojawia się w epizodzie w sekretarzem sądu cameo, Svetlana był postrzegany jako utalentowany i jasnej osobowości. Po pewnym czasie dziewczyna zaproponował, aby kontynuować pracę w filmie. Swietłana Szczedrin otrzymała główną rolę i stał się jednym z głównych bohaterów serii. W wykonaniu utalentowanej aktorki badacza Olga Tsvetkova – spragniony i nieprzewidywalna panienka w aktywnym poszukiwaniu życiowego partnera, ale nie zapominaj w tym samym czasie dla kariery i rozwoju zawodowego. Po debiucie w telewizji Szczedrin zaczął otrzymywać zaproszenia do stawienia się na innych reżyserów. Jego praca w „Secrets dochodzenia”, aktorka zdołała pogodzić z grą w różnych filmach. Wystąpiła w filmach Dmitry Svetozarova „Tabor” i „Trzy kolory miłości”. Swietłana Szczedrin zagrała w filmie „dzika”, gdzie zagrała bibliotekarza szlachetnego pochodzenia – Belyavskuyu Anastasiyu Andreevnu. Do tej pory, utalentowana aktorka nie miał przerwę w pracy. Jej przyjemność była skierowana w filmach różnych gatunków. Oraz w filmie akcji „biała strzałka” i melodramatu „Love pod nadzorem” Svetlana zwrócił się do tworzenia ciekawych i organicznie uroczych kobiet.

Rola w filmie „The Garden”

Wydarzeniem w karierze Svetlana była rola w filmie "Garden" na podstawie sztuki A. P. Chehova "The Cherry Orchard". W wywiadach, które dana osoba prezentuje wrażenie, że rola Ani był jej bliski i wyraźny z pierwszej znajomości z klasycznych dzieł wielkiego dramaturga. Szczedrin wiedział, że mógłby odegrać rolę przekonująco i naturalnie. Przeczucia nie oszukani aktorka, ona udało się znakomicie ucieleśnieniem idei reżysera. Stworzyła wizerunek szlachetnego młodej dziewczyny, która jest dumna ze swoich korzeni, to silnej woli charakter, zna swoją wartość i nigdy nie poddawał się emocjom. Każdy, przechowywane i wybitny aktor może być zazdrość popytu, który jest wykorzystywany przez Svetlana Szczedrina. Aktorka dla jej życia w stosunkowo niewielkiej krajowego przemysłu filmowego często otrzymuje zaproszenia do głównych ról. Delikatne i kruche blond z uroczym uśmiechem i arystokratycznych manierach stabilnie utrzymywane na szczyt popularności. Aktorka Tatiana grał w filmie „ognia i wody”, śpiewał rolę młodego nauczyciela, który mieszka w powojennej Leningradzie, w połowie ubiegłego wieku, w filmie „tylne drzwi” Stanislava Mitina. Ilekroć Swietłana okazuje wygrać uwagę publiczności, aby zwrócić uwagę na dzieła reżyserów i krytyków filmowych.

życie osobiste

Szczedrin powiedział, że kobieta musi pozostać miękkie, delikatne, potrzebują ochrony i wsparcia. Jednak w dzisiejszych czasach pojęcie przesunął się nieco. Swietłana musi być mocne, aby obronić swoją pozycję mężczyzn. Jednak aktorka jest szczęśliwy w swoim życiu osobistym. Podczas prób w teatrze domowym, poznała swojego przyszłego męża, Alekseem Vasilevym. Tydzień później zakochany dokonał Swietłana propozycję małżeństwa, a ona powiedziała, że tak. W Szczedrina ma brata i siostrę Lena rzymski, z którymi utrzymuje bliskie relacje. Ponieważ światło wzrosła do dużej i szczęśliwej rodziny, ona sama naprawdę chce dzieci i nigdy nie rezygnować z radości z macierzyństwa dla dobra kariery. Najlepsze wakacje dla aktorki – jest morze i plaża. Zainteresowanie Szczedrin w rysunku, uprawiania sportu, pływanie, miłości uwielbia zakupy i podróże. Ubrania woli kobiecą lub ścisłe styl biznesowy, noszenie wysokich obcasach i sukienki. Swietłana Szczedrin, którego zdjęcia można zobaczyć w wielu kolorowych mediach drukowanych, zawsze piękne, słodkie i eleganckie. Ona przyznaje, że chciałaby zagrać księżniczkę w dobrej bajce ze szczęśliwym zakończeniem.