783 Shares 4027 views

Znani aktorzy, "Anger Management"

Widz odkryć światowej sławy utalentowany odlewane nowe twarze są zawsze mili i nawet zaskakujące. Fakt ten raz jeszcze potwierdziły znane aktorów. "Anger Management" – film, który wystąpił Dzhek Nikolson i Adam Sandler.


Kreatywny duet

Dzhek Nikolson – w kinie światowym jasny osobowości, szanowany i znany. W ciągu kariery aktorskiej wokalistka wolą wybrać rolę charakterystycznych znaków, Elegancki, dramatycznych, a tym samym stał się żywą legendą. Wystarczy przypomnieć tylko „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Lśnienie” i „Listonosz zawsze dzwoni dwa razy”. Komedia „» Anger Management (IMDb: 6.20) w reżyserii Petera Segala jest bardzo różni się od powyższych zdjęciach, daje powód do zdziwienia. Jako obraz egzystencji główny Komedianta próbował Nicholson, nie czuje się jak ryba w wodzie w tym gatunku Adam Sandler. Ta kolej była zaskoczeniem nie tylko dla reżysera i scenarzysty, był zdumiony i zaprosił aktorów w projekcie. „Anger Management” Nicholson ujawnił jako doskonały komik. Jego występ był tak piorunujący, że czasami ekscentryczne Adam Sandler wyglądał znacznie bardziej powściągliwy swojego partnera na ekranie.

wydajność bis

„Anger Management” – film, aktorzy, którzy przedstawione charyzmatycznych, niezapomnianych bohaterów widza. Dzhek Nikolson zagrał rolę dr Baddi Raydella, który dostarcza oddziałach pacjentów (w tym Dave Baznika) nadmiernej agresji. Ta postać jest jak Jack-in-the-box: Hardcore i szalonego diabła-kusiciela w jednej osobie. Jego pierwszy występ w kadrze zachęca obcych do fabuły rozwoju Patrząc w przyszłość przepojona sympatii dla bohatera Adama, siedząc wygodnie i cieszyć się oczekiwaniu na show.

W filmie „Anger Management” aktorów, grając główne role dają prawdziwe osiągi na bis, układanie pełny program.

Nie bez moralizowania

Przykładowy Mummery, co stanowi niewątpliwą zaletę w taśmie, rozcieńczono przewidywalne fabuła dotyka niektóre patrzącego. Jednak rozczarowanie nagle znika po jednej ze sztuczek głównych bohaterów. Twarz Nicholson, którzy gorliwie strzelać z pistoletu na wodę buddyjskich mnichów, nie jest możliwe, aby zapomnieć, jak również absolutnie niezbywalne gama emocji i mimiki zaskakujące bohater Sandler, dostała się pod długotrwałym odwagi lekarza. Tworzenie pięknym duecie, Dzhek Nikolson i Adam Sendlerowa ponownie potwierdzone – są wybitni aktorzy. „Anger Management” trudno sobie wyobrazić bez nich.

Komedia nie było bez jego sprawiedliwego podziału moralizowania, wiele cech charakteru widzowie Sandler będą mogli przymierzyć i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Bez dodatkowych opłat i innowacje

Niestety, historia jest wtórny, nie ma żadnych dodatkowych opłat i innowacyjny oryginalność.

Baznik Dave (Adam Sandler), miękki, wiotki, zdobył życie urzędnik, posiadający wszystkie upokorzenia i oburzenie, wściekłość gromadzić jak śnieżki, a raz ona wybuchnie ponownie. Decyzja sądu bohater zostaje skazany na obserwacji i leczenia doktora Buddy (Dzhek Nikolson). Wynikiem oddziaływania staje się nieubłagany spotkanie, składający się z ruchomych dr Dave, spać w tym samym łóżku, wyrzucanie żywności na ścianach i pchanie samochodu na wysokich parkingach.

Nawet na pierwszy rzut oka, historia rozwija się w tempie trąby, zwiększając prędkość słownej potyczki do drugiego, z jednej sytuacji kretinskoy na skraju histerii do drugiego. Należy zwrócić uwagę na wady kierunku lub skryptu nie pozwala aktorom. „Anger Management” godne polecenia aby zobaczyć koniecznie.