609 Shares 2589 views

Wybór drukarka laserowa dla Twojego domu

Zaledwie kilka lat temu, wybierając urządzenie drukujące, wielu kupujących preferowane modele odrzutowe. Po ich niezwykle niskim kosztem zrobić taki zakup jest bardzo atrakcyjna z finansowego punktu widzenia. Jako przykład można podać kilka firmowych drukarek Lexmark, których cena nie przekracza 20 $. Ponadto, zdolność do drukowania kolorowych zdjęć niż nie może pochwalić gatunku matrycy, było bardzo znaczące „Bonus”. Ale kolor drukarka laserowa do domu wydawało się fantazji. Przede wszystkim dlatego, że jego wartość jest równa, a niekiedy przekracza cenę nie jest zły laptop.


Ostatnio sytuacja w dziedzinie techniki biurowej szybko się zmienia, a nawet osoby o przeciętnych dochodach mogłaby sobie pozwolić na zakup drukarki laserowej do domu. To prawda, że jest jeszcze dostępne modele do wydruków czarno-białych i kolorowych jest nadal drogie. Ale historia wielokrotnie robił rzeczywistość fantazji, dlatego możliwe jest od kilku lat atramentowych są rzadkością, jak to jest teraz macierz, i zostaną one zastąpione przez drukarki laserowej do domu, możliwość drukowania w kolorze.

Zwracamy uwagę główne zalety tych urządzeń:

– Duża szybkość drukowania;

– Niski koszt wydruku, opłacalne, jeśli są używane ustawienia;

– nie ma zagrożenia suszenia tuszu podczas długotrwałych przerw. Dlatego możliwe jest, aby zapomnieć o potrzebie włączenia drukarki raz w tygodniu przez prewencji;

– trwałość wydruków, ponieważ nie są one zniszczone przez wodę;

– zwiększanie liczby drukowanych arkuszy z jednej napełniania wkładu, w porównaniu z wkładów bez zewnętrznego układu dostarczania tuszu.

Tak więc, jest często bardziej korzystne drukarka laserowa do domu. Ale tylko wtedy, świadomego wyboru. Spróbujmy dowiedzieć się, jak wybrać drukarkę laserową do domu.

Jedną z podstawowych zasad nie przepłacać za funkcje, które nie potrzebują lub rzadko używane. Na przykład, czasami chęć drukować na rozmiarze arkusza A3 wymagają urządzeń akwizycji, które kosztują więcej niż cena standardowej drukarki A4 na więcej niż 5 razy.

Drukarka laserowa dla domu, dla tej sprawy, i dla biura, charakteryzuje dopuszczalnej liczby wydruków miesięcznie. Wartość ta jest uzyskiwana przez uwzględnieniem normalnego zużycia zasobów urządzenia. Drukarka może wydawać, a coraz bardziej, ale jego żywotność jest wyczerpany znacznie wcześniej. Czasami ma to sens na zakup droższego modelu z większym zasobem.

Na codzień jest mało pamięci bufora 2 MB. Wyjątek – konieczność częstego drukowania złożonych obrazów z plików PPT i PDF.

Wydajność procesora drukarki zależy bezpośrednio od ilości pamięci. Dla modeli z 2 MB wystarczającą częstotliwością przetwarzania 100 MHz. Jest to, że przy zakupie drukarki z możliwością rozszerzenia bufora, można wybrać procesor „z dystansem”.

Warto też zwrócić uwagę na interfejs. Na rynku można jeszcze znaleźć drukarek podłączanych do komputera za pomocą portu równoległego LPT. Zazwyczaj jest to albo „używany” lub pozostałości magazynów. Bardziej korzystnie, wybrać model z interfejsem USB.