141 Shares 6464 views

Polityk i dobry człowiek Petrov Konstantin Pawłowicz

Petrov Konstantin Pawłowicz – Rosyjski polityczny i osobą publiczną. Urodził się w mieście Noginsk, region Moskwa w 1945 roku 23 sierpnia. Rodzice byli zwykli pracownicy polityka. Matka Konstantyna Pawłowicza urodził się w rodzinie konserwatystów i całe życie pracował jako tkacz, jego ojciec pracował jako hutnik.
Pietrow ukończył w 1967 Command-inżynierskie Wyższe szkoły wojskowe sił rakietowych w Serpukhov, a dziewięć lat później ukończył studia w zespole Wydział w PB Academy. FE Dzierżyński ze złotym medalem.


wojskowość

Usługa Petrova odbyła się na Ukrainie, Kazachstanie, na dalekiej północy, w rejonie Moskwy. i Petersburgu. Pracował jako zastępca szefa w kosmodromu Bajkonur „”, Centrum kontroli misji kosmicznych w Akademii. AF Mozhaiskogo (przestrzeń wojskowy). Petrov Konstantin Pawłowicz udział w rozwoju i testowania systemów kosmicznych.

ścieżka polityczny

1991 zapoczątkowało działalność polityczną i koncepcję promocji bezpieczeństwa publicznego (BER) „Martwe Woda” Petrova. Od 1995 roku zaczął wykładać BER w całym kraju. W tym samym roku, przedstawił swój raport w sprawie wyłączeń grupowych w Dumie. Z tej wypowiedzi, Prezydent Federacji Rosyjskiej BN Jelcyn wydał dekret, a także Ministrem Obrony Grachev PS postanowieniu wyprzedza Pietrowa zwolniony KP Sił Zbrojnych. Powodem, według nich, była agitacja przeciwko rozpadzie kraju, jego armii i niewygodne działalności naukowej. Dwa lata później powstał Ruch Wszechrosyjskiego Ludowej (NDKB) na zwolenników Kongresu BER organizowanych Petrov. W NDKB w sobie Konstantin Pawłowicz został wybrany jako przewodniczący Centralnej Rady.

W mieście Perm w 2000 roku, pierwszy Kongres koncepcyjnych gier, organizowana przez Petrov Konstantina Pawłowicza. W tym samym roku w Lyubertsy Nationwide Peace partia będzie „Unity” (VPMV) zebranych na II Kongresie. Petrov KP ponownie działał jako przewodniczący Centralnej Rady. Trzeci kongres odbył się w 2002 roku w miejscowości Zvenigorod, gdzie doszło do ponownego VPMV w KPE. Przewodniczący ponownie dał Petrov KP W mieście Rżew Twerze regionu odbyło się kongres partii politycznych w 2009 roku, popularny znaczenie „Course of Truth”, gdzie został ponownie wybrany przewodniczącym.

Merit KP Petrova

Petrov Konstantin Pawłowicz jest generał, kandydat nauk technicznych, profesor i akademik „Międzynarodowej Akademii Informatyzacji,” zasłużył nastawniczy Rosja, zaangażowany w rozwój i testowanie systemów kosmicznych, zasłużył kosmodromu Bajkonur testową. Nasz bohater posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzi, adresowanie zadań przemysłowych, wojskowych, naukowych, gospodarczych, naukowych i badawczych. Z powodzeniem pracował w sprawie utrwalenia bezpieczeństwa i walki zdolności kraju. Odznaczony medalami i zlecenia służby w Siłach Zbrojnych ZSRR. Był aktywnym zwolennikiem odrodzenia kultury słowiańskiej i rosyjskim, zalecał przywrócenie rodowych rodowych korzeni ludowych. Nasz bohater prowadził działalność kapłańską i zdał słowiańskiego nazewnictwa.

pisma polityczne Konstantina Pawłowicza

Począwszy od 1999 roku, został opublikowany trzy prace polityczne:

– "The Mystery of koncepcyjne władzy."

– „Tajemnice ludzkości, albo Tajemnice Zarządzania globalizacji”, tom 1.

– „Sekrety zarządzania ludzkości czy Tajemnice globalizacji”, tom 2.

Wszystkie te prace Petrov Konstantin Pawłowicz pisał. Jego książki ujawniają starożytnej filozoficzne i ideologiczne stanowisko, ukryty od ludzkości. Wystawiać swoje fałszywe koncepcje działania, nakładanych przez ludzi, uzasadnić i udowodnić prawdziwy fundament. wydarzenia historyczne są analizowane, biorąc pod uwagę ich rzeczywistego zrozumienia i opisu. Książka ujawnia metody wpływu na ludzi. Dwa ostatnie tomy Petrova pojawiła pod numerem 1463 i zwerbował do listy Federalnej Materiałów ekstremistycznej.

rodzina

Biografia Petrov Konstantin Pawłowicz obejmuje nie tylko angażowania się w działalność polityczną, ale także fakt, że jest kochającym ojcem rodziny, mąż i ojciec. Petrova Anna Pawłowna (Chibisova) – żona Konstantyna Pawłowicza – urodziła mu troje dzieci (dwa bliźniacze-córki i syn).

Przyczyna śmierci Konstantego Pawłowicza Petrov

21 lipca 2004 o 21:15 64 roku życia, śmierć wyprzedził Petrov Konstantin Pawłowicz. Do ostatniego dnia, mimo wszystkich trudności, ja nie odbiegają od swoich poglądów i stanowisk. Nasz bohater wniósł ogromny wkład do koncepcji rzetelnego zarządzania ludzkości, zwalczania zlonraviem i niesprawiedliwości. Owoce jego pracy, i do dziś inspiruje tysiące zwolenników. Co doprowadziło do śmierci tego niezwykłego człowieka, to jest wciąż niejasna.

Jednym z powodów, dla dolegliwość zwana Petrova, który Chorował od kilku lat, ale jest starannie ukrywane. Drugi powód – to hipoteza, że CIA przeprowadziła specjalną operację. Kilka miesięcy przed śmiercią w siedzibie KPE w Moskwie spotkanie z wysłannikami z Waszyngtonu do rozmów na ten temat literatury konceptualnej. Po tym, nasz bohater zaczął skarżyć się na złe samopoczucie. Każdy, kto znał Petrov KP, nie mógł przewidzieć takiego rezultatu. Mężczyzna był energiczny, pełen energii, pomysłów i planów politycznych, ale tutaj – nagła śmierć. Pomimo nagłego wyjazdu, sprawa Konstantego Pawłowicza on nadal żyje, ma dużo zwolenników i sympatyków.