748 Shares 9130 views

cuchnący oddech choroba

Podczas rozmowy z kimś ludzi nigdy nie będzie produkować dobre wrażenie, jeśli jego oddech jest nieświeży.


Każdego roku na półkach aptek i sklepów pojawiają się nowe rodzaje gum do żucia, pastylki do ssania i spraye jamy ustnej. Reklama takich produktów zapewnia nas, że faktycznie zabić cuchnący oddech. Dobrze, gdy jest to spowodowane przez palenie lub alkoholu i aromatycznych produktów spożywczych, takich jak czosnek, cebula i wędzony. W takich sytuacjach fundusze są naprawdę w stanie pomóc. Jeśli jednak silny zapach z jamy ustnej stale dąży człowiek, pastylki do ssania i spraye przynieść tylko korzyści krótkoterminowe. Jedynym sposobem, w tym przypadku – poszukiwanie choroby, która objawia się w taki niepożądany sposób.

Główną przyczyną nieprzyjemnego zapachu – różne choroby jamy ustnej, takich jak próchnicy i chorób przyzębia. Wiele czyszczenia zębów, nić i zmiękczania tkanin – wszystko w porządku. Jednakże są one wykorzystywane wyłącznie do prewencji. Jeśli zmiany chorobowe jamy ustnej są już dostępne, a kamień nazębny dobrze widoczne, nie można zatrzymać proces patologiczny. Tylko lekarz specjalista będzie w stanie całkowicie wyleczyć, usunąć kamień, rozliczeń dziąsła kieszenie i przestrzeni międzyzębowych.

Czy i kiedy opieka wykwalifikowanych dentysta nadal przeszkadzać oddech, natychmiast skontaktować się z lekarzem ENT, jako przyczynę swojej męki może być przewlekłe zapalenie migdałków. Jeśli laryngolog stwierdzi ci choroby, należy poświęcić trochę czasu na przestrzeganie leczenia: płukanie migdałków, smarując je antyseptyczne rozwiązań, a także fizjoterapii.

Teraz, gdy doszli do recepcji u lekarza laryngologa, należy zapoznać się z nosa i zatok przynosowych. Przewlekłe zapalenie zatok i nieżyt nosa często towarzyszy powstawanie cuchnącego gęstego śluzu, który spada z nosogardzieli do gardła, staje się źródłem znienawidzonego oddechu.

Jeśli ekspert ENT patologia nie zostanie znaleziony, to powinieneś odwiedzić terapeutę. Na tym etapie ważne jest, aby wyeliminować choroby przewodu pokarmowego i płuc. Aby zlikwidować ten problem trzeba rozwiązać szereg chorób przewodu pokarmowego, ponieważ pacjenci często występuje zastój pokarmu i rozpoczyna się proces fermentacji i gnicia, które nie mogą jednak wpłynąć na świeżość oddechu.

Należy pamiętać, że występowanie zapachu w jamie ustnej, co czasami przypomina gnicie owoców, mocznik lub aceton – podstawę do natychmiastowego przelot do lekarza, gdyż może to wskazywać na przewlekłą chorobę nerek i wątroby. W tym przypadku, pytanie byłoby zachować rentowność, zamiast świeżego oddechu.

Nie zwlekaj w każdym przypadku znaleźć źródło swojej męki nieskończoność. Nieświeży oddech nie pojawiają się znikąd i nie zniknie sama. Im szybciej znaleźć przyczyny nieświeżego oddechu, tym niższy koszt funduszy dla różnych gum do żucia, cukierki i inne środki maskujące, a następnie przebieg leczenia.

Podczas przeszukania i uzdrowienie choroby podstawowej, niektóre prymitywne i dostępne fundusze na codzień może pomóc.

Po śniadaniu, lunchu i kolacji nie zapomni do płukania jamy ustnej i gardła, nawet jeśli jest to regularne przekąski krakersy lub orzechów. Procedura ta jest bardzo odpowiednia czysty ciepłą wodą.

Odświeża oddech korzystając tymianku i szałwii, zielonej herbaty i mięty, melisy i pietruszka. Ten ostatni dodaje się do dania mięsne, sałatek lub po prostu kończy się mąkę z nim. Wszystkie inne zioła można dodać do herbaty parzonej oddzielnie i przepłukać gardło i usta.

W procesie czyszczenia zębów pamiętają język i dziąsła. Usunięcia płytki nazębnej z nich za pomocą specjalnej szczoteczki miękkie.

Korzystny wpływ na oddech może dostarczyć węgiel aktywny: biorąc to następuje bezpośrednio po posiłku, jedna tabletka.