894 Shares 5645 views

Jak odblokować „Samsung” telefon? Jak odblokować telefon

Co my, użytkownicy telefonów komórkowych sprawia, że do wprowadzenia zabezpieczeń obraz lub wprowadź niezwykle złożoną kombinację obronną w komórkowym urządzeniem komunikacyjnym? Szanse są, odpowiedź brzmi: przestrzeganie środków bezpieczeństwa. Jednak liczne „armia mobile” nie stracić swoją rzeczywistą dotkliwość ziemnego (w naturze człowieka znaczy zapomnienie) nasuwa się pytanie, jak usunąć „Samsung” zablokować telefon. Jak można się domyślić, „bohaterem” naszej historii będą produkty znany koreański marki Samsung globalnej społeczności i skierujemy naszą uwagę na to nadrzędny punkt operacyjny – Ochrona oprogramowania urządzenia mobilnego i jak przywrócić dostęp do jego funkcji.


Przypomnienie o czymś ważnym, albo Wyznania „zdradzieckiej grabie”

Oczywiście, żaden z właścicieli telefonów nie jest odporny na skrajnie niekorzystnych przejawów naszej świadomości – zapominanie. I byłoby miło, gdyby każdy użytkownik z góry „nabyte” konta i dane identyfikacyjne są przechowywane w bezpiecznym miejscu. Ale nie wszystko jest tak różowo, jak wielu z nas zapomnij napisać tajemne symbole, a niektóre pozbawiony możliwości „siatki bezpieczeństwa internet”, a „trochę” starsze modele nie są w stanie odblokować używając konta. Jednak, jak odblokować telefon Samsung, który wiernie służył Ci przez długi czas, będziesz wiedział, w ciągu kilku minut!

Ochrona przed siebie

Praktycznie wszystkie telefony komórkowe wyposażone w system blokad. Zasada działania urządzenia blokującego w różnych modelach mogą być wyrażone przez poszczególne cechy strukturalne: dźwigni, pływającym przycisku lub panelu dotykowego ekranu. Jednak cała ta różnorodność jeden cel – ochrona przed narażeniem na nieautoryzowanego użytkownika na klawiaturze, dotknąć ekranu urządzenia mobilne lub inne kontrole. Ale to jest, że tak powiem, „niewinnego rodzaju ochrony.” Gdzie bardziej skomplikowany mechanizm służy do zablokowania całkowity czas korzystania z algorytmu, który można skasować tylko poprzez wprowadzenie konkretnych danych jest ściśle. Ale o tym więcej.

Tajny Lock „Samsung” kod telefonu

Każda komórka ma devaysa menu inżynierskiego, za pomocą którego można sterować sprzętem potencjału jednostki mobilnej. Można jednak wprowadzić je tylko wiedząc specjalnej kombinacji. Być może, zanim taka informacja została uznana za poufną, a dzisiaj, tajemnica i tajemnice są kompensowane przez rozległe wsparcie online. Na przykład, praktycznie wszystkie urządzenia są zasilane Samsung odpowiada na polecenia * 2767 * 3855 #. Ten kod działa poprawnie z nieprzyjemnym „zaskoczenia” (zapomniałem hasło blokady) nie tylko na starszych wersjach koreańskiej marki. Jednakże, dane osobowe, które znajduje się w aparacie „jelit”, musiał pożegnać, ale telefon będzie dostępny do użytku.

W dzisiejszych czasach, "potwory" high-tech

Jak odblokować telefon „Samsung” nowej generacji? Zdecydowana odpowiedź wyraża pełną orientację globalnego wsparcia ze strony producenta. Innymi słowy, nowoczesne urządzenia z Androidem mają możliwość być identyfikowany w sieci za pomocą nich wcześniej przypisany ID. Tylko w ten sposób hasło „stracił” dostęp, można po prostu zrezygnować z kursu, jeśli proces autoryzacji w sieci serwisowej będzie udany. Najważniejsze – znać swoje informacje o koncie.

 • Kilka razy arbitralnie wprowadzić żądany typ danych.
 • Po pewnym czasie, wiadomość z zaproszeniem.
 • Na wyznaczonych polach kontrolnych, wprowadzić swoje dane i czekać na odpowiedź serwera.

Należy zauważyć, że nie zawsze jest taka usługa jest skuteczny, więc jeśli szukasz ujemnego wyniku „zbawienie” w akapicie poniżej przedstawione.

Zastąp kod dostępu: praktyczny przewodnik

W przypadku, gdy wszystkie próby przypomnieć wzór lub uwolnienia kodu znaków przegrały sprawę, a odpowiedź na pytanie, jak odblokować telefon „Samsung”, jest pilna, należy wykonać następujące czynności:

 • Wyłącz telefon i wyjmij kartę pamięci i karty SIM z urządzeń z systemem Android.
 • Konsekwentnie przytrzymaj przycisk VOL +, moc i Home.
 • Poczekaj na logo Samsung.
 • W menu inżynierii wybierz Wipe data / Factory resetu i potwierdzić wybór przyciskiem zasilania.
 • Poniższa lista tych samych klawisz uaktywnia usunąć wszystkie ciąg danych użytkownika.
 • Użyj paragraf Uruchom ponownie teraz i czekać na zakończenie ponownego uruchomienia procesu.

Wszystkie z powyższych kroków pozwoli na powrót telefonu do stanu pierwotnego, jak w rzeczywistości, to nic innego jak przysłowiowa twardy reset. Dlatego też dane są, niestety, zostanie całkowicie utracona. Jednak jedną z możliwych odpowiedzi na pytanie, jak odblokować telefon „Samsung”, ty, drogi czytelniku, jest jeszcze odebrany.

Alternatywą do ustawień fabrycznych

Wzór lub hasło postać może zostać zresetowany raczej „nieszkodliwy” sposób. Pozornie prosty, ale niezwykle skuteczny program Adb Run z niezwykłą łatwością zaoszczędzić od bólów głowy i wizyta w centrum serwisowego z powodu „utraty przytomności”. Nie obrażaj się, weź to oświadczenie jako normalny zdobione porównania. Więc przede wszystkim trzeba kabel USB, jak również dystrybucję programu, o którym mowa powyżej.

 • Zacznij ADB Uruchom.
 • W głównym oknie programu należy nacisnąć cyfrowy numer 6.
 • Następnie wybierz jedną z przedstawionych metod, który jest uruchamiany przez wejście 1 lub 2.

Istnieje możliwość, że ograniczenie nie zostanie usunięty za pomocą tych dwóch metod ulgi. Jednak zawsze można użyć wersji debugowania podręcznika.

Praktycznym rozwiązaniem tego problemu, jak odblokować telefon za pomocą standardowego systemu Windows

W wierszu poleceń ( "Start" / "Uruchom" / cmd) przepisać:

 • · Cd /
 • · Cd ADB / progbin
 • adb shell
 • rm /data/system/gesture.key

Innym rozwiązaniem, aby przywrócić dostęp:

 • cd /
 • cd adb / progbin
 • · Adb powłoki
 • · /data/data/com.android.providers.settings/databases Cd
 • · Sqlite3 settings.db
 • · Wartość Aktualizacja zestaw System = 0 where name = 'lock_pattern_autolock'
 • · Wartość Aktualizacja zestaw System = 0 where name = 'lockscreen.lockedoutpermanently'
 • · .quit

Pamiętaj, że telefon musi być podłączony do komputera, a kierowcy powinni działać prawidłowo zsynchronizowane z urządzeniem.

Sim-Lock Lock: stary problem

Jak odblokować kartę SIM w telefonie Samsung? To znaczy, ponadczasowe pytanie, które wymaga decyzji miękkiej. Tylko programowo udało się wygrać tego rodzaju „ochrony złośliwą”. Zazwyczaj ten problem występuje w starszych modeli koreańskiego producenta. «Samsung Unlocker» Program jest udowodnione jest stosowany do łagodzenia urządzenie mobilne SIM-lock. Jednakże, nawet jeśli, drogi użytkowniku, wszystkie działania będą generować poprawnie i zgodnie z instrukcjami, pozytywny wynik nie jest gwarantowane. Jedyny bezproblemowy sposób – miga.

Warto zauważyć, że razblochka dla niewtajemniczonych – jest to niezwykle trudne w praktycznej realizacji tego zadania. Normalna blokada telefonu „otvyazka” operatora – jest nieporównywalnie różne problemy. Dlatego zaleca się, aby zająć ekspertów, ponieważ szanse zniszczyć znanego działający telefon, nawet stary problem, działania nie są w pełni zaspokojone.

Uwaga: „tajne kody”

Telefon „Samsung” jest prawdopodobnie najbardziej wydobywalne urządzenia mobilne. I niezwykle obszerna lista znanych zespołów serwisowych w celu potwierdzenia oczywiste. Niektóre kody są skuteczne w pomaganiu, aby rozwiązać problem wiele o tym, jak odblokować kartę SIM z telefonu Samsung. Zgadzam się, jest to wygodne – wystarczy wpisać kilka numerów, można wyzerować komórkę, aby ograniczyć lub rozszerzyć funkcjonalność telefonu. Jednak musimy być pewni prawdziwości przekazywanych informacji. Istnieje tylko „połączenie killer”, których efektem może mieć nieprzewidywalne konsekwencje dla urządzenia. Na przykład, „Samsung” blokada telefonu jest usuwany z polecenia * 2767 * 3855 #. Ale nie każdy wie, że kod może „całkowicie zburzyć» IMEI niektórych telefonach modyfikacje, bez której, między innymi, urządzenie nie będzie w stanie w pełni działać. Koreańskie deweloperzy warunkiem pewnej liczbie różnych odmianach wpływu liczbowej, otwierając w ten sposób praktycznie nieograniczone możliwości odzyskiwania danych z własnych produktów.

Kilka słów o konkurencji

Niezawodny fiński telefon komórkowy Nokia nie wymaga reklamy. Jednak pytanie, jak odblokować telefon „Nokia”, nie mniej ważne. Jednak wcześniejsze modele są niemal niemożliwe do „ręcznej dezaktywacji” i nowoczesne smartfony mają jeszcze lepszą ochronę niż jego poprzednicy. Oczywiście, nie ma kody serwisowe, aby odblokować „Finn” nie będzie działać. Czy tylko za pomocą tego samego identyfikatora-rachunku.

Oczywiście, ta funkcja jest obsługiwana tylko przez nowych jednostek mobilnych, dla innych członków „Nokia” linie są tylko firmware i wyrafinowana manipulacja oprogramowanie. Jednak twoja uwaga jest nadal pod warunkiem metoda pozbycia jakieś nie bardzo kapryśnych zmian, których przedstawiciele są stosunkowo stare seryjne próbki produkcyjne.

Wyjąć kod zabezpieczający Nokia przez oprogramowanie

Poniższy przykład pozwoli rozwiązać problem jak usunąć „Nokia” zablokować telefon. Jedyną trudnością w realizacji przedsięwzięcia – jest konieczność wytworzenia pewnego urządzenia, które umożliwia urządzenie, aby wprowadzić specjalny tryb testowy Tryb dostępu. Jednakże, to naprawdę jest możliwe i absolutnie elementarny dzieje.

 • SPETSKABEL składa się z trzech „krokodyle”, które są zamocowane na zaciskach stykowych-baterii telefonu. Konieczne jest również, aby mieć standardowy kabel danych.
 • Dwa wyjścia styk „+” i „-” są przylutowane do „korka” USB (obserwując polaryzację portu).
 • Od kabli negatywnych zrobić oddział przez pośrednika, rolę, która działa jak rezystor 4,7 omów. Ta przyczepa jest podłączona do urządzenia BSI-contact (zazwyczaj skrajne prawej nogi bliżej środka). Jednak zawsze można znaleźć drogę w znak graficzny akumulatora.
 • Pobierz oprogramowanie Nokia Unlocker, a następnie zainstalować go na komputerze.
 • Podłącz kabel, a następnie oprogramowanie proces rozpoznawania devaysa naciśnie przycisk „Kod Read”.
 • Gratulacje, kwestia, jak odblokować telefon dla Ciebie teraz, jak to zostało rozwiązane.

Reasumując

Może ktoś pozostanie rozczarowany po nieudanych próbach metody „open shell mobile” zaprezentowane powyżej. Ale jak wiadomo, brak wyników – jest wynikiem! Próbować, próbować i zdobyć doświadczenie. Po tym wszystkim, nie iść do centrum serwisowego o pomoc – to znaczy, o dwuznacznej zainteresowanie procesów poznawczych, i to jest duży plus w każdym tego słowa znaczeniu. Temat „Jak odblokować jeśli zapomniałeś hasło” nigdy nie tracą znaczenie w decyzji. Być może, swoją wiedzę, która będzie gromadzić się w czasie, pomaga więcej niż jedną osobę. Jednak swoje kompetencje w pierwszej kolejności będą grać na swoją korzyść: zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu, a na pewno nerwy. Nie blokuj wiedzę – aby rozwijać!