682 Shares 6084 views

Kto jest winien sam: przekleństwo czy drzewo celibatu?

Straszna sytuacja: od lat ma nadzieję na szczęśliwe życie rodzinne, ale jeszcze nie przyszedł i nie przyszedł. Brak słów, aby opisać cierpienia biednych rzeczy. Dobrze, jeśli znalazła inny cel w życiu, na przykład, przyciąga do kariery. Ale nie wszyscy są w stanie z niego. Mimo to, nazywając kobiety – Rodzina. Równouprawnienie , fakt ten nie zmienia się. Więc, kto lub co piękno zaczyna się winny?


drewno celibat

Poszukiwanie zaczyna się w domu. Girlfriend doradzić co trzeba przeprowadzić audyt całego mienia. Nagle złoczyńców sadzone sielankowe rzecz. Natychmiast nasuwa się pytanie, roślin domowych. Wiadomym jest, że niektóre z nich negatywnie wpłynąć na losy kochającej pani. Tak więc okazuje się, że w domu przez długi czas drzewo rośnie celibat. Może to być ficus że dziewczyna dawno przedstawiono lub Sudanu róża, miłe swój długi okres kwitnienia. Okazuje się, że jest to znak, klasyfikuje te szlachetne rośliny wrogów nepotyzm. Mówi się, że celibat drzewo odjeżdża potencjalnych zalotników z kochanką. Jeśli wierzysz, że lepiej pozbyć się roślin. Przekonanie, że Twój los zależy od niego mogą wpływać na całe życie. Śmieci to, oczywiście, nie powinny być traktowane. Roślina coś z nim zrobić? Przeniosła się szkodliwe drzewo celibat w biurze. Nie będzie to ludzie radują, a wpływ ustanie.

klątwa

Celibat, czyli niezdolność do stworzenia rodziny, może być wynikiem negatywnych programów energetycznych wprowadzonych w dziedzinie kobiet (mężczyzn). Nazywa się to przekleństwem. Stosuje się go tylko umyślnie. Że przypadkowo przeklęty człowiek jest niemożliwe. W tym negatywnym programem do opracowania i wdrożenia, wymaga pewnego wysiłku, nawet rytuały. Klątwa może być prywatny (czyli własne) i rodzajowe (transmitowane przez linię rodziców). W zasadzie nie jest to szczególnie ważne. Wszystkie niuanse analizuje rodzaju osoby, która by go zastrzelić. Pozbyć się klątwy własnych jest praktycznie niemożliwe. Wymaga to niezwykłe siły energii. Najlepiej jest korzystać z usług maga, która posiada szczególną wiedzę.

W zastosowaniu do przekleństwa celibatu

Aby chronić siebie, musisz zrozumieć, że negatywna energia nie jest tylko osoba wpada w pole. Zabrać swoją okazję do zawarcia małżeństwa, czytać specjalną działka na celibat. Wypowiada rzeczy (lalka, igły, i tak dalej). Ten „wsparcie” negatywne informacje trzeba też wyrzucić. Oznacza to, że fabuła nie będzie działać tak długo, jak nie dotykać rzeczy oczarowany.

Tak więc, aby nie narażać się atakowany, przestrzegać zasad! Nie zaprosić ludzi do domu, którego szczerość nie jesteś pewien. Poprzez czyszczenia, nie dotykać rękami z tych rzeczy, których wartość nie rozumie. Na przykład, zobaczyłem piłkę przędzy lub przewijarki (papier, potrząsnął sznurkiem), nie należy go dotykać. Szacuje za gałką i wyrzucić z domu. Dobrze jest trzymać w domu svyachenuyu wody, która, jak wiadomo, gładzi żadnych negatywnych.

A może to nie jest magia?

A jednak, zanim kogoś obwiniać za ich nieszczęścia, myślę, może to twoja własna wina w samotności? Nie klątwa nie może wpływać na osoby ze szczerym sercem, zdolny do prawdziwej miłości bezwarunkowej. Dobroć i cierpliwość będzie w stanie pokonać wszystkie przeszkody na drodze do szczęścia. Tak czy nie oskarżać kwiatów i magię?