861 Shares 4080 views

Chcesz zaimponować facet na Walentynki? Są pomysły!

Jeśli uważasz, że jak oryginalny pogratulować faceta na Walentynki, możemy zaoferować nietrywialne pomysły. Takie prezenty będą rozweselić i długo będzie pamiętał czule. Wybierz, co ci się podoba pomysł najlepiej, i rozpocząć przygotowania, ponieważ czas nie jest dużo.

Aby zacząć myśleć o tym, co przyniósł ze sobą. Niektórzy ludzie mają ze sobą wiele wspólnego, podczas gdy inni są kompletnymi przeciwieństwami. Jakie rzeczy zrobić twój związek wyjątkowy? Być może dzielić miłość sportu lub rekreacji na świeżym powietrzu? Można dzielić miłość do odkrywania nowych miejsc. Pomyśl o tym, a następnie uświadomić sobie, co jest potrzebne darem. Niniejszy muszą połączyć swoje interesy.

Nie bój się wydawać śmieszne. Chłopaki tylko sentymentalny, jak dziewczęta, nawet jeśli nie chcą się do tego przyznać. Można odwołać się do swoich uczuć za pomocą dar. Oto kilka pomysłów, z których można kupić lub stworzyć swój własny idealny prezent.

zdjęcie

Zdjęcia wstawione w pięknej ramie, – dobry prezent. Jednak ważne jest, aby wybrać odpowiedni projekt. Korzystanie z ciemnego drewna dźwięki jak facet bardziej niż kolorowe ramki. Wybierz zdjęcie z was razem. Lepiej jest, że dwa były uśmiechnięte, nawet lepiej, jeśli jest ona naniesiona pocałunek.

Alternatywnie, można dać plakat z jego ulubionej grupy muzycznej. Lub miejsce, w którym oboje chcieliśmy odwiedzić. Zaskocz go przy pomocy nowoczesnych technologii: obraz może być powiększony lub specjalnie przetworzone.

list miłosny

Nawet jeśli dzieci nie zawsze otwarcie wyrażać swoje uczucia, to nie znaczy, że nie podoba im się sentymentalne prezentu. Zachować swoją wiadomość? Można znaleźć szczególnie wzruszające fragmenty korespondencji i wykorzystywać je przypomnieć wybrańcem o swoich uczuciach. Garnitur i zabawne notatki i smutny. Zrób miłą książkę o swoim związku. Do niego napisać ten list, powiedz nam, dlaczego go znaleźć – rodzimych ludzi. umiłuje go.

Kubki i koszulki

Na pewno twój chłopak chce uzyskać spersonalizowany prezent, który będzie przypominał mu o tobie. Istnieje mnóstwo miejsc, gdzie można zamówić kubki kawy lub koszulki z dowolnego obrazu. Ponadto, zdjęcia mogą być drukowane na magnesy, słodyczy itd. D.

muzyka

Trudno jest popełnić błąd, jeśli wiesz, jaki rodzaj muzyki preferujesz swój faceta. Pamiętaj, co jego ulubionym wykonawcą. Udekoruj płyta może być wykonana na nim pamiątkowy napis specjalny znacznik. Można utworzyć kolekcję swoich ulubionych piosenek, które przypominają zarówno szczęśliwych chwil razem. Między utworami, można nagrać własne krótkich wiadomości. Także wielki dar – bilety na koncert swojego ulubionego artysty.

żywność

Faceci uwielbiają smaczny posiłek. Dlatego pole ulubiony smakołyk pozwoli mu poczuć samoopieki. Ale nie robią takich prezentów zbyt często, w przeciwnym razie nie będą one oryginalne.

Można przygotować romantyczną kolację lub piec deser. Również w wakacje, można ozdobić komunikatów żadnych przedmiotów na stole. Na przykład na butelkę keczupu ostrego zapisu: „Jesteś tak gorąca” i worków kawy ze śmietanką, „My też są nierozłączne.”

rekreacja

Wszelkie facet by stopić z masażem, szczególnie jeśli dziewczyna zrobić to sama. Kupić specjalny olejek do masażu i tworzą wyjątkową atmosferę do wypoczynku. Wieczór będzie niezapomniany.

inicjatywa

Gdy długo oczekiwany Walentynki, dać inicjatywę w rękach ukochanej. Niech trzymać go tak jak chce, i będziesz tam i wspierać swoją decyzję, wspólnie bawić się w klubie lub obejrzeć komedię romantyczną w domu, iść do kawiarni lub kolację w domu.