573 Shares 3384 views

Abisyński: charakter anioła i królowej

Abisyński kot – bardzo łagodne i inteligentne zwierzęta. Nabożeństwo, aktywność, uczucia i ciekawość – wszystkie z tych wspaniałych cech doskonale zjednoczona w sobie jest bardzo wdzięczne abisyński kot. Charakter jego będzie odwoływać się do prawie każdego. cechy wyróżniające


Opt dla kota tej rasy niezbędne dla ludzi, którzy wolą oglądać niespokojne gry kot, a nie tylko utrzymać go na ręce jest. Abisynii są bardzo przywiązane do swoich właścicieli i dogadać się wielki z dziećmi. Jednak jest jeszcze lepiej, aby nie być w kontakcie z dość okruchów piersi. Te koty są zawsze bardzo interesuje się wszystkim, co ich szef. Oni po prostu kochają uwagę i są gotowe do ogromnych starań, aby je zdobyć. Warto również zauważyć, że obcy nie boi, abisyński czuje się swobodnie z każdej nowej znajomości. Fakt ten, oczywiście, mówi tylko na korzyść takiego wspaniałego zwierzęcia, jako abisyński kot. Charakter tego anioła w chwili zmiany jego nastroju świecką party girl.

Pomimo jego pragnienie komunikowania się z ludźmi, to kot jest dość uciążliwe, ale wręcz przeciwnie, jest bardzo inteligentny i posłuszny. Właściciel wystarczy podać kotu, aby zrozumieć, co raz to zachowanie nie sprzyja, a nigdy więcej tak zwierzę nie zrobi. Ważne jest również to, że właściciel odnosi się do zwierząt bardzo szacunkiem, abisyński kot nie zrozumie niezasłużoną karę lub obojętny stosunek.

Ponadto, Abisynia żyć dobrze z psami i innymi zwierzętami, ale w taki lider firma zawsze będzie abisyński kot. Charakter jej przywództwa, aby inni uczniowie mają nieco z dala „w cieniu”. Te koty rzadko produkują pazury, tak że bez bardzo dobrego powodu nikt nie będzie cierpieć z ich szponów. Abisynia jak wyżynach, jeden z ich ulubionych rzeczy do zrobienia – wspiąć się na lodówkę, szafka lub wysokim fotelu i oglądać bieżącą sytuację.

Abisyński: Pielęgnacja

Na szczęście, opieki nad zwierzęciem może być zminimalizowane. koty wełny krótkie, że pozwala im monitorować ich wygląd. Również dość proste do okresowo czyścić uszy, aby zapobiec zakażeniu.

Abyssinian: Opinie

Opinie przedstawicieli tej rasy jest bardzo pozytywne. Wielu ludzi, którzy mieli szczęście rozmawiać z tym Zateinitsa co najmniej 1-2 godzin, kiedykolwiek zakochać się w niej.

Jednocześnie, jeśli planujesz mieć takiego zwierzaka, radzimy zastanowić. Po tym wszystkim, kot powinien mieć dużo uwagi. Oni naprawdę nie lubią być ograniczone w przestrzeni i nie może grać przez dłuższy czas. Ponadto, te koty po prostu nie może pozostać sam. Bardzo szczęśliwy, kiedy właściciel wraca do domu faworyta, organizowanie cały pomysł przed sobą. Jeśli masz szansę, wskazane jest, aby mieć swojego zwierzaka innego przyjaciela o tej samej rasy.

Można powiedzieć, że żaden kot rasy nie ma takiego szalonego moc jak Kot abisyński. Charakter tej fascynującej zwierzęcia – symbioza z cech królowej i dzieci.