726 Shares 4520 views

Nissan Micra – właściciel serc kobiecych

Nissan Micra, należące do klasy „supermini” samochody od dawna mocno podbił serca setek tysięcy kobiet na całym świecie. Pomimo faktu, że samochody mają wielu konkurentów w swojej klasie pojazdów produkowanych przez wiodących światowych producentów samochodów, Nissan Micra od wielu lat, mocno trzyma pozycję lidera w tym trudnym segmencie motoryzacyjnym.


Mały samochód kompaktowy dostępny w trzech wariantach silników benzynowych, od 65 do 88 KM, z silnikiem o mocy nawet najsłabszy wystarczy, aby zaspokoić ambicje drayverskih piękną połowę ludzkości.

Japońscy inżynierowie rzeczywiście starał się zadowolić wybredne panie. Z każdego typu pojazdu silnikowego jest oferowana zarówno z manualną skrzynią biegów oraz z pistoletu, co znacznie ułatwia pracę w środowiskach miejskich.

Wygląd Nissan Micra dawna model kobiecej projektowania motoryzacyjnego. Zaskoczony wielkie oczy reflektory, gładkie linie ciała, pewne formy sbitost samochodowe, nawiązując do wielkiego zaskoczenia dziecka – to wszystko sprawia, że drgania kruche żeński serce.

Wnętrze jest również bezpośrednio nawiązuje do swojego członkostwa w wyłącznie kobiecego samochodu. Podpowiedź i nadal w zakresie barwy kolorów, zawierających dużą ilość światła i beztroski wykończeń wesoły malować.

Pomimo swoich niewielkich wymiarów zewnętrznych, wewnątrz samochodu jest na tyle przestronny, to przyczynia się do stosunkowo dużej wysokości ciała i rozległych wewnętrznych powierzchni szyb.

Co do jazdy i obsługi Nissan Micra, tutaj bezpośrednio analogię z jego bezpośrednim konkurentem – Mini Cooper. Avtomobilchik bardzo szybko i dokładnie określić manipulacji i ostra reakcja na kierownicy umożliwiają przepływ jakichkolwiek obrotów przy maksymalnej prędkości, bez obawy o rozbiórce.

Micra jest dostępna w dwóch wersjach nadwoziowych – trzy i pięciodrzwiowy hatchback, a nawet w podstawowej wersji pojazdu jest bardzo obszerna, że przychylnie pozycjonuje go na tle głównych konkurentów. Najdroższe Tapicerka Tapicerka wykonana jest z wysokiej jakości drogie skóry Alcantara.

Co do zasady, opinie Nissan Micra są pozytywne, a w opinii przeważającej liczbie właścicieli samochodu jest pozbawiony wad.

Potwierdzają to wyniki badań, które pokazują, że prawie każdy właściciel Micra chętnie zamienić go w nowej wersji samochodu.

Samochód Nissan Micra jest jednym z najbardziej niezawodnych w swojej klasie, urządzenie jest pozbawione wszelkich „choroby wieku dziecięcego” tkwiących w większości maszyn, a nawet wyższej klasy.

Więc jego tytuł samochód „supermini” klasy lidera nie poszła na marne. Chociaż nie jest to najwyższa cena w swojej klasie, oferuje jej wielbicieli nie tylko doskonałe cechy techniczne i duży zestaw opcji, ale również przestronny i komfortowy salon, a także jasne, wyraziste wygląd, sprawia, że wyróżnia się w ogólnym strumieniu ruchu.