106 Shares 2910 views

Jak wywołać Białorusi z rosyjskim prawidłowo i oszczędnie

Każdy z nas od czasu do czasu mamy do korzystania z międzynarodowych usług telefonicznych, aby komunikować się ze współpracownikami, przyjaciółmi, rodziną. Ale nie wszyscy wiedzą, jak dzwonić za granicę. Często zdarza się, że nieznajomość właściwej kolejności sił wybierania, aby spędzić zbyt wiele czasu i nerwów poszukiwaniu niezbędnych informacji.


W przypadku, gdy trzeba się nauczyć jak zadzwonić do Białorusi od Rosji, czytać te szczegółowe instrukcje, a nawet lepiej – utrzymać go. W przypadku połączeń do Białorusi, istnieje kilka prostych zasad ogólnych.

Tak, jak zadzwonić na Białorusi? Rozważmy przypadek połączenia z telefonu stacjonarnego. Aby wejść do połączenia długodystansowe wybieranie numeru telefonu należy rozpocząć z numerem 8. Następnie zatrudnić 10, aby zakończyć połączenie już międzynarodowej. Następnie 357 – kod międzynarodowy Republiki Białorusi. W ten sposób możemy uzyskać połączenie 8-10-375.

Po tych liczb powinna Kodeksu miasto lub kod operatora komórkowego, w przypadku, jeśli dzwonisz z telefonu komórkowego. numery kierunkowe stół można łatwo znaleźć z help desk. Na przykład, gdy dzwonisz do Mińska należy wykręcić 17 i miasto Narocz – 1749 i po zbiorze wszystkich tych grup numerów do wybierania numerów telefonicznych. Telefonów komórkowych i operatorów dużych miast składa się z 7 cyfr i małych osiedlach numerami 5-6 cyfr. Teraz, gdy wiesz, jak zadzwonić do Białorusi od Rosji.

Teraz zrozumiawszy możliwości wybierania, pomówmy o tym, jak zadzwonić do Białorusi od Rosji gospodarczo. Po tym wszystkim, średni koszt jednego połączenia z telefonu stacjonarnego minut wynosi 26 rubli rosyjskich, co jest dość kosztowne w przypadku dłuższej rozmowy lub częstych połączeń.

Oczywiście, najprostszym sposobem komunikacji w tym przypadku jest Skype, ale nie zawsze i nie wszystko jest dostępne. W przypadku, gdy używasz zadzwonić telefon stacjonarny, skontaktować się z firmą usług telekomunikacyjnych obecność „telefonii IP” i upewnij się, że telefon możliwością przejścia w trybie tonowym. Typowo, koszt tych połączeniach jest co najmniej jeden i pół razy tańsza niż połączenia z wyjściem do „8”. Jeśli usługa telefonii IP nie jest dostępny, nadal nie rozpaczaj. Koszty połączeń można znacznie zmniejszyć, jeśli zostaną one przeprowadzone po godzinie 23:00 lub w weekendy.

Jeśli długodystansowych połączeń używasz telefonu komórkowego, sprawdź stawki czołowych operatorów telefonii komórkowej, „Megafon”, „Beeline”, „MTS” – i porównać ich koszty i warunki. Każdy operator ma zasięg taryf do korzystnych warunków dla połączeń do innych krajów. Jednak niektóre zasady taryfowe mogą wydawać się zbyt skomplikowane. Zazwyczaj koszt połączenia zależy od sposobu płatności i taryf dla obligacji. Twoim zadaniem jest, aby wybrać optymalną taryfę, które pomogą dokonać połączenia tańsze.

Więc teraz nie tylko wiedzieć, jak zadzwonić do Białorusi od Rosji, ale także pomysł jak zrobić to oszczędnie.