213 Shares 3917 views

Jak zrobić i zainstalować bramę wyciąg z rękami?

W celu zbudowania podnoszenia bramy z rękami, należy wybrać odpowiedni czas i uzyskać niezbędne materiały. Ten projekt jest bardzo popularny, ponieważ nie wymaga dodatkowego miejsca w pobliżu garażu, i to jest dość łatwe do czyszczenia.

Jakie rodzaje bram są?

Tak, przede wszystkim konieczne jest, aby radzić sobie z tego rodzaju projektu, który będzie można zrobić. Na przykład, najbardziej powszechnym typem są bramy segmentowe. Konstrukcja reprezentuje pewną ilość segmentów przegubowych, które są przykręcone do płyty ruchomej.

W przypadku skomplikowanych wzorów są up-and-over drzwi. Z rękami do budować je trochę mocniej. Fakt, że struktura jest całkowicie zniesione i chowa się pod sufitem. Oczywiście, ten produkt jest ciężki.

Jeśli masz zamiar zrobić z rękami Bramy zagotovte następujące materiały i narzędzia:

– Ramy metalowe do budynków;

– materiał do budowy sieci, że elementy złączne pewnie blokuje w ramce;

– mechanizm podnoszący (powinna być dostępna w sklepie);

– śrubokręt, wiertarka, bułgarski, poziomu i centymetrem.

Funkcje produkcyjne projekt

Przed rozpoczęciem pracy, należy narysować rysunek papieru budowy. Na tym etapie, szerokość i wysokość są rejestrowane garaż. Trzeba także określić obszar, w którym napęd będzie.

Pierwsze kroki obejmują budowę przyszłej budowy. Wysokość każdej części 50 cm.

Zbierz bramę wyciąg z rękami na bardzo proste. Panele wstęg garażowych pożądanych produkować komponenty wysokiej jakości: wytrzymałego tworzywa sztucznego, stali ocynkowanej, drewnianymi listwami. To wszystko zależy od ogólnej przestrzeni projektowanie, smaku, a także wysokości finansowania, które można spędzić. Kolejne przekroje są skręcone do przygotowanego ramy.

W zasadzie podnoszenia zbudować bramę z ich rąk nie jest trudne, ale nie należy zapominać o niektórych niuansów. Na przykład, płótno jest pożądane, aby podwójne. I pomiędzy materiałem skierowaną umieścić cienką izolację że bude chronić pomieszczenie przed zimnem.

Należy zauważyć, że zewnętrzna część płyty muszą być zabezpieczone przed wpływami atmosferycznymi. W tym celu specjalną folię, która jest objęta każdego segmentu. W dolnej części konstrukcji musi być wyposażona w uszczelnienie.

Cechy podnieść montaż bramy

Po płótno jest gotowe, można przystąpić do jej wzmocnienia w otwarciu garażu. Zestaw Szlabany z ich rąk powinien być starannie i dokładnie. Po pierwsze, konieczne jest zamontowanie ościeżnicy. W tym przypadku, poziom wykorzystania. Zabezpieczyć to musi być za pomocą śrub kotwiących.

Ponadto, w pozycji pionowej (bokach) i poziomy (w suficie) prowadnicy, która napędzania sekcji. Wszystkie puste przestrzenie muszą być wypełnione pianką. Teraz rama może związać przeszkolony zespół. Musisz połączyć je za pomocą zawiasów. Oczywiście, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na ustalenie bramę z sufitu, aby zapobiec ich upadku.

Przynajmniej instalujesz elektryczna, alarmowa i system anty-włamaniem. Przykręcane wszystkie niezbędne akcesoria, a można doświadczyć nowego projektu.

Teraz już wiesz, w jaki sposób można budować bram garażowych z ich rąk.