522 Shares 4527 views

Oznacza „alfa tokoferol Acetate”. Opis. dozowanie

Witamina „Alpha Tocopherol Acetate” odnosi się do kategorii środków przeciwutleniających. Lek chroni różne substancje endogenne w organizmie przed utlenianiem. Lek spowalnia peroksydację lipidów, który jest aktywowany w tle wielu patologii. Lek ten zaangażowanych w proces oddychania, tkanki, metabolizmu lipidów, syntezy białka, proliferacji komórek.

Na tle tego występuje niedobór witaminy zmiany zwyrodnieniowe mięśni, zwiększenie kruchości i przepuszczalność naczyń włosowatych, oznaczony procesy patologiczne w hepatocytach, tkankę nerwową, regeneruje nabłonek jąder i przewodów PSA. Brak elementu powoduje żółtaczka hemolityczna u niemowląt, steatorrhea, zespołem złego wchłaniania. Oznacza „alfa tokoferolu” absorbowane w układzie pokarmowym, w obecności kwasu żółciowego i tłuszczu.

świadectwo

Lek jest wskazany do hipowitaminozy, dystrofia mięśniowa różnym charakterze, zapalenie skórno-mięśniowe. Przez wskazania obejmują Przykurcz Dupuytrena, stwardnienie zanikowe boczne, łuszczycy. Oznacza to również zalecane w celu zwiększenia skuteczności leków przeciwdrgawkowych na tle padaczki.

Jak zrobić „alfa-tokoferolu octan etylu.” schemat dawkowania

Oznacza wnętrza wyposażone w postaci oleju, kapsułek, pastylek do ssania. Wytworzone roztwory olejowe do iniekcji.

Jako środek zapobiegawczy, to rozpuszczalne w tłuszczach witaminy są przewidziane do 10 mg. Przy leczeniu hipowitaminozę zalecany lek „alfa tokoferolu” w dawce 40 mg dziennie.

Tle stwardnienia rozsianego, dystrofia i innych patologii nerwowo-mięśniowej postaci dziennie podaje się od 50 do 100 miligramów. Czas obowiązywania – od trzydziestu do sześćdziesięciu dni. Zaleca się ponownie kurs po dwóch lub trzech miesięcy.

W leczeniu zaburzeń spermatogenezy męskiej i siły działania dziennej dawce 100 do 300 mg dziennie. W połączeniu z czasem trwania terapii hormonalnej zażywania narkotyków – miesiąc.

Na tle groźbą przerwania ciąży oznacza „alfa tokoferol Acetate” wyznaczyć 100-150 miligramów dziennie. Czas obowiązywania – siedmiu do czternastu dni. Z pogorszeniem rozwoju płodu lub zagrożonego aborcji lek podaje się co drugi dzień lub codziennie przez pierwsze 2-3 miesięcy ciąży w dawce 100 mg na dzień.

Gdy myocardiodystrophy, miażdżycy tętnic, chorób naczyń obwodowych środek stosuje się w połączeniu z witaminą A (retinol), z 100 mg dziennie. Czas trwania tego leku – od jednego do trzech tygodni. W razie potrzeby powtórzyć zabieg po trzech do sześciu miesięcy.

Tle dermatologicznych zmian oznacza „alfa tokoferolu” zaleca się je dziennie w dawce 100 mg. Czas trwania kursu – dwudziestu do czterdziestu dniach. Eksperci zalecają biorąc narzędzie z posiłkiem.