794 Shares 4714 views

Jak wybrać gospodynię?

Niania i gosposia – niezbędnym narzędziem dla młodych matek


Początkowo pomoc noworodka matka jest koniecznością. Staramy się robić wszystko sam, nie tylko szybko stracić ostatnie jego siły, ale również trzeba jeszcze prosić o pomoc. Poza tym, nagromadzone zmęczenie prowadzi do stanu depresji, a może nawet w tym stanie depresji jest łatwo zrobić zły ruch i działać szkodliwie na dziecko.

Być może idealnym asystent może być babcia noworodka. Ale jeśli uważasz, że to nadal przemawia do ciebie, nawet jako dziecko, na tym etapie wydarzeń jest jeszcze lepiej odmówić jej pomocy. Malucha rodzice na pewno chcą się czuć w pełni opiekuńczy, więc najlepiej mieć bliską osobę z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, ale taki, którego firma zna granic przyzwoitości i pojęcie taktu.

Dobrym rozwiązaniem byłoby wybrać pokojówkę lub pielęgniarkę. Po tym wszystkim, jeśli jego usługi cię rozczarować, można łatwo się z nim. Z krewnymi, aby takie posunięcie jest niemożliwe. Zauważ, że gospodyni będzie odebrać specjalną firmę.

Na jaki okres czasu to najlepiej zwrócić się do asystenta? To zależy od wielu czynników:

– na swoich możliwości finansowych

– na chęć być niezależny

– stan fizyczny matki i jej zdrowie

Tak szybko, jak dziecko dorasta, matka zaczyna odzyskiwać siły i może zrobić więcej i więcej pracy. Jednak jeśli nawet 2-3 tygodni po porodzie, nadal czują się słabi, starają się znaleźć sposób i przytrzymaj asystenta na jakiś czas.

Wiele młodych matek obawiać, że niepewnie w ich zdolność do podjęcia opieki nad dzieckiem. Dlatego też, w celu zdobycia pewnych umiejętności i pozbyć się niepokoju, w czasie których będzie można się przyzwyczaić do leczenia dziecka.

Czasami zdarza się, że młoda matka ona radzi sobie z dzieckiem, ale prawie nie ma czasu do pracy w domu – mycie, sprzątanie i gotowanie. W tym przypadku konieczne jest zwrócenie się do asystenta do 1-2 razy w tygodniu. Oprócz pomocy w domu, będzie ona również być w stanie siedzieć z dzieckiem jak prawdopodobnie masz ważniejsze rzeczy do zrobienia, jak i na zewnątrz domu.

Jak dla pielęgniarek, ona będzie nie tylko doskonałym pomocnikiem dla rodziców, ale także pomóc dziecku stać się bardziej niezależna i zdyscyplinowana.

Czasami jest to wygodne, aby zaprosić niani tylko noc, ponieważ małe dzieci często obudzić. Ale w tym przypadku konieczne jest, aby dać dziecku czas po południu, więc przyzwyczaiłem się do nowej osoby. Bez względu na związek z pielęgniarek, nie powinny być zbyt często zmieniane. Zaproś tych pracowników lepiej dzięki wyspecjalizowanej agencji rekrutacyjnej w sprawie wyboru gospodynie.

Wiek niania nie ma kapitalne znaczenie, ponieważ w pierwszej kolejności, człowiek tego zawodu musi mieć dobry charakter i być w stanie dogadać się z dziećmi.

W każdym razie, nie powinno być zbyt drażliwy, jak to będzie niekorzystnie wpływać zarówno dziecku i rodzicom.

Gdy niania nominacja lub gospodyni została już zatwierdzona, konieczne jest zapoznanie jej z wszystkimi przepisami i regulacjami reżimu dnia w rodzinie. Wygodnie jest mieć specjalny zeszyt, która zostanie udzielona: codzienną rutynę dziecka, rzeczy, które dziecko może poprosić o numery telefonów służb ratowniczych i sąsiadów, a także koncepcje, że obcy jest trudne do zapamiętania po raz pierwszy, takie jak: gdzie i co kłamstwa w kuchni, gdzie można przechowywać ręczniki i pościel, jak włączać i wyłączać różne systemy w domu.