89 Shares 7228 views

Pompa próżniowa do pompowania ścieków w domu, w prywatnym domu własnymi rękami: fotografia, zasada działania

Obecność autonomicznej kanalizacji obejmuje konieczność regularnego oczyszczania niego. Jeśli ta procedura nie jest wykonywana w czasie, obszar ulegnie pogorszeniu warunków zdrowotnych, szambo albo szambo będzie tłoczno. W przyszłości będzie można napotkać poważne problemy, które będą wyrażone w złożoności opieki indywidualnej kanalizacji.


Zasada działania

pompy do pompowania ścieków próżniowa służy do obsługi w zestawie z innymi odmianami urządzeń, które mogą być zainstalowane na assenizatorskaya samochodu. Z takiego urządzenia możliwe jest przesyłanie do ścieków, która jest pompowana do specjalnego zbiornika. W następnym etapie jego zawartość jest wyświetlana na składowiska.

Zasada działania tego urządzenia jest tworzenie próżni w komorze procesowej w stosunkowo krótkim okresie czasu. Po utworzeniu, takie podciśnienie, Pompowana substancja, a mianowicie, ścieki i ścieki są do zbiornika do przechowywania. Tego rodzaju pompy uważane za najbardziej skuteczne w pracy, bezpieczeństwo dla środowiska zewnętrznego można wyróżnić wśród innych jego cech.

Stosując pompę próżniową w prywatnym domu

Jeśli potrzebujesz pompę próżniową do pompowania ścieków, to powinniście wiedzieć, że ma kilka odmian. A zatem, wysoki próżniowe jest niezbędna do pracy w takich warunkach, które charakteryzują się niskim poziomie ciśnienia. Najczęściej takie urządzenie używane jest jako jeden z dwóch węzłów połączonych szeregowo. Istnieje również niski pompa próżniowa, która jest zdolna do obniżenia ciśnienia pompowanej ścieków.

To urządzenie jest w stanie tworzyć ciśnienie, które jest charakterystyczne dla próżnia pompy. Przednie próżniowe urządzenie stosowane do wytwarzania znacznej systemu poziomów podciśnienia. Jest on w stanie zapewnić warunki, które będą odpowiednie do działania pompy o wysokim stopniu podciśnienia. Z tym urządzeniem można zaoszczędzić energię. Przypominającą pompa próżniowa do pompowania ścieków ma na celu utworzenie ciśnienia w układzie wtórnym. jest ona montowana pomiędzy wysokiej próżni i urządzeń próżniowych.

Sprzedaż widać jeszcze przed pompą autoryzacji, jest on stosowany w celu zmniejszenia poziomu zanieczyszczeń ciśnieniem od parametrów atmosferycznych i wartości końcowej, co jest normalne dla działania innego sprzętu próżniowego.

Charakterystyka pomp do zastosowania w domu

Pompa próżniowa do pompowania ścieków i może być używany w domu. On musi mieć pewne parametry. Wśród nich są szybkość pompowania, spust i maksymalne ciśnienie wysokie ciśnienie tłoczenia. Pierwszą cechą jest objętość pompowanego ścieków przez jakiś czas. W celu określenia szybkości pompowania może być wprowadzana do sekcji odbiorczej systemu rurociągów. Maksymalna możliwa początek ciśnienia – Opcja ta charakteryzuje się możliwie wlot, znamienny tym, że pompowanie rozpoczyna.

Takie urządzenie musi także posiadać pewien granica ciśnienia wylotowego. Liczba ta wskazuje, że urządzenie jest jeszcze w stanie wypompować zanieczyszczeń z prędkością nominalną. pomp próżniowych do pompowania ścieków, zasady, którą opisano powyżej, a ponadto ma zdolność do pompowania pary. Podczas ilości pary określa się w jednostkach wagowych. Aby scharakteryzować urządzenie może być jeszcze szczątkowe ciśnienie maksymalne możliwe. Ta wartość teoretyczna, zbliżając się do niej docisku podczas działania w normalnych warunkach. Podczas pompowania para musi brać pod uwagę maksymalne ciśnienie. Ta wartość jest najwyższa na wlocie pompy.

Zalecenia dotyczące pracy urządzenia w domu

Jeśli będziesz używać pompy do pompowania ścieków w domu, zdjęcia, które można zobaczyć w artykule, należy zapoznać się z cech działania takiego sprzętu.

Jeśli chcesz, aby zapewnić prawidłowe działanie urządzenia przez dłuższy czas, należy przestrzegać pewnych warunków. Wyrazili konieczność mycia układ smarowania z olejem. To jest absolutnie niedopuszczalne, aby korzystać składu odpadów. Urządzenie powinno być całkowicie czystości, jako że obecność różnych rodzajów zanieczyszczeń utrudnia prawidłowe działanie i mogą spowodować jego uszkodzenie. Jeśli używasz próżniowej pompy do pompowania ścieków w domu, a następnie upewnij się, aby śledzić zużycie oleju i minimalny poziom osiągnięć jest niedozwolone. Średnia szybkość przepływu wynosi około 90 gramów na godzinę. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na naprawy awaryjne, jest absolutnie nie do przyjęcia w użyciu pompy na więcej niż jedną godzinę.

porady ekspertów

Jeżeli pompa do pompowania służy kanalizacji z rękami w prywatnym domu, trzeba określić kierunek obrotów. Aby to zrobić, trzeba zwrócić uwagę na obudowie pompy, na którym zainstalowany jest strzałka.

Jeżeli pompa jest do Państwa dyspozycji o skręcie prawej stronie, oznacza to, że jest on przeznaczony do zamontowania w samochodzie diesla.

Charakterystyki pompy gatunek CO-503

Urządzenie to jest pompa próżniowa, która może działać w szerokim zakresie temperatur. Sprzęt radzi sobie z temperaturami do – 20 stopni i ciepło do 40 stopni. Korpus wykonany jest z żeliwa i posiada pokrywę łożyska pozwalające na obrót wirnika. Kiedy potrzeba smarowania należy użyć otwory, które istnieją w organizmie. Wydajność wynosi od 80 do 90%. Można liczyć na moc, która jest równa 6 kW. Liczba obrotów na minutę, 1450. Urządzenie jest na tyle kompaktowy i ma następujące wymiary: 470x225x280 mm. Wydajność pompy 240 metrów sześciennych na godzinę.

Charakterystyki pompy CO-510

można łatwo używać pompy do pompowania ścieków z ich rąk. To jest prawdziwe dla powyższego modelu. Dopuszczalne określonych warunków pracy, takich jak temperatura numery, które zostały wymienione powyżej.

Urządzenia mocy jest 9 kW a ilość obrotów na minutę, 1450. Dopuszczalny w prawo i w lewo skrętnych wirnika, lecz wymiary są ograniczone do następujących figur: 670x338x310 mm. Waży instalację 125 kilogramów.

wniosek

Powyższy sprzęt jest absolutnie niezbędna w zakresie drenażu baterii, który pracuje w prywatnym domu. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć pompy próżniowej do pompowania ścieków z kanalizacji, nie jest to absolutnie konieczne, aby wziąć pod uwagę zalecenia sprzętu. Niestosowanie się do pewnych zasad może spowodować gwałtowny awarię urządzenia, co jest niepożądane, ponieważ kosztuje całkiem imponujące.