758 Shares 5112 views

Kto grał Jokera w „Batmanie”? Hit Ledzher i jego najlepszą pracę w filmie

Filmy o Batmanie, nakręcony przez Christophera Nolana – jest prawie najpopularniejszą adaptacją The Dark Knight w historii kina. „Batman: Początek”, „Mroczny rycerz” i „Mroczny rycerz powstaje” uwielbiony nie tylko reżyserem, ale także aktorów, którzy grali główną rolę. Kto grał Jokera w „Batman” Nolana? A rola ta znajduje odzwierciedlenie w losach aktora?


Kto grał Jokera w „Batmanie”? Hit Ledzher i jego biografii

Hit Ledzher rodem z Australii. Rodzice przyszłego aktora nazwał swoje dziecko po powieści Heathcliff w „Wuthering Heights” Emily Bronte.

ojciec Heath był właściciel inżynierii i odlewni. Opuścił rodzinę, gdy chłopiec miał 10 lat. Według Heathcliffa, trzymał wielki związek z moim tatą.

Ledger uczęszczał do szkoły matematycznej. Ale od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie aktorstwem, a nawet prowadził zespół szkolny artystów.

Heath przeniósł się do Sydney na 17 lat, ale nie udać, aby uzyskać działając szkolenia, ale poszedł prosto na przesłuchaniach. W ciągu 20 lat, Heath zagrał w Hollywood.

Najlepsze filmy z Ledgera: „10 powodów mojej nienawiści”

Opinia publiczna dowiedziała się o Heath Ledger zanim zadasz pytanie, kto grał Jokera w „Batmanie”. W 1999 roku aktor słynie na całym świecie ze swojej roli Patrick Verona w komedii „10 Things I Hate”.

Ta nastoletnia melodramat dedykowany do pierwszych romansach Katharina i Byanki Stretford. Dziewczyny są bardzo surowe ojciec, który zabrania mu wychodzić na randki. Młodsza siostra wkrótce zainteresował się chłopców, ale nie odpuszczę bez Kat. Następnie Bianca pojawia się przebiegły plan „zorganizowania” dla jego relacji siostrzanej, przekupywanie lokalnych chłopiec Patrick. Bianca ma nadzieję, że jej siostra jest rozproszony, a tym samym pozwolić jej robić, co chce. Ale sytuacja wymyka się spod kontroli, a wszystko idzie nie tak, jak chcielibyśmy młodszą siostrę.

Wraz z Hitom Ledzherom w tej komedii zagrała także dzhuliya Staylz ( "Ultimatum Bourne'a"), Larisa Oleynik ( "Hawaii 5.0"), Joseph Gordon-Levitt ( "Incepcja") i David Kramholts ( "Playboy Club").

„Patriota”

Chwała Ledger dodaje dramat wojenny „The Patriot”, w którym aktor zagrał u boku Mela Gibsona.

Film podkreśla erę wydarzeniach z 1770 roku, kiedy Stany Zjednoczone były w stanie wojny o niepodległość. Syn Bendzhamina Martina grał zimnokrwistych zabijanie brytyjskich żołnierzy Mela Gibsona. Po tym Benjamin i jego syna Gabriela w wykonaniu Heatha Ledgera stoi na czele milicji, i walczyli przeciwko Brytyjczykom.

Obraz jest pełen spektakularnych scen. Hit Ledzher zaskoczył reżysera, aby poradzić sobie ze wszystkimi akrobacje bez kaskadera.

„Obłędny rycerz”

W 2001 Hit Ledzher zagrała w filmie przygodowym „Obłędny rycerz”. Jego charakter Uilyam Tetcher – zwykły szlachcic, który marzy o tym, jak walczyć w turniejach rycerskich. Ale nie miało to zrobić w rankingu. Kiedy właściciel umiera William Thatcher przypisuje sobie nazwisko dżentelmena Ulryk von Liechtenstein i zyskuje zwycięstw w wielu turniejach. Przed młodego bohatera czeka na miłość pięknej Pani Zemsta zaprzysiężony wróg, i wiele innych testów.

Obraz był sukces w kasie i zebrał 117 milionów dolarów.

Kto grał „The Joker” w „Batmanie”? „The Dark Knight”, a historia jego powstania

W 2008 roku w kinach w lewo filmowej adaptacji komiksu o Batmanie, zatytułowanej „The Dark Knight”. W reżyserii Christophera Nolana. W tym czasie, superbohater w ciemnym płaszczu na ekranach przeciwieństwie pół Madvillain Joker. Na pierwszy rzut oka charakteru sobie gruby makijaż, tak że widz ma zupełnie uczciwą pytanie: „w tej chwili” „Kto grał Jokera w” Batmanie

Okazało się to być śmiałek Hit Ledzher. Społeczeństwo jest już przyzwyczajony do eksperymentów Ledger w filmie: aktor pojawia się jako rycerza w postaci geja kowboj gra Don Juan. Teraz jednak zdecydował się zagrać jedną z najcięższych postaci na ekranie – Cunning villain Joker.

Po Ledger otrzymał „Oskara” do roli tego, który grał Jokera w „Batmanie” w 2008 roku, znany nawet przez tych, którzy nie oglądać film. Tylko tutaj aktor udało się sprostać jego triumfu.

śmierć

Nikt nie może myśleć, że aktor, który grał Jokera w „Batmanie”, jak szybko wycofuje się z życia. Jeszcze przed premierą „The Dark Knight” Heath Ledger został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w dniu 22 stycznia aktor znalazł swoją gospodynię.

Oględziny zewnętrzne i sekcja zwłok nie udało się wyjaśnić sytuację, więc zdecydowano się przeprowadzić badania toksykologiczne. Okazało się, że Heath wziął niezgodnych leków, w wyniku czego on rozwinięty obrzęk płuc. Ledger był leczony w okresie od depresji więc lekarz mu antydepresyjne i nasenne przepisane. Tego pamiętnego wieczoru Heathcliff wziął przepisane leki, ale dodaje swoje środki przeciwbólowe, które nie mogą być wykonane. Oficjalny wniosek stwierdza, że to był wypadek – aktor nie popełnił samobójstwa.