322 Shares 4573 views

Kompatybilność: Libra kobiet i mężczyzn Strzelec

Zgodność kobieta Waga i Strzelec człowiek jest bardzo wysoka. Ci dwaj mężczyźni są ściśle powiązane, ich interesy, aspiracje życiowe przeplatają i pozycje, które pozwala szybko i bezboleśnie rozwiązać wszystkie nieporozumienia. Oczywiście, para będzie czekać uciążliwości i wszelkiego rodzaju niespodzianek. Ich najlepsze doświadczenie razem, w celu zachowania miłości i czułości.

Zgodność kobieta Waga i Strzelec człowiek zakochany

Małżeństwo pomiędzy członkami dwóch znaków może być jednym z najbardziej niezawodne i niezniszczalne, ponieważ sprzyja same gwiazdy. Intymność – emocjonalny i fizyczny – utrzymuje jednostkę rodzinną przed destrukcyjnym wpływem świata zewnętrznego, utrzymując wewnątrz spokój i harmonię. Nawet po wielu latach małżeństwa para nie stracą całą miłość i czułość, która otacza je na początku. A nawet jeśli uda im się uniknąć wszystkich burze namiętności, w ciszy i spokoju związek pasować obu partnerów. Strzelec i waga nigdy nie wejdzie w małżeństwie z rozsądku, wszystkie ich uczucia są oparte jedynie na wzajemnym zaufaniu, szczerości i miłości, która pomaga w walce z wszelkimi trudnościami na drodze. Wszystkie małe kłopoty ominie ich przyjęcie na podstawie tego, że para po prostu nie zwracać na nich uwagi, wolą czuć i rozumieć siebie intuicyjnie.

Przyjazny Kompatybilność: Libra kobiet i mężczyzn Strzelec

Przedstawiciele tych objawów mogą spodziewać silnego długą przyjaźń. Ale istnieje kilka „ale”. Na przykład, duch Mercantile Libra, które mogą pochodzić z czasem zupełnie niewłaściwie, ich pragnienie, aby dostać wszystko i wszystkich, nie patrząc na innych. Taka postawa konsument może być nieco niepokojące Streltsov. Waga z kolei niechętnie znosić wietrznej przyjaciela czego szukasz w Strzelcu zatwierdzenia ich działania, wsparcie i zrozumienie, ale nie otrzymania, może rozwiązać stosunek, woli być sama.

Zgodność seksualna: kobieta mężczyzna Waga i Strzelec

W tej pary może być dominacja tylko jednego z partnerów, bez względu na to kto będzie to dziewczynka czy chłopiec. W każdym razie, ktoś musi ustąpić. Strzelec zakochany jest dość obfite, nie skąpić na prezenty, uwielbia robić niespodzianki dla ukochanej. Ale najważniejsze – wierzy, że oznaką prawdziwej miłości jest szczerość w związku. Dopiero po jakimś czasie zdaje sobie sprawę, że oprócz szczerości, nie jest też lojalność wobec małżonka. On – idealistyczny, inteligentny towarzysz, filozofem i marzycielem, często jak mały chłopiec, który potrzebuje wsparcia. Daje Libra ma wszelkie powody, aby być kochanym przez nich. Strzelec zawsze rozweselić i rozbawić swoją towarzyszkę. Z tych funkcji, to może wydawać się idealnym człowiekiem, ale łyżkę smoły w związku dodaje nadmiernej zazdrości, która potrafi doprowadzić ją do łez partnorshnu, nieświadomie. Tak więc, kobieta Strzelec Libra człowiek może stworzyć idealną parę, czy małżeństwo miłości lub bliskiej przyjaźni. Ich związek opiera się na zaufaniu, uczciwości i szczerego uczucia i często trwa przez wiele, wiele lat bez burz i rozczarowań.