182 Shares 2440 views

Zupa seler do utraty wagi: jak przygotować

Że po prostu nie pojawia się z kobietą, co ofiary nie tylko iść do wygrania kilka kilogramów, czasami przejawiające się w rzeczywistości, czasami okazuje się być iluzoryczne i nieistniejące. Problem walce o szczupłą sylwetkę zawsze istniała i będzie istnieć, a także środki niezbędne do tej walki – ćwiczenia, diety lub magiczne pigułki dla utraty wagi.


Jednak środki farmakologiczne już dawno straciły wiodącą rolę i przestały być popularne – teraz ich miejsce było wspaniałe, zdrowe i smaczne zupa – zupa z selera, aby schudnąć. Jego sekretem jest elementarny prosta: aktywne spalanie tłuszczu. W rzeczywistości, wielu dietetyków, to danie nazywa – „spalacz tłuszczu”. Seler produktem spożywczym jest ogólnie zilustrowana na użyciu przed zabiegiem do tych pacjentów, którzy cierpią na nadwagę.

Jeśli chcesz schudnąć, zdobyć smukłą figurę i nie powoduje nieodwracalne szkody dla zdrowia, dieta zupa z selera może być idealnym rozwiązaniem. Właściwa dieta składa się z to danie, które chcesz jeść przez cały tydzień, tylko od czasu do czasu dodając dość skromne diety niektórych warzyw (z wyjątkiem ziemniaków) i owoców (nie banany i winogrona). W tym okresie mogą pić wody, w tym wody mineralnej. Należy jednak zauważyć, że taka dieta nie jest uważane za bezpieczne i korzystne dla wszystkich – ludzi mających problemy z żylakami i nadciśnieniem, cierpiące na zakrzepicę i chorób przewodu pokarmowego, a także w okresie ciąży i zupa karmienia selera, aby schudnąć zabrania się jeść.

Dla wszystkich innych, którzy chcą schudnąć to danie może być podstawą diety, z łagodnym i wygodne, nawet po upływie którego będzie dość łatwe do przestrzegania zasad zdrowego odżywiania. Chociaż wiele osób, po zakończeniu diety ponownie „rzucić” na ulubione potrawy, psucie kształt, nie można tego zrobić, w przeciwnym razie moc powróci wszystkie byłe dawne kilogramy i problemy ze złogów tłuszczu wokół talii.

Dla pełnego odchudzania wymaga nie tylko dobrego retspt zupę z selera, aby schudnąć, ale również zdolność do prawidłowego przygotowania go. Ścisłej diety może być oparta na zupie z grzybami, dla których potrzebne są: seler (200 gramów), kapusta (500 gramów), marchew, pomidory, cebula (6 sztuk). Jest również konieczne, aby w papryka (1 x), szparagi (400 g), sok pomidorowy (1,5 litra), grzyby (250 g), a wszystkie rodzaje zieleni. Przygotowany – umyte i obrane – warzywa i selera drobno posiekać potrzebę „słomki” i położył się na patelni z sokiem pomidorowym, doprowadzić do wrzenia. Należy zwrócić uwagę na fakt, że sok ma całkowite pokrycie warzywa na patelni inaczej można wlać trochę wody. Gdy naczynie zaczyna wrzeć, należy gotować przez 10 minut na działanie wysokiej temperatury, czasu do czasu mieszając, a następnie „protomai” w pokrywie 10 minut. Dalsze seler zupa diety można usunąć lub bicz przy użyciu miksera.

Zupa w drugim przepisie, nieco bardziej proste, ale nie mniej skuteczne, przydatne i smaczne. Ponieważ pochodzi: kapusty (200 g), zieleń selera (250 g), pomidory (2 części) pałąka (6 bitów). Na podniebieniu, można dodać pieprz i przyprawy. Warzywa, obrane, przemywa i pocięte, obniżone w naczyniu z wodą (3 litry), a następnie doprowadzono do wrzenia i wygaszone na godz kwartału. Na koniec wyznaczonego czasu na patelni, można dodać „słomę” z pieprzem i ulubionymi przyprawami, a kiedy podaniem udekorować zielenią. Ta zupa z selera , aby schudnąć bardzo przydatny – ale nawet po diecie może również pojawić się w twojej diecie.