688 Shares 2083 views

białko kazeina – niż on jest taki dobry?

Nasza dyskusja rozpocznie białko kazeina jest zasadowe białko zawarte w mleku. Odpowiada on za około osiemdziesiąt procent. Pozostałe dwadzieścia – stanowi białko serwatki.


kazeiny, co jest oczywiste, pochodzących z mleka. W tym celu, sposób nazywa się ultrafiltracji, to absolutnie nie stosuje się żadnych związków chemicznych w ogóle. W wyniku tego procesu oszczędnego ilość składników biologicznie czynnych, które stymulują wzrost mięśni i obsługi funkcji układu immunologicznego, jest znacznie zwiększona.

białko kazeina słynie z doskonałej profilu aminokwasów i jest popyt, zwłaszcza wśród kulturystów, z tego prostego powodu, że jest wolno wchłaniany przez organizm.

Ze względu na fakt, że białko kazeina spada bardzo powoli w ludzkiej krwi, nie ma jej odbioru należnego wpływu na proces syntezy białek, takich jak. Ale to jest w stanie zahamować niszczenie własnych związków białkowych w organizmie. W prosty i bezpośredni język, dzięki mięśnia białek kazeiny zastrzeżone.

Ponadto, pomimo bardzo sprzecznych orzeczeń w stosunku do kazeiny w kilku badaniach zostały przeprowadzone. W jednym z siedemnastu sportowców codziennie, dwa razy dziennie, zużywają tego białka. W rezultacie, po dziesięciu dniach, masa mięśniowa wzrosły one prawie dwa razy w porównaniu z tymi, którzy nie przyjmowali białko.

Wiele z nich jest zaniepokojony jak pić białko kazeiny, aby skutecznie budować mięśnie i zmniejszenia katabolizmu. W tym przypadku najlepiej jest skorzystać z pomocy dwóch elementów, a mianowicie, białka serwatki i kazeiny.

Pierwszy stymuluje syntezę białek i szybko wchłania się, a drugi – zmniejsza rozpad mięśni i wchłania się bardzo powoli.

W celu prawidłowego skorzystania z tych źródeł białka, ważne jest, aby wziąć je w określonym czasie. Na przykład, białko kazeina powinny być spożywane przed snem, w związku z faktem, że w ciągu najbliższych siedmiu do ośmiu godzin nie trzeba jeść. Nie chcesz, aby taką ciężką pracę mięśni podczas snu upadł. Białko serwatkowe jest najlepiej wykonane albo rano, albo tuż przed treningiem.

Jest jeszcze inna kwestia, że nie mniej interesujące jest to duża masa ludzi. Mówimy o celowości podjęcia białka kazeiny jako uzupełnienie diety. Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Jeśli aktywnie korzystać z siłowni i swoje zainteresowanie w znacznej masy mięśniowej wzrost w stosunkowo krótkim okresie na tyle istotne, wówczas białko trzęsie w tym przypadku – jedyną właściwą decyzję. Wynika to z faktu, że zazwyczaj żywności nie nasycenia korpus o dużej objętości niezbędnej ilości białka. Ponadto, nie będzie nadmiar tłuszczu i węglowodanów może prowadzić do nadwagi, co nie jest absolutnie wymagane.

Mamy kazeina, nie ma innego bardzo przydatna funkcja. Białko to daje uczucie sytości, stosując lekki nacisk, na ścianie żołądka, mózgu, z których otrzymuje sygnał, że otrzymał odpowiednią ilość pokarmu. W związku z tym pragnieniem jest natychmiast wyeliminowany. Jest to kolejny powód, że białko kazeina jest najlepiej przyjmować przed snem. Szczególnie dla tych ludzi, którzy lubią biegać w nocy w kuchni.

Być może otrzymał zupełnie zadowalające odpowiedzi na prawie wszystkie pytania dotyczące białka kazeiny. Pozostał za mała – do podjęcia niezbędnych decyzji. Podsumowując, i będę wyrażać swoją opinię – Myślę, że wszystkie korzyści z białka kazeiny, jest umożliwienie białko do diety.