508 Shares 1671 views

Jak pobierać muzykę z listy kontaktów?

Jak pobierać muzykę z Kontakta.ru? Można to zrobić na kilka sposobów. Jednak trzeba wiedzieć o nich, ponieważ społecznościowy pozwala słuchać dużo utworów muzycznych, ale otwarte linki do bezpośredniego pobrania nie robi.


Jednakże istnieją opcje, aby wgrać samą muzykę w komputerze. To jest, w zasadzie, nie jest trudne. Można to zrobić za pomocą ustawień nieudokumentowanych które używają specjalnych programów i skryptów. Wszystkie te metody są całkowicie legalne, więc mogą bezpiecznie korzystać. Ponieważ nie można tylko pobrać, ale także dowiedzieć się, jak umieścić muzykę do serwisu za pomocą skryptów i kodów.

Baza danych sieci muzyka zawiera ogromną liczbę określonymi muzyki, która chciałbym ściągnąć samemu. W Internecie można znaleźć setki ofert powiedzieć jak ściągnąć muzykę z listy kontaktów. Jednak wiele z nich jest bezwarunkowe sztuczki, aby zdobyć hasła użytkowników przez e-mail lub na stronie na stronie. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, które są bezpieczne i nie niosą ze sobą podobne ryzyko.

Jak pobierać muzykę z kontaktu z Kodeksem?

Będziesz potrzebował komputera, internetu i chęć do zrozumienia. jest potrzebne nic więcej.

Pobieranie przez JS skryptu java

Jest to najprostszy sposób. Najpierw trzeba przejść do strony z utworem, który chcesz pobrać. Następnie w przeglądarce, aby wstawić kod JS. javascript: (function () {var s = document.createElement ( 'script'); s.src = 'http: //tosamoepalevo.googlepages.com/audio.js'; s.type = 'text / javascript'; dokument .getElementsByTagName ( 'główka') [0] .appendChild (y)}) ();

Jest nieszkodliwy. Po włożeniu do kodu, naciśnij klawisz „Enter”. Naciśnij przycisk „Play”, aby rozpocząć pobieranie. Natychmiast pojawia się związek zamiast utworu (do pobrania), aby pobrać plik.

Wystarczy kliknąć przycisk „Pobierz”. Natychmiast rozpocząć normalny proces pobierania. Gotowe.

Pliki są pobierane do folderu tymczasowego. Na innym folderze przeglądarki będą się różnić.

Dla programu Internet Explorer będzie to:

C: / Documents and Settings / user / Ustawienia lokalne / Temporary Internet Files /

Opera – jest to folder:

C: / Documents and Settings / user / Ustawienia lokalne / Dane aplikacji / Opera / Opera / profil / cache4 /

FireFox – Folder będzie:

C: / Documents and Settings / admin / Ustawienia lokalne / Dane aplikacji / Mozilla / Firefox / Profiles / default / Cache

Przejdź do tego folderu. Następnie kliknij „View – tabela” i ustaw pliki sortowania według daty, tak aby ostatni zastrzyk były na górze tabeli (tak wygodne). Znajdź plik „tłuszcz”, będzie to nasza muzyka. Oddany do przedłużacza muzyka * .mp3. Przejść do wybranego folderu. Teraz możesz słuchać muzyki tak, jak chcesz, z komputera. Nadal można obracać po takiej prostej operacji jak nagrać muzykę na płycie, tak aby nie zaśmiecać przestrzeni na komputerze.

Jak pobierać muzykę z kontaktów korzystających z programu?

Pobieranie muzyki z sieci społecznościowych może być za pomocą programu VKSaver. Ten program pracy, który można pobrać z tego samego kontaktu.

Najpierw trzeba iść do własnego programu strona audiovkontakte.ru. Na stronie odszukaj wiadomość „Use VKSaver`om i być szczęśliwym.” Kliknij na słowie „VKSaver`om”, aby przejść do następnej strony. Znajduje się przycisk z napisem „Pobierz teraz Windows XP (w wersji 1.1.3, 64.5KB)” i kliknij na nią.

Spowoduje to otwarcie okna pobierania, kliknij przycisk „Zapisz” na ścieżkę, gdzie chcesz umieścić program na komputerze. Po zapisaniu, należy zamknąć przeglądarkę. Uruchomić program. W oknie umowy licencyjnej , kliknij przycisk „Zgadzam się”. Następnie określ lokalizację instalacji programu (domyślnie, czy jest on ustawiony na dysk C), kliknij „Install”.

Po raz kolejny otworzyć przeglądarkę, przejdź do strony, z której chcesz pobrać ten utwór. Pod przyciskiem „play”, aby zobaczyć przycisk „Zapisz”. Klikając na nią, będziesz przejdź do strony gdzie można pobrać ten utwór. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Pobierz”. Gotowe!

Istnieją inne programy, w których muzyka jest pobierany z listy kontaktów.

V muzyka

Bardzo prosty w obsłudze program, który może nie tylko pobierać muzykę, ale również spojrzeć na to tytuł utworu i jego wykonawcy, a nawet nazwę albumu.

Złap w kontakcie

Program ten można pobrać muzykę i wideo (klipy) z serwisu. Dzięki niemu można pobrać absolutnie żadnej stronie witryny: od sekcji audio, video, ściany.

dj Vkontakte

Program ten można pobrać muzykę z kontaktów całe albumy za darmo. Nawiasem mówiąc, sam program może idealnie odtwarzać muzykę i tworzyć listy odtwarzania.

Konusic

Sam program szuka i pobieranie muzyki na komputerze. Bardzo łatwy w użyciu.