425 Shares 1217 views

Boston Instytut Stomatologii Estetycznej (Moskwa, Michurinsk prospekt). Kompleksowe leczenie stomatologiczne

Boston Instytut Stomatologii Estetycznej znajduje się w czołówce najlepszych klinik stomatologicznych w Moskwie. Co zyskał taką popularność wśród pacjentów?


Trochę historii

Założyciel i prezes Boston Institute Konstantin Ronkin otrzymał swoją pierwszą edukację stomatologiczną w Petersburgu w 1980 roku, a następnie kontynuował swoją działalność w Stanach Zjednoczonych, kontynuował naukę, a następnie otworzył własną klinikę i Instytutu, który wszedł do rosyjskiej szkolenia stomatologicznego. Później powstał pomysł, aby otworzyć placówki w Rosji, która nie tylko poprawę ich kwalifikacji lekarzy dentystów, ale także doradzić pacjentowi. Wkrótce stały się one tak bardzo, że założyciele Instytutu postanowił otworzyć klinikę podobny do swojego amerykańskiego DreamSmileDental, który zajmuje wiodącą pozycję w Bostonie.

Klinika jest jedyna w swoim podejściu do opieki nad pacjentem, nie tylko o zęby, ale również ogólny stan zdrowia. Ustawienie jest tak relaksujące, że pacjent przychodzi tutaj, zapominając o nadchodzących procedur medycznych z zębami. Ale główną ozdobą klinice – wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gotowi do wykonania na najwyższym poziomie, nawet najbardziej skomplikowane prace. Instytut oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne, która obejmuje wszystkie możliwe sposoby przedstawienia dni.

proteza

Wykaz podstawowych usług stomatologicznych, których Boston Instytut Stomatologii Estetycznej oferuje, m.in. protetyki stomatologicznej z nowoczesnymi metodami. To protezy:

 • Akryl – najbardziej popularny rodzaj protezy w populacji osób w podeszłym wieku, a także najbardziej przystępne.
 • Nylon – droższe, ale z bardziej zaawansowanych materiałów, elastyczny, ale mocny naturalny wygląd.
 • Zapięcie – protezy z metalu nieszlachetnego, w klinice są tylko zaawansowanych materiałów i solidną konstrukcję.

I, oczywiście, stałe uzupełnień :

 • Korony ceramiczne – zapewniają estetyczny wygląd.
 • Korony cyrkonu wpływać na jego naturalność powodu drobnych materiałów.
 • Cermetali – łączy w sobie trwałość i piękno.
 • Mosty – jeden do zastąpienia brakujących zębów cztery w rzędzie.
 • Implantacja – niezawodny sposób, aby zastąpić brakujące zęby.
 • Tabs – godny alternatywą dla wypełnień.

higiena

Boston Institute (Michurinsk prospekt w Moskwie) i eksperci uważają, że każdy szanujący się przychodnia powinna świadczyć usługi dla higieny jamy ustnej. Jakie jest znaczenie higienistki stomatologicznej? Po tym wszystkim, na co dzień człowiek sam monitoruje czystość zębów za pomocą szczotki i pasty. Jest udowodnione, że to nie jest wystarczający dla całkowitego oczyszczenia, 40% bakterii i płytki pozostają w jamie ustnej i sprowokować rozwój próchnicy, płytki nazębnej oraz innych pokrewnych chorób. Obecnie, w związku z tym wielu pacjentów poddawane dentystycznych higienicznej procedurę czyszczącą, która jest tańsza niż leczenie próchnicy. Ponadto, daje efekt estetyczny wielka, że zęby wyglądają znacznie bielsze i dobrze utrzymane, a ich naturalny wygląd nawet powoduje wiele zrezygnować wybielania.

stomatologia dziecięca

Boston Instytut Stomatologii Estetycznej nie zaniedbanie, i dzieci. Głównym zadaniem w pracy z młodych pacjentów – gryźć korekty. Jeśli istnieje taka potrzeba, rodzice powinni przynieść swoje dziecko do kliniki, zanim w wieku pięciu lat, dopóki nie wybuchła stałych zębów. Dlaczego dzieci mają wady zgryzu? Może to wynikać z predyspozycji genetycznych, a także większej roli odgrywanej przez wybór smoczka i butelki do karmienia (lepiej jest wybrać ortodontyczne) oraz czas ich stosowania (lepiej dać im do roku).

Do leczenia w klinice stosować różne wymienne płyty wykorzystywane wyłącznie dla poszczególnych wskazaniach (z klapką do roztworów o języku i logopedicheskikh problem rozszerzalności uzębienia i inni). Używane funkcjonalne aparaty ortodontyczne, które dostosowują funkcjonowanie mięśni szczęki i wyeliminować ciśnienie policzków, języka, warg na rozwoju zębów. Być może wykorzystanie nowoczesnych wzorów i trener miękkich LM-aktywatorów. Dla starszych dzieci (10-12 lat), ustawienie uchwytów.

implanty stomatologiczne

Implantacja przeprowadza się przy pełnym braku zęba przez wprowadzenie do dziąseł i kości szczęki i implant metalu mocowania jej sztuczną koronę. Implant dalej korzeń w kości, zęby stają się jak rodzina. Metoda ta jest stosowana, a gdy całkowita utrata całego uzębienia. W przeciwieństwie do protez, te nie powodują żadnego dyskomfortu noszenia nie wymagają szczególnej opieki i może trwać przez całe życie człowieka. Jedynym czynnikiem zastraszenia pacjenta – długa i bolesna operacja wprowadzenie implantów w każdym zębie dobrze.

Na szczęście nowa metoda instalacji tego rodzaju protez – all-on-4. To wymaga jedynie zainstalowania czterech implantów, na których zamontowane są całą strukturę ze sztucznymi zębami. Zazwyczaj chirurgia stomatologiczna implantacja jest wykonywana przy znieczuleniu miejscowym. Boston Instytut Stomatologii Estetycznej oferuje zastosowanie znieczulenia ogólnego na specjalne okazje. Dotyczy to osób z alergią na znieczulenie, silnym odruchem wymiotnym, zaburzenia układu nerwowego i choroby psychicznej, a jeśli wymaga poważnych interwencji chirurgicznej (jednostka przeszczepu kostnego). Operacje plastyczne prowadzone są z brakiem tkanki kostnej i potrzebie budowania. Aby przywrócić go do boków procedury podnoszenia stosowanie zatok.

wada zgryzu

Dla dorosłych pacjentów, Boston Institute (Michurinsk prospekt), chcąc poprawić zgryz, najszybszy i najbardziej efektywny sposób – ortognatycznej zabiegu. To pozwala na przeprowadzenie niezbędnych manipulacji – długość korekcyjną szczęki, ustawiając ją w żądanej pozycji, zmiana rozmiaru podbródka. Rezultatem jest korekta wad zgryzu i symetrii twarzy, a tym samym poprawia wygląd pacjenta.

Przeciwnicy takiej radykalnej metody można użyć wsporników, które są oferowane tu w dużym zakresie w zależności od indywidualnych wskazań:

 • bezligaturnye,
 • ceramiczna
 • zyczne,
 • Metal,
 • z tworzyw sztucznych,
 • szafir.

W razie potrzeby zastosować czapki i korekcyjnych.

badania

Prawidłowe rozpoznanie choroby – kluczem do skutecznego leczenia. W stomatologii, nie może obyć się bez nowoczesnych badań sprzętu, który pozwoli Ci zobaczyć pełny obraz choroby. Boston Institute of Aesthetic Dentistry (Moskwa) używa takich metod badawczych:

 • X-ray. Zapewnia wgląd w okolicy, niedostępne dla oka. Bez niego żadna operacja. Wbrew powszechnemu przekonaniu, X-ray jest nieszkodliwy dla ludzi, część promieniowania jest znikoma i nie ma wpływu na organizm.
 • Panoramiczny strzał. To pozwala nam na oszacowanie pełnego zakresu chorób, w niektórych przypadkach jest to jedyny sposób, aby postawić prawidłową diagnozę.
 • Obraz zębów w 3D. Najnowocześniejsza metoda – tomografia komputerowa, daje pełny obraz stanu szczęk.
 • Telerentgenogramma.

leczenie dziąseł

Boston Instytut Estetycznej dziąseł stomatologia przenosi je z wielkim profesjonalizmem. Należą do nich:

 • Vestibuloplastika. Rozwarstwienie śluzówka części ustnej i mocowania go w nowym miejscu. Stosowany jest do leczenia represji dziąseł (zmniejszenie tkanki miękkiej ze względu na nadmierne napięcie pomiędzy zębami i wewnętrzną powierzchnię policzków). Patologia ta może prowadzić do utraty zębów.
 • Gingiwektomia. Używany w formacji brodawki patologiczny Pompowanie dziąseł dziąseł, ich deformacji, w celu poprawy higieny jamy ustnej, estetyczny wygląd, leczenie zaawansowanej choroby przyzębia, dziąseł. Wycięcie prowadzone ścianę dziąseł kieszeni przyzębia.
 • Szynowanie. Związek zębów za pomocą magistrali, w celu eliminacji ich ruchliwość (z powodu chorób przyzębia lub innych) i dla zabezpieczenia ortodontycznych operacji.

stomatologia

W leczeniu próchnicy zębów, przyzębia, zapalenie miazgi pomóc Boston Instytut Stomatologii Estetycznej, który dokonuje oceny mówią same za siebie. Kliniki zapewnia usługi dla remineralizacji zębów – wzmacnianie składników mineralnych szkliwa, co zwiększa sztywność i odporność na choroby. Działa jako środek zapobiegawczy. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzono dokładną diagnozę choroby Raport analizuje wybrany indywidualnie. Jeśli to konieczne, leczenie odbywa się w znieczuleniu ogólnym lub sedacji pod (stan półśnie, zachowując zdolność pacjenta do odpowiadania na pytania lekarza, jest używany w połączeniu z miejscowym znieczuleniu).

chirurgia

Pomimo zastosowania nowoczesnych technologii w dziedzinie stomatologii i bezbolesny zabieg, wiele osób boi się iść do szpitala, nie zwracając uwagi na rozwój choroby. W rezultacie, ząb jest zniszczona w takim stopniu, że staje się możliwe tylko wylot jej usunięcie. Innym wskazaniem do zabiegu – torbiel. Nowoczesne metody pozwalają na jej usunięcie, utrzymując ząb. Chirurgia w Boston Instytut prowadzi wysoko wykwalifikowanych lekarzy, a także przy udziale i pod nadzorem specjalistów, takich jak dentysta, lekarz, ortodonty, więc wynik jest bez zarzutu.

stomatologia estetyczna

Główną ozdobą Boston Clinic – dentystyczny transformacja estetyczna. To jest przyszłość stomatologii, w oparciu o najnowsze trendy i badań. Popularne okleiny Dziś są reprezentowane przez kilka gatunków:

 • Licówki Hollywood. Jest to bardzo cienkie skorupy porcelany, które wymagają minimalnego przygotowania zęba. Są one przymocowane do przedniej części zęba ze specjalnym klejem.
 • Ceramiki. Płyty ceramiczne pół milimetra grubości pomoc nieprawidłowościom z zębami, koloru i innych brzydkich skaz.
 • Composite. Są one używane w prostych przypadkach, takich jak odpryski. Podczas korzystania z całą powierzchnię zęba nie dają naturalny efekt.

Ponadto, w klinice jest z powodzeniem stosowany od dawna znanej wybielania laserowego, chemiczne i nowoczesne endootbelivanie (w otworze).

Boston Instytut stomatologii estetycznej cena jest odpowiednia do ich statusu (Premium), kosztów usług obliczane indywidualnie dla każdego pacjenta, biorąc pod uwagę skomplikowane procedury potrzebna jest konkretna osoba. Konsultacje z amerykańskiego stomatologa w klinice kosztuje od 10000 rubli, biorąc rosyjski specjalista – od 4500 rubli. Po badaniu lekarz stwierdzi potrzebę usług pacjentów.