759 Shares 8286 views

środki przeciwwirusowe

Choroby wywołane przez infekcje wirusowe są najczęściej. Większość ludzi tolerują zimno, SARS, nie idzie do lekarza. Mimo to, nie ma leków choroba może być opóźnione lub przejść do etapu powikłań. Dlatego konieczne jest zastosowanie środków przeciwwirusowych do zwalczania zakaźnych przeziębienia. Musisz wiedzieć, informacje na temat mechanizmu działania leków, tak aby nie dokonać złego wyboru.

W naszych czasach, użyliśmy różnych leków anty-wirusowych. SARS, grypa – choroby, które są trudne do występują i mogą wywoływać powikłań. Do leczenia stosuje się inaktywowane szczepionki, działania substancji chemicznych etiotrop oraz środki mające na celu utrzymanie systemu odpornościowego.

przeciwwirusowe chemiczne

Działanie leków chemicznych mających na wirusy. Leczenia wirusowych chorób jest za pomocą antagonistów M2 kanałów, inhibitory neuraminidazy, rybawiryną. Dla leków M2-blokery kanału obejmują: "rymantadyny", "Midantan", "Deytiforin". „Rymantadyna” są najczęściej w naszym kraju. Jest on stosowany w leczeniu i profilaktyce objawów grypy.

środki przeciwwirusowe „opornych na oseltamiwir” i „zanamiwir” reprezentują neyroaminidazy inhibitorów. Preparaty z tej grupy mogą skrócić okres leczenia do piętnastu dni, jeżeli lek jest podjęta nie później niż w ciągu dwóch dni od wystąpienia choroby. W początkowych stadiach choroby, ze względu na inhibitora zmniejsza negatywny wpływ wirusy typy A i B, przez około trzy dni. Ponadto, zmniejszenie nasilenia warunków spotykanych w SARS, grypa.

Leki przeciw wirusom z „RS”

Leczenie chorób zakaźnych wywołanych przez wirus RS, produkowany „rybawiryną”. Inna nazwa oznacza „Wirazol”, „Rebetol”. Leki wytwarzane w opakowaniu aerozolowym. Terapia prowadzona jest w szpitalu ze specjalnej jednostki – rozpylacza.

Amerykański lek „Plenokonaril” oznaczona jest nieostry. Narzędzie opracowane niedawno i jest obiecujący w walce z enterowirusów i rinowirusów. Pierwsze badania wykazały skuteczność leków na choroby dróg oddechowych, jak również zapalenia opon mózgowych enterowirus.

środki przeciwwirusowe produkcji krajowej mają tłumiący wpływ na wirusy typu A, In, innych wirusów układu oddechowego. Jednym z takich preparatów o szerokim zastosowaniu jest „Arbidol”. Dostępne w tabletkach środków.

regulatory immunogenesis

Wśród immunogenesis regulatorów obejmują interferony. Są one wytwarzane przez komórki organizmu, walka z wirusami, odpowiedzi na reakcję immunologiczną. Pomimo różnorodności materiału genetycznego wirusa, interferony tłumić go w początkowym etapie rozwoju. Efekt ten jest spowodowany powszechnym właściwości leków. Pod wpływem interferonu w organizmie człowieka jest zwiększona produkcja komórek ochronnych.

Do leczenia wirusowego zakażenia pochodzenia wyznaczonego interferonów alfa i beta. Dobry efekt terapeutyczny kombinacja zapewnia środki – Chemikalia i IFN:

  1. „Betaseron”, wytwarzana jest w postaci proszku, który umieszcza się w naczyniu z opryskiwacza;

  2. "Viferon". Lek jest w postaci czopków do podawania doodbytniczego, przewidziany do leczenia grypy i SARS. Preparat zawiera składniki: octan tokoferolu, kwas askorbinowy, promowanie stabilizacji błon komórkowych. Dodatkowo, składniki są przeciwutleniacze, które pomogą zwiększyć aktywność przeciwwirusową leku na 10 lub więcej razy.

interferon induktorów

Środki są związki naturalne i syntetyczne. Leki mogą wywołać w organizmie własnej produkcji interferonu. Jednym z nich jest „Amiksin”. Został powołany w pierwszych godzinach przejawów choroby. Szerokie spektrum działania ma „TSikloferon”. Lek wchodzi do komórki, gromadzącego się w jądrze i cytoplazmie szybko wnika do krwioobiegu. Posiadać wyraźny efekt immunomodulające pochodzenia naturalnego „oznacza” Ridostin.

Oprócz tych elementów, skutecznego efektu terapeutycznego przed wirusami i ma „Dibazol”.

Obecność różne leki przeciwwirusowe działanie pozwala dokonać wyboru za najbardziej odpowiedni. Charakter choroby i nasilenie jej przebiegu wymagają właściwą decyzję w sprawie mianowania leku. Werdykt może dokonać tylko lekarz. Prawidłowa diagnoza, wczesne leczenie – droga do odzyskania.