246 Shares 8964 views

Cashback Alibonus: Opinie

Nowoczesne technologie pozwalają nam na dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Fani tym przypadku zapewne zna najbardziej popularnych miejsc, znanych na całym świecie. Zapotrzebowania sklepów internetowych wiedzieć, gdzie można kupić różne produkty po bardzo niskiej cenie. Ponadto takie globalne giganty oferują szereg działań, programów lojalnościowych, promocjach i tak dalej. To nie był wyjątkiem i największy sklep internetowy dla Chin – „Aliekspress”. Prawdopodobnie trudno byłoby wyobrazić sobie platformę do zaoferowania swoim klientom jak wiele sposobów, aby zaoszczędzić jeszcze zarobki jak „Alec”. Począwszy od aplikacji mobilnej, a kończąc współpracę z różnych innych źródeł, „Aliekspress” podoba jej klienci coś nowego. Oczywiście, strona nie przechodzą taki sposób, aby zachować gotówkę jako cashback.


Cash back – Co to jest?

„Cash Back” dosłownie oznacza zwrot. Natychmiast istnieje logiczne pytanie: dlaczego „Aliekspressu” (i każdy inny sklep), aby powrócić do ciebie żadnych pieniędzy, jeśli można wstępnie obniżyć cenę towaru? Fakt, że cashback nie sklep internetowy i jej partnerów. Nie keshbeker usługę otrzymuje od sklepu internetowego pewne ulgi dla zakupów dokonanych przez osoby zaangażowane usługi. A usługa ta z kolei zwraca pieniądze do kupującego.

"Alibonus"

Keshbekerov-strony w ciągu ostatnich kilku lat, istnieje wiele. Niektóre z nich są całkiem w stanie konkurować i współpracować z nimi często kończy się z pieniędzmi, po prostu nie ma powrotu. Ale jeśli ufasz więcej cashback zaufanych zasobów, które pracują w tej dziedzinie od wielu lat i terminowego i gwarantowanych płatności – martwić się o ich składki nie są tego warte. Fani zakupy „Aliekspress” niedawno dowiedział się o świeżo upieczony miejscu – http.alibonus.com. Oferuje również usługi cashback do rejestrowania płatności odsetek – aż 10%. Użytkownicy są zachęcani, aby zainstalować rozszerzenie przeglądarki i dokonywać zakupów na niewiarygodnych oszczędności poprzez Alibonus. Opinii na temat tego zasobu, jednak nie jest tylko pozytywne. Ludzie nie wiedzą, czy zaufać usługę. Podchodzi opinię, że Alibonus – rozwód. Czy to prawda? Spójrzmy razem.

Alibonus: Opinie

Pierwszą rzeczą, która jest alarmująca – znaczny odsetek vozrata pieniądze. Trudno uwierzyć, że zwróci 10% od zakupu. Najbardziej znanym i okazało daleko od tysiąca użytkowników Portalu są w stanie powrócić do 5-8% ilości zużytego. A potem, odsetek ten jest uważany za dość duży i znaczący. Średnia płaca 3-5%, nie więcej, a tu obiecuje 10. Każda osoba myślenie pojawia się pytanie: co, wtedy zarobi samą usługę? Jak wspomniano wcześniej, w pierwszej kolejności otrzyma jego samego keshbeker usług nagroda, a następnie „Akcje” z nabywcą. Co pozostało do Alibonus?

podejrzenia Alibonus

Ponadto do drugiego, zapewnia start własnego programu polecającego. Opiera się ona na fakcie, że jesteś promującej witrynę do przyjaciół i znajomych, są one rejestrowane w systemie na link, a otrzymasz dodatkowy procent swoich zamówień mieć. Wszystkich płatności może osiągnąć 20%. Czy „Alibonus” jak rozpuszczalnik? Nadal należy uznać, że keshbeker dość młody, domena została zarejestrowana w 2015 roku. Wątpliwe jest, że „Aliekspress” może sobie pozwolić na taki wysoki procent pieniędzy z powrotem serwisu, który pracował tak długo, i nie ma wielu klientów. To przychodzi do głowy, zaskakująco obfite i prawie nic nie jest pozostawiona sama sobie Alibonus. Opinie są bardzo niejednoznaczne. Oczywiście, na stronie jest zdominowany przez polka pozytywnych komentarzy, po prostu wielbiąc usługi. Ale to właśnie one nie wyglądają wiarygodnie. Ale te, które pozornie pozostawia prawdziwych ludzi – tylko negatywne.

Gdzie istnieją pozytywne opinie?

W żadnym wypadku nie odradzam używania tego zasobu, ale chciałbym, aby zrozumieć – nie zawsze pozytywne sprzężenie zwrotne zapewnia prawidłowe funkcjonowanie systemu. Ale kto musi opuścić dobrych komentarzy dla jakiegoś powodu? Fakt, że istnieje wiele wymian zarobków by pisać komentarze. Schemat tej wymiany jest bardzo prosta. Zarejestrować się na stronie, przejść minimalną test i pisać komentarze na zamówienie. To, co mówisz. Ten rodzaj pracy, która dobrze opłacani. Usługi „Uwagi do zamówienia” jest najczęściej używany przez młodych zasobów tak szybko, jak to możliwe, aby zdobyć zaufanie klientów. Dobrze, jeśli opinie zgodne z prawdą i tylko wiatr ich liczbę. Ale są też miejsca, które używają fałszywych komentarzy wprowadzić błąd użytkownika i oszukańczy zdobyć ich zaufanie.

Fałszywe opinie?

Patrząc na opinii o cashback Alibonus, strajk jeden jest tworzony, są nawinięte sztucznie. Wnioski te są oparte na fakcie, że usługa działa to dość długo, nie przyciąga dużą publiczność, a real users „Alibonusa” nie zawsze dobrze mówił o swojej pracy. Ktoś zamiast obietnicy 10% zapłaconej tylko połowa tej liczby, ktoś nie dostaję nic prócz obietnic wsparcia, a rozszerzenie przeglądarka jest opóźniony tylko w dół komputerze. W każdym razie, sprawdzić wiarygodność takich opinii może być sobą. Aby to zrobić, pokażemy, jak to działa Alibonus.

Jak używać „Alibonusom”?

Najpierw trzeba przejść do strony „Alibonusa”. Tam zostaniesz poproszony, aby zainstalować rozszerzenie przeglądarki, to całkowicie za darmo. Kliknij na przycisk „Install Extension” i pobranych w ciągu kilku minut. Zachęca również pobrać rozszerzenie dla „android”, iOS, aby skorzystać z mobilnej wersji Alibonus. Recenzje tych rozszerzeń są również niejednoznaczne, jak już wspomniano. Następnie musisz być zarejestrowany. Jak tylko pojawi się prośba o określenie e-mail, wpisz swoje hasło i potwierdź je za pomocą innego wejścia. Potwierdzenie mail nie jest wymagana, można od razu dostać się do „Moje konto” i rozpocząć pracę. Główne sekcje, które wymagają uwagi – nakazuje w oczekiwaniu ( „Oczekiwanie na zatwierdzenie”), „saldo” (oznacza to, że można już wywnioskować) i „opłacone”, czyli to, co już otrzymaliśmy cashback z „Aliekspress” , Aby złożyć zamówienie, a następnie przez Cash Back, trzeba przejść do linku „Aliekspress” przewidziany „Alibonusom” na stronie internetowej. Pamiętaj, że nawet jeśli zainstalowane rozszerzenia, a rejestracja jest konieczna, aby przejść do sklepu internetowego jest strona Alibonus. Instrukcje zakup produktu z przystanku cashback tutaj. Pozostaje dowiedzieć się, w jaki sposób wypłacić pieniądze.

wypłaty

Zapewnia wniosku bez odsetek „Yandeks.Koshelek” lub „WebMoney”. Można również wypłacić pieniądze z karty kredytowej lub konta telefonu komórkowego. Sam serwis gwarantuje wypłatę pieniędzy w ciągu 40 dni. Co do zasady, środki pieniężne otrzymane na bilansie po potwierdzeniu otrzymania towaru, a usługa będzie sprawdzić, jak był zakup. Użytkownicy zainteresowani minimalną cashback z „Aliekspress” można wywnioskować ze strony? Jak się okazało, „Alibonus” pozwala wypłacić pieniądze z 300 rubli, czyli 5 $. Ale to nie powiedzieć nic z wyprzedzeniem na stronie internetowej. Oznacza to, że trzeba czekać na tę kwotę oszczędności na rachunku przed wypłacić każdą z metod proponowanych Alibonus. Recenzje jednak powiedzieć, że wyjście z jeszcze poczekać, to nie jest fakt, że wszystkie pochodzą odliczeń. Jakie są problemy napotykane przez użytkowników?

Dlaczego niektórzy użytkownicy nie otrzymać cashback?

Przewijanie komentarzy na temat oferowanych usług, można stwierdzić, że liczba ujemna i dodatnia dzieli niemal jednakowo. Biorąc pod uwagę poglądy ludzi, którzy próbowali cashback „Alibonusom”, należy zwrócić uwagę na następujące aspekty:

  1. Zawsze upewnij się, że wtyczka jest włączona i działa prawidłowo. można zrobić wszystko w porządku, ale przeglądarka lub inne rozszerzenia mogą zakłócać Alibonus.
  2. Pieniądze mogą być w trybie gotowości przez dłuższy czas, do tego stopnia, że „zawiśnie” nie zawsze. Nie możemy powiedzieć na pewno, oszukiwanie jest sama strona, lub po prostu błędy programistów, ale użytkownicy mają dyskusję na ten temat. Alibonus klientów «skarżą się, że pieniądze, które rzekomo powrócił, ale w sumie, a mianowicie w» wieczne „zawieszone. Z biegiem czasu, po prostu o nich zapomnieć – a wszystko.
  3. Komentarze użytkowników uczynić ostrożny stosuje się do procesu zakupu. Piszą, że zrobiłem wszystko w porządku i zgodnie z instrukcją, ale pieniądze nie pojawił się nawet „zawieszone”. A gdyby nie było – nie jest obiecane 10 procent i 7-8.

Jednocześnie, nadal przyłączyć keshbekeru nabywców „Aliekspressa”. Wierzcie lub nie usługi – wybór należy do Ciebie. Chciałbym poinformować, aby spróbować „Alibonus” na niektórych małych zakupów i zobaczyć, czy można wypłacić pieniądze.