261 Shares 6556 views

Aloes (drewno orzeł): gdzie rośnie, zwłaszcza opieki i hodowla

Tak szybko, jak każdego drzewa wezwanie orła. W Indiach to się nazywa agar, co oznacza słodkie kadzidło. W Grecji – drzewo, które ma smak aloesu – lekko gorzki i cierpki. To nie wyklucza użycia orła drzewa, aby zmienić smak wody. Jak to się dzieje? Kawałek drewna orła jest zdolny do gorzkiej wody stał się słodki. Nie wszystkie rodzaje drewna mogą produkować aloesu kadzidło. Pasuje tylko jeden, który został wpływ niektórych owadów.


opis

Drewna pochodzących z samego rdzenia orła drzewa, ciężkiego. Owady zrobić w nim dziurę. żywica drzewa przydziela leczyć rany. Tylko w ten sposób rodzi orła drzewa. Aloes uważany naprawdę cenne, jeśli ma dziurę. Uzyskuje się ją prawdziwych myśliwych, którzy udają się na dążeniu do głębi dżungli.
Od początku drewna sprawia, że proste rzemiosła i pamiątek. Znacznie później dowiedziałem się, aby produkować kadzidło.

Eagle drzewo rośnie w Bengalu, Birmy i Kambodży. Zaczyna się zapach świeżo ścięte tylko. Aromat wypełnia przestrzeń wokół nich. Drzewo jest dwojakiego rodzaju: czarnym i żółtym. Pstrych liściach, bi-kolorowy, zielony i biały. Kwiaty i emanuje wspaniały aromat. Najlepszym rozwiązaniem – Ebony. Powinien on tonąć w wodzie, a podczas spalania uwalnia pachnący dym. Najlepszym drewno – latek, który ma wiele przygotowań. Że będą one wydzielać zapachy.

Eagle drzewa powinny wyglądać następująco: kolor ciemnoniebieski (czasem żółtawy), twardość kamienia, wygląda róg koziego.

Jak zdobyć kadzidło z drzewa orła?

Aloes często wykorzystywane do fumigacji. Uzyskać materiał do kadzidła na kilka sposobów. Początkowo drzewa ścięte, ułożone w stosy i przechowywane przez wiele lat. Drzewa gniją nietknięty pozostaje tylko rdzeń. To drewno jest wykorzystywane do fumigacji odzieży i wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

Obrzędy i drzewa

Grany w legendach, które mówią o pochodzeniu i produkcji aloesu. Drzewa rosną w zaroślach za gór do morza. Znalezienie odpowiedniego drzewa, to zaszczepić wszystkim zgnił do rdzenia.

Świat muzułmański wykorzystali aloes w ceremonii ślubnej. Wszystko East używany aloes na przyjemny aromat. W Indiach, na przykład, panna młoda owinąć w ściereczkę, którą uprzednio fumigacji z dymu drewnianego orła. W Chinach produkowane figurki i pudełka, które są pokryte proszkiem z aloesu. Dali się przyjemny zapach, i chrząszcze, które żywią się drewnem, takie produkty nie zostaną uruchomione.

aplikacja

Wiele mówi się o orła drzewa. Gdzie rośnie? Nikt tak naprawdę nie wie. Istnieją spekulacje, że rośnie w górach raju. Drzewa połamane przez wiatr, spadają i rzeki przyjść do Indii. W niektórych krajach, kadzidło wykonany z aloesu, miał swoje dni tygodnia. W Kuwejcie, na kupców domy po wypiciu kawy następnie rytualny fumigacji kadzidło. W Japonii wyprodukowano specjalną kadzidło pachnące drewnem. Tapicerka wewnętrzna wykonana jest z metalu. W kontakcie z drzewa gorącego metalu mógł poczuć przyjemny zapach.

Stosowanie w Europie

W Europie, użyliśmy aloes na wszystkich innych celów. Zamknięty pokój fumigacji w chorobach zakaźnych. Aloe mieszane z masłem, oświetlone i dym wdychany do astmy. Wierzono, że ten wspomaga gojenie ran i owrzodzeń. Bandaże że perebintovyvali rany, dym aloes fumigacji. Eagle drzewo ma wiele przydatnych funkcji: zapach w ustach sprawia przyjemne, przepędza strach, eliminuje wymioty, ma pozytywny wpływ na zęby, mózgu i nerwów. Zapach kadzidła Aloe silniejszy niż inni. Chińska medycyna aloes proszek stosowany w leczeniu chorób, choroby wątroby, płuc, żołądka i skóry. Można więc powiedzieć, że drzewo to zostało wykorzystane jako środek przeciwzapalny.

Eagle Drzewo. Gdzie ona rośnie, a jak światła?

Interesujące jest proces spalania Eagle kawałki drewna. Podpalili i pęcherzyki na powierzchni żywicy, istnieje silny smak, który sprawia, jasnej wizji i jasny umysł.

Ogromny wybór aloesu – w sklepach w Bombaju. Są tam przez ponad piętnaście gatunków. Ekstrakcja Aloes jest pod nadzorem państwa. Gdzie rośnie drzewo? Wiadomym jest, że nie daleko od indyjskiego stanu Gauhati stoiskach świątynnych. Obok niego, ponad dwieście lat, rośnie aloes. To jest strzeżony przez uzbrojonych mężczyzn.

uprawa

Rozpoczęliśmy już do sprzedaży w postaci orła sadzonek drzew. Jak ją rozwijać, wielu jest zainteresowany. Proces ten jest długotrwały – drewno będzie mógł korzystać tylko dzieci i wnuki.

Aloes ma wiele innych nazw: agar, orzeł czy raj drzewo, Kalambaka.

To nabiera wartości w następujący sposób. Kilkadziesiąt lat, tworząc zabezpieczenie przed grzybami drewna, w swoich korzeniach i rdzeniu wytwarza aromatycznej żywicy. Potem robi się ciemno, cięższe i pogrąża się w wodzie. Drewno to nie pogorszy, nie ulega rozkładowi. Żywica aloesu warte więcej niż złoto, jest on także nazywany „płynne złoto”.

Nad populacjami Aloes bezpośrednie zagrożenie wyginięciem.

fakty

Ciekawe fakty związane z aloesu można przypisać w sposób następujący: korzystanie z jego aromatycznej żywicy w VIII wne w Japonii na dworze cesarskim. Następnie przeprowadzono dymu fumigacji samurajskie zbroje przed bitwą.
Aloes jest bardzo drogim materiałem lek. Na jego wschodniej nie tylko wykorzystywane jako materiał do palenia, jest on powszechnie stosowany w rytuałach religijnych. koraliki twórców biżuterii i mebli kuchennych szczęśliwy żywica aromatyczne są stosowane w ich produkcji. Avicenny stosowane rozkruszony aloes w postaci proszku do ciała. Proszek ten zapobiega powstawaniu wszy na odzieży. W jednej z sal Ermitażu poświęconym sztuce Chin, nie jest postacią, która ucieleśnia ducha stary, pochodzący z XVII wieku. Nadal sprawia przyjemny zapach, jak wycięte z aloesu.

Istnieje teoria, że biblijnego ogrodu Eden – gaju, który rośnie aloes. Tak więc okazuje się, że orzeł drzewa zostały posadzone przez Pana.