80 Shares 9984 views

Jak spełnić życzenie

Każdy z nas ma prawdopodobnie chęć, ten, o którym wiemy tylko, i zamknął oczy, widzimy przed sobą marzyć.


Najczęściej jest pragnienie kochania charakter, staramy się myśleć, ponieważ są one bardziej bogaty emocjonalna. Jest możliwe, że niektóre z nich marzy o tym, jak wygrać na loterii lub kupić swój ulubiony strój, ale aby dostać się uwagę zainteresowanych osób chcemy znacznie więcej.

W każdym razie, technika wykonania pragnieniem jest jeden, niezależnie od tego, co myślisz. Chciałbym ostrzec, że odnosząc się do konkretnej osoby w swoim pragnieniu, po prostu nie może się mylić zakładać, jak będzie lepiej dla nas, ale także próbować podporządkować się woli innych. A to nie jest dobre.

Co to robić i jak myśleć życzenie?

Być może trzeba zacząć od zrozumienia sytuacji, że jest, aby zrozumieć, co dokładnie jesteś w stanie wyciągnąć okoliczności, które rozwijają się w swoim życiu. Ci ludzie, którzy wykonali kawał dobrej roboty na niego i byli w stanie zrozumieć ich sytuację, najbardziej blisko sukcesu.

Teraz, gdy są wystarczająco dobrze zaprojektowany i rozebrane swoją pozycję w życiu, trzeba formułować pragnienia twego serca wyraźnie. byłoby poprawne, jeśli nadal nie będzie kolidować z osobistości zagranicznych w swoich myślach, pozostawić sytuację wszechświata i że „decyduje”, co jest najlepsze dla Ciebie. Może zastaw szczęśliwą miłość – nie jest to relacje, do którego pytasz, może trzeba zwolnić miejsce, aby spotkać swoją prawdziwą bratnią duszę? Zaufajcie w wyższej mocy!

Konsekwencje niewłaściwego sformułowane pragnienie może czasem prowadzić do niewłaściwych wyników spodziewasz.

Teraz musisz czuć się z całego serca, że twoje życzenie zostało spełnione. Powinieneś czuć radość z posiadania naprzód put. Na przykład, chcesz nowego samochodu. Usiądź wygodnie w fotelu w domu, zamknij oczy i połóż dłonie na wyimaginowanej kierownicy. Poczuj Silnik brzęczy i pachnie zupełnie nowy pojazd. Jaśniejsze można sobie wyobrazić swoje pragnienie w prawdziwym życiu, tym lepiej i szybciej będzie w stanie przekazać.

Nie ma potrzeby, by wątpić, wątpliwości opóźnić moment wykonania.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób spełnić życzenie, zrobić wizualizację pokładzie, gdzie można wkleić żywe zdjęcia swoich najbardziej cenionych pomysłów. Być może będzie to mały pies, a może duży nowy dom. W rzeczywistości, nie uznasz, że to – proste pragnienie, i że – duże i trudne do wdrożenia. Wszechświat będzie równie odpowiedzi na każde żądanie, jeśli będzie dokładnie spełniać wszystkie wymagania i będzie mógł czuć się dumny właściciel ukryty.

Nie zapomnij, że trzeba regularnie myśleć o swoim życzeniu, aby umieścić swoje pozytywne emocje w nim, karmić swoją energię.

Tak często, jak to możliwe, mogę sobie wyobrazić, że wszystko zostało zrealizowane, a doświadczyć prawdziwego szczęścia i radości z niego. Im więcej włożysz ukryta, tym bardziej realistyczny będzie. Nikt nie może powiedzieć, jak długo to potrwa, aby upewnić się, że najdroższy życzeniem spełnione, ale nie pozostawiają miejsca na wątpliwości i nie tracić ducha.

Nigdy nie staram się myśleć o niczym, które mogłyby spowodować szkody dla kogoś. Nawet jeśli jest to zły człowiek, a niegrzecznym sąsiada kot, który dostał się do nawyku, aby wspiąć się na balkonie. Nie życzę nikomu krzywdy, a nie starać się zemścić. Realizacja pragnień nie powinna być ujemna.

Na szczycie tego wszystkiego, chciałbym powiedzieć, że musisz czuć, że nasze plany są spełnione. Trzeba całkowicie poświęcić swoje emocje na pragnieniu wypędzić precz wszelkie wątpliwości, a skupić się tylko pozytywne emocje, które są pełne zaufanie i szczęście posiadania poczęte.