303 Shares 4362 views

sklejka samolot: obszar zastosowania i właściwości materiału

Nazwa ta zyskała sklejki lotniczej ze względu na jego bezpośredniego stosowania. Przemysł lotniczy nie może istnieć bez takiej funkcji, takich jak sklejka. Ten materiał jest coraz lepiej nadaje się do modelowania i projektowania obiektów powietrznych. sklejki samolotu (3 mm), spełnia wszystkie wymagania nałożone na materiał i ma wymaganą elastyczność wydajności, wytrzymałości i niskiej gęstości.

sklejka cechy lotnictwa

Samoloty sklejki – co to jest? Materiał, który składa się z warstw forniru brzozowego. Liczba warstw określa grubość sklejki. Minimalna liczba trzech liczb. Gęstość określa siłę klejenia forniru sklejki. Minimalna grubość sklejki modelowania samolotów – 3 mm. Ten (bardzo cienkie) Typ forniru jest dość rzadkie. Okleina sklejone za pomocą bakelitu lub boskitnoy filmów A, B lub klasy specyficzny klej fenolowy.

sklejka zakres samolot

Sklejka elastyczna lotnictwo jest używany w takich sferach ludzkiej aktywności:

  • w przemyśle lotniczym: w projektowaniu lekkich statków powietrznych;
  • z prac wykończeniowych;
  • do wytwarzania pojemników;
  • w produkcji mebli;
  • hendmeyd: produkcja pamiątek.

Zastosowanie sklejki samolotu pozwala budować coraz jakości produkty z gwarancją właściwości strukturalnych.

Budowa samolotów

Samoloty sklejki produkcji samolotu specjalnego materiału o wysokiej wytrzymałości i gęstości właściwości przy minimalnej grubości wyrobu. Produkcja odbywa się zgodnie ze specyfikacjami i jest w pełni zgodny z GOST 102-75 do 1975 roku.

Pamiątki ze sklejki brzozowej

Pamiątek często używać ręcznie robione wartościowe i materiały wysokiej jakości, w tym sklejki. Poza sklejki potrzebne są dodatkowe elementy konstrukcyjne. Do produkcji gotowych produktów materialnych i czasowych kosztów, które następnie są rekompensowane przez niskie zużycie materiału bazowego oraz wysokie koszty ręcznie robione pamiątki.

materiały opakowaniowe

Produkty te wykonane są z najtańszych rodzajów sklejek, który jest dostępny jedynie na rynku. Najpowszechniej stosowanym okleina sosna. sklejka samolot do takich celów jest rzadko używany. Jest to, że jako ozdobnych pudełkach lub opakowań na prezenty, które można ozdobić malowane lub grawerowane.

przemysł meblowy

Sklejki o grubości 3 mm, jest stosowany do pokrywania obudowy tylnej ścianki. Taka konstrukcja sprawia, że struktura mocna i nie ważą się w tym samym czasie, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia mebli, jeśli jest to konieczne.

Organizacja prac wykończeniowych

Trehmillimetrovaya sklejka aktywnie wykorzystywane do wewnętrznych prac wykończeniowych ścian i sufitu w tehpomescheniyah i ogrodowych domów. Główną zaletą takiego wykończenia – niskie koszty materiałowe i szybkiego montażu.

Sklejka – przydatne i powszechnie używanych materiałów. Jak widać, sklejka lotnictwo nie jest zawężone produktu, i jest stosowany w wielu dziedzinach działalności człowieka.