463 Shares 8995 views

Big Game Marvel: Avengers 2, Iron Man 3 – Plotki i komiksy sprzedaży

Widzowie, którzy uważnie obserwują wszystkie wiadomości z filmu wyznacza najnowsze projekty Marvel: "Iron Man 3", "Thor: The Dark World", "Captain America 2", oczywiście, "Avengers 2" (który jeszcze nie usunięto) nie może Uwaga jedną z charakterystycznych cech. Przedstawiciele studia z jakiegoś powodu (? Jakoś) ostatnio nie ukrywa faktu, że informacje (jest to biznes filmowy na wspólną rzecz) – otwarcie kłamać do publiczności.


Wielu nie wahaj się, nie przejmuj się, że w ciągu tygodnia lub dwóch, to kłamstwo pojawi się – co mogę powiedzieć, robią to samo w oficjalnym wydaniu obalić co dosłownie zaklął tydzień temu. Przysięgli, wiedząc, że tydzień później sami obalone swoje śluby. Nie tylko robi to bez rumieni, ale nadal ładny i uśmiechnięty uprzejmie.

Więc o co chodzi? Są takie osoby bez skrupułów, to cud, bez najmniejszych wyrzutów?

Nie mów, że w wielkim show-biznesie tak wiele Altruiści i humanistów. Jednak ostatnie wypowiedzi dotyczące „Iron Man 3” Marvela i „The Avengers 2” to naprawdę zbyt na krawędzi. W dużym przemyśle filmowym zwykle tego nie robią. To nie jest opłacalne. Dlaczego jest to tak wchodzi Marvel? Naturalnie, ponieważ Marvel prostu opłaca.

I resource „pisać swoje własne kino” wielokrotnie podniosła już ten problem. Przed fabryce gwiazd nie było tak ważnego gracza w sąsiednim polu. Ale kiedy Diseny nabyte Marvel czynił przychody ze swoich komiksów i ich dochodów, w przypadku wprowadzone nowe reguły gry. A następnie uruchomić stare dobre prawo showbiznesie. Im gorzej – tym lepiej. Im więcej szumu – tym więcej odsetek, więcej sprzedaży.

Na przykład, "Iron Man 3". Studio pomyślany w końcu wejść do wiecznego wroga Ironman komiksów – mandaryńskiego. Och dobrze. Ale Marvel wystarczy przeciągnąć publiczności dla filmu. I tak będzie. Konieczne jest również, że przez cały czas, aż film jest usuwany, maniaków kupić komiksy. Można po prostu powiedzieć, że „Iron Man 3” będzie Mandarin. Ale chodzi? I możemy powiedzieć, że Mandarin nie zagra Ben Kingsley. Pomimo faktu, że każdy jest pewny, że jego i będzie grał. Nadrobić różnicę? Rezonans, hype, jak również, a potem? I jechał na fali. Ci, którzy są szczególnie zainteresowani w mandaryńskim nigdy, nadstawił uszu. I sprzedaży poszedł.

Lub w „Iron Man 3” będzie miał nic wspólnego z Patriot żelaza. Po szpiegów z show biznesu niemal słowo studio ramienia dla tego „Iron Man 3” będzie Patriot żelaza. Nie wiadomo, kto dał się złapać za rękę. Równie dobrze może być to, że przeciek szpieg – pięknie zorganizowane wydarzenie. Przyjdź plotek, rozmawiać. Głównym nazwa światło żelazo Patriot, Cold Blood, mandarynka i inne. I są obecnie w sprzedaży.

Nie jest to dokładnie to, co się dzieje i na temat takich projektów jak „Avengers 2”, kontynuacji „Thor” i innych projektów Marvela. To też udał się do wielkiej gry. Marvel nie na wszystkich przedstawicieli bez skrupułów. Tylko równolegle z produkcją ich filmów nadal muszą sprzedawać komiksy.