658 Shares 3231 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby otworzyć „iPhone 4”

Popularny i szanowany firma produkuje Apple, telefony inteligentne „iPhone 4”, które są kruche rzeczy, a zdarza się, że wymaga wymiany tylnej okładce. Albo po prostu trzeba otworzyć go zainstalować kartę SIM. Tutaj pojawia się pytanie, w jaki sposób otworzyć „iPhone 4” bez uszkodzenia urządzenia. Na których będziemy dać odpowiedź.


Jak otworzyć „iPhone 4”: szczegóły

Pierwszą rzeczą wyłączyć smartfon, naciskając przycisk zasilania, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji aparatura do analizy w stanie aktywnym. Przyrząd posiada skomplikowanym urządzeniem elektronicznym, więc wszystko jest możliwe. Z boku obudowy znajduje się przełącznik kluczowy, umieścić na tryb cichy. Konieczne jest, aby w celu móc zdjąć pokrywę smartphone. Na tym etapie przygotowań do smartfona „iPhone 4” krok w dziale baz kończy. Następnie przejdź do następnego kroku naprawy.

Uwaga. Nie zapomnij umyć ręce, jak w procesie usuwania kapelusza i potem, podczas wymiany baterii lub karty SIM może brud na wewnętrznych komponentów smartphone, który może później powodować problemy. Nie będziemy rozwodzić się nad nimi.

Jak otworzyć „iPhone 4”: otworzyć pokrywę, odkręcić śruby

Operację należy przeprowadzić na stole. Na ciele istnieją specjalne śruby do mocowania pokrywy. Aby wykonać aparatura do analizy, należy je odkręcić. Jeśli mówimy o tym, jak otworzyć klucza „iPhone 4”, trzeba pamiętać, że ustawa musi być bardzo ostrożny sposób. Stosując umiarkowane siły. Jest to konieczne, tak, aby nie zerwać gwint śrub i gładkiej nasadki. Przed nami jest najtrudniejsza i najbardziej krytyczna faza operacji, która wymaga najwyższej koncentracji i skupienia. Najtrudniej tyłu. Ponadto, w dalszym ciągu informować jak otworzyć „iPhone 4”: zatuszować i podjąć inteligentny telefon na stole z obu rąk. Dwa kciuki umieszczone na obudowie. Aparat powinien być w kierunku palców. By w końcu dowiedzieć się, jak otworzyć „iPhone 4” szczególną ostrożność trochę dżemu pokrywą i ruchu postępowego , aby przenieść go do przodu. Ten ruch musi odbywać się aż do zatrzaśnięcia. Oznacza to, że dźwięk zaciski umieszczone w obudowie są rozłączone. Następnie delikatnie umieścić telefon na stole i przejść do następnego kroku.

Ostatnim etapem

Zatem urządzenie leży na stole przed sobą. Dla dalszych działań w celu wyczerpuje kwestię jak otworzyć „iPhone 4”, konieczne jest użycie dwóch palców – kciukiem i palcem. Z pomocą tych pokrywką delikatnie, powoli wstając z korpusem smartphone i umieścić go obok. Jest to teraz możliwe, aby zrobić akcję dla których urządzenie było niezbędne analizy: Wymień pokrywę baterii, aby zmienić na nowy, zmienić kartę SIM może dokonać pewnych napraw lub po prostu zobaczyć, co jest w środku. Postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami, użytkownik jest całkowicie sam może osiągnąć rezultaty, nie powodując żadnych szkód sobie lub uszkodzenia urządzenia. To wszystkie wskazówki, które chcielibyśmy udostępnić jako część materiału.