397 Shares 4738 views

Przetarg ucho łososia: recepta dla młodych gospodyń

Jak wiecie, ucho – to bardzo przydatne i pożywny posiłek. Zupa z łososia szczególnie delikatne. Takie diety delikatność na pewno będzie cieszył przez wszystkich członków rodziny. I szybkość jej przygotowania zachwyci każdego właściciela. Przyjrzymy się, jak ugotować zupę z łososia?


składniki

Smak potrawy zależy przede wszystkim na świeżości produktów, z których planujesz gotować ucho. Do zupy trzeba łososia, 3-4 ziemniaki, zielone cebule, koper, pietruszka, oliwki, cytryna, przyprawy i sól. Liczba produktów będzie zależała od liczby osób pragnących słodki smak. Teraz zobaczmy, jak prawidłowo gotowane zupy łososia.

przepis

1. Przede wszystkim należy rozmrozić rybę, pokroić na małe kawałki, płukano w wodzie i starannie rozłożone na dnie pustej patelni. Następnie należy wyciąć ziemniaki, drobno lepiej, jak potrawa gotuje się bardzo szybko. Składnik ten również wysyłać na kawałki steku. Pozostaje posiekać świeże zioła, dodać go do garnka, wlać odpowiednią ilość zimnej wody, dodać sól i postawić na ogniu.

2. Poczekaj, aż woda dojdzie do wrzenia i zmniejszyć wydzielanie ciepła. Ucho łososia, przepis których jest stosunkowo prosta, nie cierpi tak szybkiego gotowania ryb upadku. Aby zrozumieć, jak przygotować danie, spróbować ziemniaki. Jeśli on jest gotowy, można dodać trochę pieprzu, wyłączyć i pozostawić do zaparzenia na pięć minut.

3. W tym czasie posiekać resztę zieleni, cebuli, oliwek i plasterki cytryny. Składniki te mogą być podawane na ustawienie tabeli, dodając do każdego członka rodziny pachnące mieszanki w misce. Jeśli wolą łagodny cebulę, następnie dodać ją w pięć minut, aż gotowane na patelni, to wystarczy na to, aby gotować.

tajniki

1. Miękkie Ucho łososia, przepis których przeczytałeś, jest podawany zarówno na ciepło i zimno. Smak jest w każdym przypadku zostanie anulowane.

2. W celu uzyskania jasnego bulionu, pod koniec gotowania dodać kilka kropli soku z cytryny. Najważniejsze jest to, aby to zrobić po całkowitym gotowanych ziemniaków.

3. Właśnie przygotowuje ucho głowy łososia, którego receptura jest identyczna z proponowanym jednym dla gorących potraw. Tylko można umieścić więcej ziół i przypraw.

4. Jeśli zupa jest w lewo, można przekształcić go w meduz. Aby to zrobić, należy usunąć różowy łosoś i ziemniaki, żelatynę rozpuścić w bulionie, położyć rybę z powrotem, i umieścić pojemnik w lodówce. Po kilku godzinach na biurku będzie nowy danie święto. Pozostanie tylko ozdobić go z cytryną i ziołami.

wniosek

Co najważniejsze, ucho różowego łososia przepis jest idealny dla młodej kochanki, nie wymaga poważnych umiejętności kulinarne i czasochłonne. Wystarczy pół godziny przy biurku będzie palić wspaniałą kolację. Aromat żywności jest zobowiązany, aby przyciągnąć uwagę w swoim domu, a oni chętnie do smaku słodką zupę. Nie zapomnij pięknie służyć tabeli, leżał piękny obrus i dodać bulion trochę śwież, oliwki i klina cytryny. To daje wyśmienity smak potraw i estetyczne umysł. Bon appetit!