123 Shares 5305 views

„Smoła” kąpiele w Petersburgu: opis i opinie

To wspaniałe miejsce, gdzie można bawić się ze swoimi przyjaciółmi, a także w pełni odzyskać swoją siłę, stres, przyjść do wewnętrznej harmonii i ogólnie poprawić swoje zdrowie, kąpiele są „smoły” w Petersburgu.


Niektórzy ludzie uważają, że takie instytucje przejść tylko ci, którzy nie mają domu udogodnienia. Może zanim to było, ale nowoczesny kąpiel – to nie jest tylko pomyvochnaya instytucja, jako swego rodzaju świątyni czystości i dobrym nastroju, który oprócz klasycznych mycia, oferują bardzo szeroki zakres usług, w tym masaże, zabiegi kosmetyczne, prysznice terapeutyczne, okłady i zarośla ,

Wszystko to można uzyskać odwiedzając łaźnie „tar” w Petersburgu. Zatrudnia prawdziwych rzemieślników i craftswomen Sprawy kąpieli, którzy znają wszystkie szczegóły ich pracy. Dlatego wszyscy goście mówią, że po wizycie w tych kąpieli czujesz dziesięć lat młodszy.

lokalizacja

W tętniącej życiem dzielnicy, niedaleko ulicy Newski Prospekt (starej części, na które między obszarze Rebelii i Ławra Aleksandra Newskiego), są „kąpiele tar” w Petersburgu. instytucja adres jest następujący: Ulica Łaźnia, budynek numer 1, litera A. Jeśli jedziesz samochodem, trzeba skręcić w prawo do Newskiego do banku „VTB 24”. Termy znajdują się w budynku, w którym dodatkowe 14 organizacji, w tym wielu znanych restauracji St Petersburg „kąpieli asystenta”.

Transportem publicznym wyzdrowieć szybko i łatwo. Na Newskim Prospekcie ma zatrzymać wózek (4th trasy) oraz autobusy (6 trasie). Jeśli wysiąść na przystanku „Suworowa Avenue” do smoły kąpiele będzie tylko 90 metrów. Dwa inne dobrze znane wokół góry – z prospektu Bakuninowi, z których aż do 80 metrów na łaźni i 2 ul Sovetskaya, która przecina się ze smoły węglowej. Od skrzyżowania do budynku, gdzie znajdują się łaźnie, niecałe 100 metrów.

Tutaj można dotrzeć metrem. Od stacji „Ploshchad Rebellion” będzie musiał przejść 580 metrów, a od stacji „Majakowskaja” 900 metrów.

infrastruktura

„Smoła” kąpiele w Petersburgu jest cały kompleks, więc każdy użytkownik może znaleźć odpowiedni dla siebie najbardziej odpowiednią opcję wypoczynku i rekreacji. Istnieją odrębne klasy:

– tylko dla pięknych pań (kobiety);

– tylko dla silniejszej płci (samce);

– Co do kąpieli dla smakoszy (rosyjski);

– dla miłośników wysokiego komfortu (Premium).

Każda klasa oferuje szeroką gamę specjalistycznych zabiegów i usług, dostosowanych do potrzeb ich użytkowników.

Wnętrze wszystkich pokojach jest wykonana z nowoczesnego designu, ale z elementami dawnych tradycji kąpielowych. Dla wygody klientów w każdej klasie są wyposażone w przestronne szatnie z szafkami, wyposażona wygodnym prysznicem i suszarką do włosów mocny. Wszystkie akcesoria (miotły, kapelusze, sterylne kapcie, szlafroki, pościel, ręczniki) są emitowane za niewielką opłatą wynajmu. Po przyjęciu procedur, każdy może odwiedzić kawiarnię, która serwuje herbatę z ziół i miodu, sałatek i przekąsek.

Samica klasa

Płci, którzy chcą zorganizować wypoczynek dla ciała i duszy, z pewnością jak „smoły” kąpiele w Petersburgu. Samica klasa daje klientom wszystkie swoje godziny niebiańskiej rozkoszy, podczas których można całkowicie zrezygnować żadnych problemów życiowych i zanurzyć się w atmosferze relaksu. Po zakończeniu programu ciała kąpiel elastyczności skóry i młodości z powrotem, i duszy – spokoju.

W klasie damskiej istnieją takie działy:

– Hammam;

– Russian kąpieli;

– Solarium (w pionie);

– pomieszczenie masażu;

– basen;

– kawiarnia.

samice kreatorów klasy wykonać następujące procedury:

1. Klasyczny parze ze szczotką (dąb, brzoza). Procedura została przeprowadzona w profesjonalny parilschitsy łaźni parowej rosyjski.

2. Jednostka i masaże głowy:

– mydła pianki;

– skrabovye;

– kriogeniczna (ICE);

– zna aromomasel (wspólne lub tylko z tyłu);

– masa twarzy;

– cellulit.

Mężczyzna klasa

Wanny ze smoły w Petersburgu na Degtyarnaya ulicy są bardzo popularne wśród mężczyzn. Dla nich każdy dzień pracuje z wielofunkcyjnego kompleksu, co jest szczególnie dobry czas przyjaznej firmy, które mogą być wynajmowane przez pewien czas cała klasa jako całość. Ale ci, którzy przyszli do „unosić kości”, bez przyjaciół, kąpiele w „smoły” great time. W klasie męskiej, można odwiedzić:

– Hammam;

– rosyjskiej łaźni;

– pomieszczenie masażu;

– kawiarnia.

Do rekreacji znajduje się 5 pokoi, a nawet więcej zabawy po łaźni parowej – stosunkowo dużym basenie.

Zwiedzających mężczyzna klasa może korzystać z tych rodzajów masaży:

– kriogeniczne;

– skrabovye;

– mydła pianki;

– relaks.

Rosyjska klasa

Nasi przodkowie mieli świadomość, że rosyjska łaźnia z brzozy lub dębu miotła przynosi zdrowie, zyski utracone siły na cały dzień, podnosi nastrój. Jest to efekt zauważyć przez wszystkich, którzy odwiedzają „smoły” kąpiele w Petersburgu. Obraz pokazuje, jak wygląda wnętrze tutaj w strefie rekreacyjnej klasy rosyjskiej. To rozdzielenie jest przeznaczony dla firm z maksymalnie 10 znajomych. Ponieważ usługi oferowane są tutaj:

– Russian kąpiel szczotką;

– na gorąco, w którym temperaturę wody utrzymuje się w + 10 ° C;

– basen z ciepłą wodą;

– Peeling kawowy;

– pokój do masażu, gdzie masaże wykonywane są takie typy: kriogenicznej, miód, mydła i gąbki, cztery ręce, relaks.

Klasa rosyjski dla użytkowników wyposażonych w część wypoczynkową z urządzeń telewizyjnych i wideo, restauracja, sala bilardowa.

Klasa Premium

Dla tych, którzy chcą się rozgrzać maksymalnego komfortu to klasa premium, które mogą być wynajmowane odwiedzając łaźnie „tar” w Petersburgu. Fototrawione strefę wodny w elitarnej klasie. Tu, w tym samym czasie może odpoczywać aż do 14 osób. Jest to bardzo wygodne do przeprowadzenia imprez firmowych, świętując urodziny i po prostu zebrać najlepszymi przyjaciółmi. W klasie premium to:

– Hammam z poetyckim tytułem „Gwiaździste niebo”;

– Russian kąpieli;

– gabinet masażu;

– pistolet śnieg;

– wejście wody (to jest dużym basenie dwa czcionki z chłodu i zimna woda);

– restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni rosyjskiej i napojów;

– część wypoczynkową, w której znajdują się miękkie skórzane sofy, fotele, telewizor, stoły bilardowe.

Warunki dla dzieci

„Smoła” kąpiele w Petersburgu, można odwiedzić z dziećmi w każdym wieku. Z matkami w klasie kobiet może pozostać chłopców, którzy 3 lat i młodsze, a dla dziewcząt nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Płatność w wysokości 50% jest tylko dla dzieci od 5 do 10 lat, pod warunkiem, że będą one zaangażowane w tylko rodziców lub osób towarzyszących. Usługi specjalistów kąpiele będzie musiał zapłacić w wysokości 100%.

Z papieży w klasie męskiej może pozostać chłopców w każdym wieku. Warunki płatności są takie same jak dla dziewczynek.

godziny

„Smoła” kąpiele w Petersburgu są otwarte codziennie, a praca bez wakacje, weekend i bez lunchu. To pod warunkiem tylko bardzo potrzebne do utrzymania higienicznej czystości godzinę. Samica klasa otwiera się o 9 rano. Do 21 godzin są wspólne godziny, a przy 21-30 można wynająć cały pokój (500 m.), Czy tylko jego część dla Twojego przedsiębiorstwa.

Mężczyzna otwiera klasę o 8:30. godziny ogólne są do 22-00 i 22-01 można wynająć pokój lub całość (500 m 2) lub jej filii.

Rosyjska klasa i początek klasy premium do pracy na 9:00 i blisko z ostatniego klienta.

informacje dodatkowe

Dla osób w każdym wieku i statusu społecznego podejścia „smoły” kąpiele w Petersburgu, ale ich odwiedzić przynosi tylko zabawa i emocje, trzeba przestrzegać zasad ustalonych tutaj:

– aby zarezerwować miejsce w klasie lub cała klasa jest całkowicie pożądany postęp w spontaniczną decyzję, aby odwiedzić kąpiele w klasie nie może być puste miejsca;

– płacąc wymaganą liczbę godzin (co najmniej 2) musi również zapłacić za wejściem do wanny wynosi 850 rubli;

– podczas wizyty w szkole z dziećmi cała odpowiedzialność za nimi są rodzice;

– Przeprowadzanie procedur kąpiel jest zabroniona dla kobiet w ciąży i osób cierpiących na choroby:

  • Skóry i weneryczne;
  • Wyższy stopień że nadciśnienie;
  • choroby serca;
  • padaczka;
  • pozostawanie pod wpływem alkoholu;
  • wszelkie choroby w postaci ostrej przepływu.

oferty specjalne

Za drogie sercu ludzi, każdy użytkownik może zakupić bon w „kąpieli tar” w Petersburgu. Niniejszy certyfikat jest ważny tylko przez trzy miesiące. Jej właściciele mają możliwość raz do odwiedzenia kobietą albo mężczyzną klasę. Specjalnie dla nich, podawanie „kąpielach smoły” 7 opracowanych programów. Liczba i rodzaje procedur zależy od wartości certyfikatu, który jest rodzajem zaliczki odwiedzić łaźnie. Jeżeli uzyskana wartość jest mniejsza niż procedurami cenie certyfikatu, różnica nie jest zwracana, a jeśli więcej, właściciel płaci różnicę.

W „smoły” kąpiele istnieją inne oferty specjalne. Tak więc, dla sezonu letniego tutaj oferuje masaż antycellulitowy w wysokości czterech zabiegów. W tym przypadku trzeba było zapłacić za całą trójkę, a czwarty był prezent.

Dla pięknych pań w dniach kąpiele pielęgnacyjne odbywają. Tych, którzy korzystają z tej oferty i zostanie zapisany w tych dniach, otrzyma prezent w postaci pyszne soki owocowe marki Organic Religii, plus 15% zniżki na wszelkiego rodzaju programu detoksykacji.

opinie

Są popularne i mają wysoki rating (4,5 5 punktów) „kąpieli” w SPb smoły. Adres im proste i dobrze pamiętał, lokalizacja dogodna, co jest ważne dla osób mieszkających w intensywnym rytmie miasta Petersburga. Inne zalety tego znaku wszystkich klientów:

– wspaniały personel, pomocny, przyjazny, bardzo profesjonalny;

– doskonała konstrukcja wszystkich klasach;

– zestaw z procedurami, które mogą być uzyskane;

– Możliwość przyjść z dziećmi;

– Stan dobry;

– doskonały wynik po zabiegu.

Wady z „kąpieli smoły” to tylko kilka klienci nazywa wysokie ceny, ale większość ludzi wierzy, że oni są w pełni zgodne z jakości usług.