297 Shares 2483 views

To nie zamyka drzwi do plastiku Balkon: Trouble Shooting

Obecnie w regeneracji ich domu lub mieszkania osób wybiera nowoczesne materiały i związane z nimi elementy do nich. A jeśli pół wieku temu, człowiek nie mógł nawet pomyśleć, że zamiast drewnianego balkonu lub okna jest to plastik, ale dziś tego materiału są coraz bardziej zyskuje na popularności. I to nie jest przypadek, ponieważ te same drzwi, wykonane z tworzywa sztucznego, głowy i ramion powyżej jego właściwości techniczne, oprócz jej łatwe w pielęgnacji.


Niestety, oryginalne wykonanie drzwi, aby zapisać nie zawsze jest to możliwe. To może zdarzyć się z wielu powodów. Z powodu nieostrożnego obchodzenia się lub po prostu zużycie. W każdym razie, nie spiesz się, aby zadzwonić do pana. Często brak jest małostkowy, tak, że każda osoba będzie w stanie rozwiązać je samodzielnie. W tym artykule będziemy mówić i co robić, jeśli nie zamknąć drzwi z tworzywa sztucznego na balkon.

Przyczyny awarii

Nie zamykaj drzwi balkonowe z tworzywa sztucznego, z wielu powodów, ale w każdym przypadku jest to możliwe, aby go z powrotem w stan pracy. I że takie incydenty nie będą już powstać, powinien zapoznać się z „objawów choroby”, innymi słowy, aby dowiedzieć się, dlaczego struktura załamuje.

spadł klapka

Zdarza się, że klapa opadła. W tym przypadku, nie panikuj, bo ten problem został rozwiązany w bardzo prosty sposób. Co do przyczyn, to jest po prostu ze względu na zużycie. Fakt, że absolutnie każdy szklenie końcu zwisa. I zawsze pierwszy robi tylko krotnie z powodu swojej wagi.

Aby rozwiązać ten problem, trzeba będzie:

  • śrubokręta;
  • szczypce;
  • sześciokąty.

pogorszyła uszczelki

Jest również często zdarza się, że nosi pieczęć. Dzieje się tak najczęściej po pięciu latach eksploatacji. Ale jeśli Nieuważne zaprojektować, tym razem może być znacznie zmniejszone. Pierwszy sygnał, że uszczelka jest zużyta, będą projekty wzdłuż konturu. W tym przypadku, powrót dawnego rodzaju uszczelki nie będzie działać, więc muszę kupić nowy sklep specjalne. Wskazane jest, aby kupić foki niemieckich producentów. Jeśli żadna zostanie znaleziony, to jest do zaakceptowania i rosyjskim, ale niepożądany chiński. Najnowsze bardzo zawodne i nie uzasadnia koszt.

Inne błędy

Ponadto, nie zamykać drzwi do plastiku balkon na wielu innych, mniejszych przyczyn, które są mniej popularne, ale nadal mają miejsce. Warto wspomnieć, że przy zamawianiu okien bloków od sprawdzonych i zaufanych sprzedawców, ryzyko w obliczu tych problemów jest bardzo mała.

Problemem może być:

  1. Uszkodzenie klamce. Powodem tego jest niepotrzebnie silny siła jest przyłożona do tego elementu. Lub jeśli spróbujesz otworzyć drzwi, gdy uchwyt jest zamknięta. Szkody mogą być dwóch typów: po przełamaniu i części zewnętrznej i wewnętrznej. W pierwszym przypadku wystarczy tylko, by go zastąpić, a drugi będzie musiał przywrócić mechanizm lub całkowicie go zastąpić.
  2. Uszkodzenie zawiasów. Napotkał ten problem częściej niż w przypadku, jeśli rodzina ma dzieci. Zwykle jak do powieszenia na drzwi są otwarte, a która staje się przyczyną uszkodzenia. Tutaj wina mogą być dwojakiego rodzaju: po sprzętu zepsuje lub gdy zupełnie nie same pętle. Rozumiemy, że wystąpił błąd, można wizualnie, bez uciekania się do jakiejkolwiek manipulacji.

Co zrobić, jeśli klapka jest zniesione?

Każda osoba, która nabywa jednostek okiennych powinna być gotowa zmierzyć się z faktem, że nie zamknięte drzwi z tworzywa sztucznego na balkonie. odbiega top lub w dół – to nie ma znaczenia. Aby rozwiązać ten problem poprzez dostosowanie sprzętu.

Tak więc, aby rozwiązać ten problem będzie potrzebował tylko jednego narzędzia – Hex. Drzwi posiadają specjalny mechanizm, który znajduje się na górze. Będzie widoczne, jeśli otworzyć klapkę. Znajduje się w tyłek. Używając klucza imbusowego, przekręć go. Skręcając w lewo lub w prawo, można regulować gęstość dopasować drzwi. W takim przypadku, jeśli najlepszych ruchów, trzeba go ciągnąć, inaczej – słabnąć.

Manipulacje te muszą uczyć się na własną rękę, bez powodowania ekspertów, ponieważ działania te będą musiały być okresowo powtarzane, jako mechanizmy są osłabione w czasie i między skrzydłem a ościeżnicą, pojawia się luka.

Złamany uchwyt. Co robić?

Jeśli nie zamknąć drzwi na balkon uchwyt z tworzywa sztucznego może powodować. Ten problem jest oczywiste, a to oznacza, że połamane elementy odcinające. Niestety, mechanizm naprawy nie podlega, i musi być zmieniony całkowicie.

Nad tekstem powiedział, że awaria dwie opcje. Ale metoda usuwania tylko jeden – całkowita wymiana zepsutego elementu. Tak więc, jeśli jest ona uszkodzona rękojeść, lub zewnętrzną, w specjalistycznych sklepach trzeba kupić i zainstalować takie same. Operacja ta może być przeprowadzona w sposób niezależny.

W przypadku uszkodzonego mechanizmu wewnętrznego, należy również kupić w sklepie, ale jego wymiana może być trudne, więc jeśli nie są pewni swoich umiejętności, zaufanie najlepszego specjalisty.

Problem z osiadania

osiadanie – Jest to kolejny powód, z powodu których nie jest pokryte plastikową drzwi na balkon. Z biegiem czasu, pod wpływem ciężaru własnego ciężaru konstrukcji może być przesunięty w dół, w którym to przypadku klapka będzie dotykać krawędzi ramy.

Aby rozwiązać ten problem, konieczne jest dostosowanie samą klapę. Wskazane jest, aby nauczyć się to zrobić samemu, jak to jest konieczne, ponownie i ponownie powtórzyć tę procedurę, ponieważ po rozwiązać problemy z czasem będzie rozstrzygać ponownie. Niestety, proces ten ma charakter cykliczny.

Tak więc, jeśli nie zamknąć drzwi do plastiku balkon (Slipped), trzeba go podnieść, bo będzie musiała ustanowić specjalny mechanizm. Znajduje się on w dolnej części drzwi. Praca będzie przydatna, gdy jest ona zamknięta. Po zdjęciu nasadki ochronnej trzeba wziąć sześciokąta i ustawienie go w odpowiedni otwór, skręcić w prawo lub w lewo. Jeśli skręcić w prawo, klapka pójdą w górę, w tym przypadku, a to jest konieczne, ale jeśli zauważysz, że to zbyt wiele wysiłku i odchylić do góry wysokie, można przekręcić kluczyk w lewo, aby ją obniżyć. Poprzez manipulowanie danymi będzie osiągnąć pożądany efekt w ciągu kilku minut.

Krotnie stale otwiera

Często zdarza się, że plastik nie zamyka drzwi na balkon na zewnątrz lub wewnątrz. Może się to zdarzyć z dwóch powodów. W pierwszym wariancie, sprawca będzie armatura dziurka – to po prostu zużyte lub uszkodzone. Druga opcja byłaby niewłaściwa regulacja drzwi. Teraz będą brane pod uwagę dwa przypadki.

W przypadku mebli proste. Problem ten można przypisać wyżej przedstawiony. Jego rozwiązaniem jest po prostu zastąpić część, ale w celu dostosowania drzwi tak, że nie otwiera się, trzeba zrobić jakąś manipulację.

W ogóle, cała akcja jest boleśnie prosta. Trzeba będzie jednym z dwóch narzędzi: klucz z otworem montażowym krzywki drzwi, które można znaleźć tylko w specjalistycznych sklepach lub zwykłych szczypiec. Po wybraniu funkcji, należy otworzyć klapkę. Na końcu będą się ekscentryczny. Wystawiając je w pionie, regulację zacisku tak, że będzie minimalna, poziome – max. Skręcanie ekscentryczny, aby dostosować go tak, że napad był najlepszy, a najlepsze okucia zamka sposób angażować się ze sobą, co zapewnia szczelne zamknięcie drzwi.

Teraz, jeśli nie zamykają drzwi balkonowe z tworzywa sztucznego, co robić, wiesz. Jak widać, jest o wiele łatwiej naprawić niż mogłoby się wydawać. I ważne jest, aby nauczyć się to zrobić samemu, ponieważ manipulacja proste i powinny być okresowo powtarzane, ale nie powodują mistrz takimi drobiazgami.