328 Shares 4639 views

Salon w wannie: Projektowanie wnętrz, dekoracje, meble

Bardzo dysponujące na miejsce relaksu – salon w wannie. Projekt wnętrza musi być szczególnie dobrze zaprojektowane, miłą dla oka i koją oczy i funkcjonalne, co pozwala naprawdę odpocząć.

Wymagane atrybuty szatni

Projekt kąpiel salonie znajduje zwykłe składniki, a pierwszy – reszta pozycję. Gdy już się na parze, trzeba usiąść lub położyć się, gdy ciśnienie w organizmie gwałtownie skacze. Całkowicie pozycja pozioma jest przeciwwskazane, ponieważ większość leżaki i ławki są wygięte bazowej. Tradycyjnie rosyjski kąpiel – miejsce odpoczynku dla firmy, ponieważ przednia stół jadalny i często niezbędne do dostarczenia przedmiotów przekąsek. Ostatnią rzeczą, jaką możemy zrobić, z komfortu kąpieli – aby spłukać zimną wodą, bo idealny projekt kąpiel do salonu zakłada istnienie basenie lub w skrajnych przypadkach pod prysznicem.

Wymagane składniki szatni:

  • miejsce do odpoczynku: ławki, krzesła, taborety i leżaki;
  • stół i szafki;
  • prysznic lub basen, umywalka.

Wszystkie pozostałe składniki – suplement do niezbędnego minimum, które omówimy poniżej.

materiały

W celu utrzymania temperatury w pomieszczeniu utrzymywane wymaganą szybkość, to zaizolować. Najlepszym materiałem do obicia ścian, w tym przypadku – drzewo. Klasyczny wystrój wnętrz obejmuje wykończenie szorstką iglastego. Najtańszy materiał – sosna. Do Bath służył Ci przez lata, trzeba zadbać o stanie ściany wnętrz. Drewno musi być najpierw nasyca się specjalną mieszaninę, a następnie lakierowana, ale tylko w garderoby. Wybierz w tym celu materiałów żaroodpornych o najniższej toksyczności, jako jeden z najbardziej gorących i dusznych miejscach – Sala w kąpieli. Wnętrze drugiego przykładu wykonania jest podobny do konstrukcji obcych saun, ponieważ drzewo wybrany jest gładka, symetryczne i płaskich paneli. W ogóle, to styl pasuje minimalizm ekologiczne i tworzy nastrój luksusu, jeśli odpowiednio udekorować pokój.

Nawet w meblach kąpiel jest tradycyjnie wykonane z drewna, ale lepiej jest wybrać twardego drewna ze względu na ich twierdzy. Nie przesadzaj z tkaniny: wilgotności zepsuć tapicerkę krzeseł.

Urządzając swoje poczekalnię

Podstawą szatni – wygodne meble. Na etapie projektowania należy zdecydować, co dokładnie chcesz umeblować swoje wnętrze. Jeśli będzie to rozkładana trójwymiarowe i tabele, to najlepiej położyć przestrzeń co najmniej 12 metrów kwadratowych. Pierwsza zasada: meble pomieszczeń rekreacyjnych powinno być wygodne i bardzo praktyczne. Priorytetem naturalnych materiałów: drewna, okłady lniane, i tym podobne. Lekarze nie zalecają, aby natychmiast przejść do pozycji poziomej po łaźni parowej, garderoby, ponieważ zazwyczaj dostarczają komfortowe drewniane ławki, leżaki.

przypisują typowe salony – stół i krzesła lub fotele. Nie zaleca się, aby dostarczyć meble pokojowe: wnika do szatni. Aby dać solidne meble wygodę, użyć specjalnych poduszek i peleryny tekstyliów, które można łatwo znieść i suszonych oddzielnie od zestawu słuchawkowego. Jeśli przestrzeń nie pozwala zainstalować pełną tabelę wyposażyć pokój wszedł ławki, na których można usiąść i rozłożyć naczynia.

Cechy aranżacji przestrzeni

Co do zasady, największej części pokoju – salonu w kąpieli. Projektowanie wnętrz 3×3 – klasyczny dla większości projektów krajowych, gdy budynek jest zbudowany specjalnie do tego celu. 9 metrów kwadratowych może stać się dość przestronne, jeśli prawidłowo umeblować pokój. Większość projektów obejmuje kolisty układ mebli: w środku stołu i krzesła znajdują się (jeśli przestrzeń pozwala), a na ścianach obwodowych sklepu znajdują się lub leżaki. Jeśli przestrzeń naprawdę jest około 10 metrów kwadratowych, trudno jest umieścić basen. Alternatywą – mały pokój wyposażony jest w prysznic i umywalkę.

Najważniejsze – prawo do hydro i izolowanymi ścianami. W obliczeniach wolnej przestrzeni na umieszczenie sprzętu i nie zapomnij wziąć pod uwagę ten wskaźnik. Izolacja ścian zajmuje dużo miejsca. Ostatnia wskazówka – to funkcjonalne stojaki szafach i stojakach, które mogą być składane ubrania, ręczniki, przedmioty higieny i akcesoria do kąpieli: kapelusz i miotła.

oświetlenie

Najbardziej spokojne miejsce – salon w wannie. Projektowanie wnętrz powinny być zgodne z tym. Spowodować, że organizm do całkowicie odpocząć i odzyskać ciepło może prawidłowo dostrojony oświetlenie. W priorytecie – nie zbyt wiele jasnych żarówek LED, które nie przecedzacie wizję i stworzyć miękkie i nawet lekki. Sufit, w pełni nabijane z nimi, tworzy poczucie ciepła i wygląda jak rozgwieżdżone niebo. lamp LED są same długości zużywają minimalną ilość energii. Jeśli połączyć je w kilku zdaniach do poszczególnych przełączników, można grać wspaniałą atmosferę za pomocą oświetlenia, dodając go do przyjacielskich spotkań i zmniejszając na romantyczny wieczór. Wskazówka: aby stworzyć otoczenie, aby dodać sporo kinkiety lub lampy.

spektrum kolorów

Drzewo z dowolnego gatunku i odcieni – za najlepiej będą wyglądać salon w wannie. Projektowanie wnętrz wymaga przede wszystkim łagodnych, naturalnych i spokojnych odcieniach. Klasyczne połączenie – brązowy, zielony i piasku. Zakres ten pozwala dać każdym pomieszczeniu ducha „bardzo rosyjskiej łaźni parowej,” z wódką i mioteł. Jeśli mówimy o decyzji europejskich, często jest w pozostałych pokojach są dodawane i bordowym kolorze wina, jest to świetna gra w cieniu i podkreśla strukturę drewna. Czerwony gamma rozrzedza odcienie piasku, dodaje połysku i luksusowy pokój.

Ale tradycyjny kolor dla relaksu – to zielony. On jest najmniej irytujące do siatkówki, pozwalając odpocząć dobrze. Alternatywne – niebieskie odcienie, które idealnie pasują do kąpieli lub saunie, szczególnie jeśli pokój wyposażony jest w prysznic lub basen.

Saunie lub rosyjski kąpiel?

Sauna z miejscem na odpoczynek i tarasem – w istocie taki sam jak w saunie, po prostu urządzone w stylu rustykalnym. W saunie parze z powrotem prawie otstegat miotłę. Akcesoria do kąpieli – to jest zasadnicza różnica. W pełni wyposażone łazienki, drewno na obwodzie, z klasycznych sklepów, a nawet półokrągłe belki mogą być również nazywane saunę, jeśli zawiera on basen i pokój z łaźnią parową. I który jest zawieszony na obrzeżami tradycyjnej miotły, aby pomóc stworzyć odpowiednią atmosferę. Kolejną różnicą – mini bar i stół, które są rzadko spotykane w saunie Europejskiej. Najważniejsze – prawidłowo umieścić wszystkie składniki w małej przestrzeni, a jeśli to możliwe, aby wyposażyć basen pokoju, nawet trochę, tylko się zanurzyć i stopniowo oddalają się od blasku sali.

architektura wnętrz

Całkowicie tapicerowane pokój drewno naszym zdaniem – kąpiel, pokój relaksacyjny. Zdobienia dodatkowe miejsca mogą być różne, ale preferencja jest zawsze tylko naturalnych materiałów, wśród których kamień. Aby rozpocząć wyposażanie ich kąpiele stoi na poziomie projektu do obliczenia wolnej przestrzeni i prawo do dysponowania nimi po izolatki.

Należy zwrócić uwagę na głównych atrybutów: ławki, stół, prysznic lub basen, dozownik wody. Należy zwrócić szczególną uwagę na szczegóły: kolor ścian, oświetlenie wpuszczone. Nie zapomnij o komfort: wyposażyć ścian i narożników z wygodnymi szafkami i wieszaki sprawiają, że cały tekstylny wymienne.