132 Shares 8755 views

'Triderm' oznacza (maść). instrukcja

Po zastosowaniu leku „Triderm” (maść) oceny generalnie pozytywne. Wielu powie, że lek eliminuje warunki, że inne środki zawiodły.

Maść „Triderm” (w którym stosowanie musi być uzgodniona z lekarzem) jest połączony przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, antyalergiczne i przeciwzapalne leki. Preparat składa się z trzech głównych elementów: klotrimazol (przeciwgrzybiczny), gentamycynę (przeciwbakteryjne) i betametazon (hormonalne). Ten ostatni stanowi środek przeciwalergiczny (przeciwświądowe) efekty, przeciwzapalne i zwężające naczynia. Ponadto, dipropionian betametazonu zapobiega uwalnianie mediatorów stanu zapalnego (bradykinina, histamina i inne cytokiny) w tkance, a także skurcz naczyń krwionośnych.

Klotrimazol, posiadające właściwości przeciwgrzybicze, zapobiega syntezę substancji podstawowej w konstrukcji komórki grzybów (ergosterolu), a tym samym zniszczenia pasożytów. Składnik ten jest aktywny w stosunku do grzybów z mikrosporum rodzaju Trichophyton, Candida.

siarczan gentamycyny, ma szerokie spektrum działania przeciwbakteryjnego. Składnik ten jest zdolny do przenikania przez błonę komórek bakteryjnych zakłócać mechanizm wytwarzania białka, która jest niezbędna dla normalnego życia bakterii. Składnik antybiotyk jest aktywny wobec wielu bakterii (bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne), które zapewnia skuteczność w leczeniu skórnych zmian chorobowych natury zakaźne.

Łączne skutki narkotyków „Triderm” promuje szybkie zmniejszenie (eliminacja) objawy zapalenia (ból, zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie). Lek zapobiega nawrotom objawów.

Lek „Triderm” (maść) instrukcji zaleca chorób skóry, chorób zapalnych zakażenia pierwotnego lub wtórnego. W szczególności, dotyczą odczytów mierzalne steroidoterapia oznacza dermatozy (oparzenia słoneczne, zapalenie skóry, egzema, łuszczyca). Użyj lek „Triderm” z zainfekowanych ran wywołanych przez grzyby i drobnoustroje są wrażliwe na klotrimazol lub gentamycynę. Zalecany lek z łupież pstry i grzybicy trichophytosis, grzybicy stóp.

Oznacza "Triderm" (maści). Instrukcja: dawkowania

Streszczenie do narkotyków „Triderm” w postaci maści lub kremu zwraca uwagę na potrzebę regularnego stosowania środków w o tej samej porze każdego dnia.

Środek leczniczy stosuje się w postaci cienkiej warstwy na części przykrywającej problematyczne. Aby zmaksymalizować skuteczność leku „Triderm” (maść) Instrukcja zaleca zastosowanie również do zdrowego okolic skóry. Procedura powinna odbywać dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

W obecności uszkodzenia płacz korzystne jest użycie kremu. Preparat ten promuje wysuszenie.

Czas trwania narkotyków „Triderm” jest ustawiona zgodnie z obszaru charakter zmian i narkotyków tolerancji.

Obserwacje wskazują, że efekt obserwowano po trzech dniach od rozpoczęcia stosowania leku. W przypadku braku pożądanego efektu terapeutycznego należy przebadać ponownie w celu potwierdzenia diagnozy zaprzestać stosowania leku.

Przeciwwskazania do obiektu „Triderm” (maści) instrukcje nadwrażliwości, kiłę, gruźlicę gwałtowne zmiany, powikłań po szczepieniu lub ostrej infekcji wirusowej skóry, otwarte rany wulgarne różowaty. Wyznaczyć leku w okresie ciąży, laktacji. Przeciwwskazane oznacza „Triderm” dzieci poniżej jednego roku.

Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się ze specjalistą.