649 Shares 7581 views

Jak tkać torebkę gumy? Podstawową techniką tkania

Aby tworzyć własne ręce modny – nie jest łatwym zadaniem. Ale nie żałuję czasu spędzonego, ponieważ takie umiejętności opłacalne podkreślenia gustu, stylu i kreatywności. Nauczyć się tkać torebkę z zestawem gumek, będziesz w stanie zaskoczyć piękną rzecz wszystkich swoich przyjaciół.

Zestawy rzemieślnicze

Przy zakupie zestawu należy natychmiast zwrócić uwagę na określoną liczbę gum, w większości przypadków jest to 2000, 3000 lub 6000 sztuk. Zestaw jest bardziej kosztowne, tym lepiej będą żywica, która ma takie same wymiary i wykonana z wysokiej jakości silikonu. Są dobrze rozciągnięte w czasie pracy i nie odkształca się. Taki produkt będzie wyglądać bardzo piękne.

Wskazane jest, aby zakupić kompletne i maszynę. Zapewnia więcej możliwości tworzenia oryginalnych modeli, a większość z patelni mogą być realizowane wyłącznie za pośrednictwem większej maszyny. Przydatne Y kształcie nożnej. Zestaw może zawierać wiele dodatków, takich jak spinacze i wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych. Z pomocą klipsów łatwiejsze do łączenia części produktu i policzyć wiersze.

Aby praca potrzebna haka. Ponieważ splot dziąsła portmonetka trzeba trochę pchania, lepiej jest używać metalowych narzędzi. Hak z tworzywa sztucznego nie jest tak niezawodny i może pęknąć.

Po zdefiniowaniu kolor i rozmiar produktu, można bezpiecznie dostać się do pracy.

Tkać na maszynie

Jak tkać torebkę na maszynie? Działanie rozpoczyna się w dwóch rzędach znajdujących się na brzegach. Bliski pożądane do usunięcia, więc to nie przeszkadza.

Kilka powinny być wprowadzane w formie ósemki, które znajdują się po przekątnej. Kiedy dotarł do krawędzi, trzeba włączyć urządzenie. To kolejny numer w tej samej kolejności, ale używać niezajęte kolumny.

Teraz trzeba dokonać dwóch pionowych rzędach, są one zamknięte w skrajnej maszynie plakatu. Następnie dolna warstwa gumy lekko wzrasta, i posiada dwa równoległe rzędy. Również w tym przypadku niższa warstwa wzrasta. Stopniowo dodajemy nowe produkty gumy ty propletaete ściany.

Paleta kolorów i fantazja

Tworzenie torebkę, mistrz musi zaplanować z góry liczbę odcieni kolorów i umieszczeniu ponieważ kolorów tkanin do produktu zależy od jego wyglądu. Można grać na kontrast lub płynne przejście z jednego cienia do drugiego. A kto by chciał torebce gładkich gumki. Istnieje wiele możliwości do dekoracji powierzchni – z koralikami, cekinami, małych oryginalnych guzików.

Gdy pożądane rozdzielczości jest gotowy, prawy rząd zostać usunięty z urządzenia. Pozostała część jest potrzebna do tworzenia zaworu do torebki może być zamknięty. Zostawić dziurę w nim – w tym miejscu będzie pętla. Aby to zrobić, trzeba nosić gumę pracując jako ósemki.

Przed gotowy produkt jest usuwany z urządzenia, konieczne jest, aby ustalić górną krawędzią związanej łańcuchu. Przynajmniej przyszyć guziki.

Innym sposobem tkania

Masters zaproponować inną opcję, jak splot torebkę z gumy. To polega na tym, że poprzez pierwszą warstwę, należy wycisnąć gumę w dwóch turach, i trzeba umieścić je w barach, położonych na przekątnej. Wiele będzie wyglądać „x” pokrywających liter. Następnie guma ułożone na obwodzie maszyny, a warstwa dolna wznosi. Gdy żądany rozmiar jest gotowy, trzeba naprawić rezinochki łańcuchową jednym rzędzie. Trzeba zrobić pokrywę zaworów – portfel i może być używany w życiu codziennym.

Przyjrzeliśmy się, jak splot torebkę gumy na maszynie. Teraz można zachwycić znajomych, prezentując swoje niepowtarzalne i piękne wyposażenie. Za każdym razem można odebrać nowe, bardziej złożone i wyrafinowane modele – i wprowadzają je do życia. Konstrukcja jest ograniczona tylko przez wyobraźnię.

Jak tkać torebkę na proca?

Proste narzędzie do tkania plastikową proca. Może to być dwa lub więcej zębów. Dowiedz się, jak tworzyć unikatowe w sposób każdy może.

Początkowo zero jest liczbą, stosuje się dwie liczby skrajną prawą z procy: włożyli na gumie, splątane dwukrotnie, a drugi koniec jest umieszczany na drugiej kolumnie od wewnątrz. Więc należy wyrzucić sześć gumki na przekątnej.

Poniższy guma skręcone dwa obroty. Rzucać je na słupach w taki sam sposób, tylko zmienić kierunek.

Guma do powieszenia na skrajnych kolumnach, a guma z numerem zero dorzuca. Działania te są powtarzane około osiem razy – to wszystko zależy od wielkości torebki.

Kiedy rzędy są gotowe, pierwsze dwie elastyczne taśmy z drugiego rzędu należy wyrzucić w pierwszej kolumnie i związać serii. Należy uważać, że ten ostatni został umieszczony na numer gumką poniżej.

Przed wyjęciem gotową torebkę z procy, trzeba zabezpieczyć krawędzie przy pomocy innej gumy i zrobić węzeł.

hak Weaving: Pierwsze kroki

Mając tylko szydełko, można również stworzyć niepowtarzalny i równie piękną torebkę. Ten rodzaj robótek jest dość prosta. Tak więc wyjaśnić, jak utkać torebkę rezinochek z hakiem.

Zaczyna się od Kręgu. Powstaje ona w następujący sposób: pętla, a następnie skręcona gumka, a pozostałe ataki końcowi haka. Że dno jest bardziej wytrzymałe, używane dwa koła naraz.

Teraz trzeba ukończyć 10 jednostek, co w tym samym czasie podwójne skręcanie. Wszystkie dziąsła są zużyte i pociągnął za pierwszym jest użycie bazy. Pozostałe dwie pętle i pociągnął za pośrednictwem haka.

Następnych kilka gum powinien chwycić cztery serie. Operacje te są powtarzane aż do uzyskania 10 jednostek. Ponadto, dwa linki są wykonywane przy użyciu gumy.

Ostatnie kroki

Teraz szydełku małą zmianę – trafi na okręgu. Liczone ostatnie trzy pętle na haku, oznakowane, a otwór jest umieszczany na górze hakiem – przez dwóch bokach gumy. Użyj pierścienia, przez które rozciągają się dwie pętle, a druga strona powinna być noszone do tyłu.

Pierwsza pętla uważać, aby rozciągnąć na wszystkich pozostałych. Następnie pasek musi być podawany przez cały link. Każdy link powinien wtedy być w pełni drutach – aż do końca serii.

Pod koniec powinien pozostać dwie pętle, i tylko wtedy, gdy gwintowane haka. Następnie umieścić na tęczówki, która jest wyciągana za pomocą pasków po przeciwnej stronie. Przez ostatnią pętlę haka jest wyciągnięta i przeplatają się w taki sposób, nowej serii irysów i dodawać nowe kluby.

Musisz upewnić się, że ostatnia pętla przejść przez wszystkie pozostałe. Dno będzie gotowy, gdy są tkane trzy serie torebkę.

Teraz niezbędne jest przygotowanie zacisk lub kołek w celu ułatwienia obsługi. Centrum Należy zaznaczyć, aby nie zboczyć. Oplot jest kontynuowane w ten sam sposób, ale wykorzystuje tylko jedno koło.

Zacznij każdy wiersz musi być oznakowane, tak aby nie stracić podczas tkania.

wniosek

Wielobarwny mały furor guma, przekształcając elementów dekoracyjnych, które zdobią ubrania, a nawet służyć jako uzupełnienie do niego. Gumy zrobić ozdoby i zabawki.

Ta fascynacja masy powstały w Ameryce, ale teraz dzieci na całym świecie zabawy wymyślanie jasnych i nietypowych rzemiosła z małym rezinochek. Wynalezione bardziej wyrafinowane techniki. Odpowiedzieliśmy na pytanie dotyczące sposobu tkania torebkę z gumy. Obecnie technika ta nie powoduje dziwi nikogo. Wręcz przeciwnie, wielu ją podziwiam, ponieważ produkt naprawdę staje się bardzo niezwykłe.