794 Shares 2437 views

Gotowania mięsa w piecu

Mięso – to starożytna produkt, który używany jest przez człowieka. Jego szerokie zastosowanie kulinarne sięga wielu tysięcy lat.


Jednakże mięso należy poddać prawidłowego leczenia, które nie zmniejsza się jego jakość.

Obecnie istnieje wiele metod bardzo skutecznej obróbki termicznej mięsa.

Wołowina jest najlepiej gotowane w piekarniku, owinął je w podwójną warstwą folii spożywczych uprzednio toczy jej smalec i zaprawiony marynaty do 2-3 godzin. Takie gotowanie mięsa w piecu jest odpowiednia do zamrożonego mięsa, które nie są wstępnie rozmroone. Metoda ta zapewnia wysoką jakość potraw nie surowców bardzo wysokiej jakości.

Owce z dostatecznie wysoką zawartością tkanki łącznej (przednie) lub po prostu nie są karmione, lepiej metalu gulaszu głęboko naczynie z oleju roślinnego z dodatkiem dużej ilości warzyw (cebuli, ziemniaków, pomidorów, grochu, bakłażan – w dowolnej ich kombinacji), i piec w zamknięte Latka w piecu z małą ilością wody i zawsze z warzyw. Takie mięso gotowanie w piecu będzie to miękki i delikatny.

Jeśli mówimy o gotowanie mięsa w piekarniku, powinno się wspomnieć receptur mięsa w piekarniku w folii. Zalecamy gotować wieprzowinę, pieczone w folii

Będziesz potrzebował 100 gramów. Wieprzowina – 10 g. śmietana, czosnek, pieprz, sól – do smaku

metoda:

Jest to niezbędne w celu kawałek mięsa wieprzowego, pocierać czosnek, sól, zmielonego pieprzu. Przygotowane mięso zawinąć w folię i umieścić go w piecu do pieczenia. Gotowość mięsa jest określane przez nakłucie widelec lub nóż: gdy wieprzowina jest gotowe, wydany klarowny sok. W celu uzyskania rumiana skórka, folia powinny być wdrażane, mięso namaścić krem i umieścić ponownie do piekarnika na kilka minut. Podawać mięso zielonej sałaty. Gotowania mięsa w piecu do tego przepisu jest bardzo prosta, zajmuje minimalną siłę, a wynik jest zwykle doskonała.

Jeśli złapany dość trudne mięsa, lepiej jest być wstępnie marinate. Marynowane mięso w piekarniku będzie bardziej czuły.

Oferujemy danie z kuchni angielskiej nazywa niedziela pieczeń.

Głównym składnikiem tego dania stoi oczywiście mięso. Najczęściej jest to wieprzowina, wołowina, kurczak lub jagnięcina. Aby uzyskać różowy apetyczny skórkę, mięso powinno być owinięte w cienkie paski bekonu, który absorbuje udział w gotowania soki mięsne i staje się dość ostre, pozostając jednocześnie delikatny. Jako dodatek do pieczeni jest zwykle podawane prażone lub gotowane warzywa do smaku.

Innym ważnym elementem, bez którego to jest nie do pomyślenia Sunday roast – sos mięsny lub sos nazywa, po prostu sos. Podstawą sosem sos sok wydzielany przez mięsa w trakcie pieczenia. Nawet sosu dodać pokrojone warzywa lub smażonych.

Smak bukiet różnych rodzajów mięsa będą jaśniejsze jeśli jest zakończona odpowiednich składników.

Wieprzowina: farsz z cebuli i szałwi, angielskiej musztardy lub sosu jabłkowego.

Wołowina: sos chrzan, musztarda angielski, Yorkshire pudding.

Lamb: czerwona porzeczka galaretka i sos miętowy.

Od przygotowania mięsa w piekarniku, wybraliśmy wołowiny.

Aby to zrobić musimy:

1 kg polędwicy, 20 ml czerwonego wina, oliwa z oliwek, sosu Worcestershire , tymianek, rozmaryn, czosnek, pieprz, sól (1 łyżka.) – do smaku.

Przed rozpoczęciem gotowania mięsa w piekarniku do tego przepisu, konieczne jest, aby zrobić marynatę. Aby to zrobić, wziąć trochę sosu Worcestershire, 200 ml czerwonego wina, drobno posiekanego czosnku, gałązki rozmarynu, oliwa z oliwek, tymianek. Umieścić solone i pieprzem mięso w marynacie i pozostawić na 2 godziny (może być dłuższy, jeśli czas na to pozwala). Następnie marynowane mięso należy owinąć folię (przesuwanie możliwe jest rozłożone masło), piec ogrzewać do 180 ° C, pieczenia, które zamierza się pieczone mięso. Następnie umieścić mięso na gorącej blasze i umieścić w piekarniku. Aby tak się stało kruchy i soczysty, należy okresowo podlewać sok, który będzie wyróżniać się z niego. Mięso można dostać kilka godzin.

Teraz zrobić sos sos, dla których będziemy potrzebować:

Sok, który został wyizolowany z mięsa podczas prażenia 400 ml pożywki (bulionowe kostki mogą być wykorzystywane), cebuli, marchwi, pieprz, sól.

Wymieszać sok mięsa z bulionu, pieprz, sól i umieścić mieszaninę odparować do ognia, dopóki nie jest 1/3 pierwotnej objętości. Cebula i marchew będziemy pokroić w pół pierścieni, i umieścić w stosunku do całkowitej masy. Po warzywa dotrzeć do połowy, konieczne jest, aby zagęścić sos zwykły przesianej mąki, doprowadzić do wrzenia i gotować przez jakiś czas.

Teraz mięso pokroić w cienkie plastry, polać sosem w grobie spodki i serwowane do stolika z gotowanymi i pieczonymi warzywami.