678 Shares 9236 views

Jak wybrać Tanie wózki

Tani wózek – to dobra okazja, aby skutecznie dysponować budżetem w momencie narodzin dziecka. Dodatkiem do rodziny – to zawsze duże wydatki. Łóżeczko, pieluchy, suwaki, zabawki, ubrania, smoczki, butelki, lampki nocne – lista wydaje się czasami końca, ale wciąż dobry wózek jest to konieczne, i to na pewno nie jest tanie. Tak wielu ludzi myśli rodziców, planowanie kosztów. I są one błędne.


Oczywiście, drogi wózek, najprawdopodobniej, jest produktem wysokiej jakości, a on położył szeroką funkcjonalność, aby ułatwić życie rodzicom i pomaga dziecku czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas chodzenia. Jednak to stwierdzenie nie jest w żaden sposób nie działa wstecz, który jest wygodny i solidny wózek może dość tani koszt. Ponadto tanie wózki są często porównywalne pod względem działania bardziej znanych i trafi odpowiedniki portfela.

Aby nie zrobić złego wyboru, a nie spędzać zbyt dużo trzeba zrozumieć, jakie funkcje ma znaczenia do ciebie, bo tani wózek może być dość dobrze wyposażone i spełniają wszystkie wymagania. I niski koszt jest często określana przez brak znanych marek w nazwie i miejscu produkcji (np Chiny).

Niech nam określić, czego nam potrzeba, zanim kupisz tani wózek. Jeśli planujesz zabrać na wózku cały czas, będziesz jak system 2 w 1 lub transformatora. Ten wybór jest mniej kłopotliwy, jako ogród warzywny cię od konieczności zakupu wózek, gdy dziecko zacznie siedzieć w kołysce i to będzie ciekawe. Tanie wózki tego typu z dobrą funkcjonalnością około 7.000 rubli, co jest znacznie tańsze niż bardziej znanych odpowiedników.

Jednak nie wszystkie dzieci lubią siedzieć w wózku podczas spaceru. Niektórzy nauczyli się chodzić, wolą iść na własną rękę, dopóki nie znudzi. W tym przypadku, jeśli zwykle iść blisko domu, można zaoszczędzić dobrą opcję na wózku spaceru poprzez zakup taniego modelu kosztów około 1-1,5 tysięcy rubli. Warto zastanowić się, że taki wózek przez długi czas może nie wystarczyć. Jego celem (jeśli chodzi o praktykę) – długie wycieczki i okazjonalnego użytku. Stałe ładunki podczas długich spacerów w lesie modelu danych nie jest prawdopodobne, aby przetrwać.

Wybierając tani wózek, warto zwrócić uwagę na jego wagi, rozmiaru i zwrotności. Chodzi o to, że spacer będzie prawdopodobnie mieć do czynienia z różnymi rodzajami przeszkód: krawężniki, wybojów na drodze, schody, windy lub wąskim przejściu. Lekki, kompaktowy i zwrotny wózek oczywiście bardziej wygodne i oszczędza siły mama. Należy również spojrzeć na dużych kołach, pomagają przezwyciężyć krawężniki dobrze.

Więc wiemy, co powinno być tani wózek na spacer z dzieckiem nie jest włączona do ćwiczeń fitness. Jakie inne cechy sprawiają, że porównywalny z droższymi odpowiednikami? Rozważmy przykład z wózka lub pushchair jednostki 2 do 1.

Po pierwsze, tani wózek powinien wynosić co najmniej bezpieczne. W tym celu, jego wyposażenie powinno obejmować pasów bezpieczeństwa (najlepiej pięć-punkt), hamulec postojowy, zderzak-ruchkoderzhatel.

Po drugie, konieczne jest, aby zapewnić komfort dla dziecka. Aby to zrobić, wózek jest wyposażony w osłony termicznej izolacji lub narzutka na nogach, płaszcz, szeroki okap, przestronny i głębokim fotelu. Również z powrotem jest mieć kilka stanowisk, w tym półleżącej.

Po trzecie, dobry tani wózek zawsze posiada szereg przydatnych funkcji. Należą do nich: wsparcie dla nóg dziecka, wyjmowane tace dla rodziców i dzieci, odwracalny i wysokość regulowany uchwyt, przestronny kosz na zabawki i inne rzeczy, okienko w kapturze dla rodziców, etc.

W następstwie tych zaleceń, można łatwo zaoszczędzić i kupić tani wózek, który jest porównywalny w działaniu do droższych modeli.