551 Shares 1025 views

Skóra i woskowany sznurek, akcesoria i trochę wyobraźni – i fajna bransoletka gotowa!

Produkcja biżuterii dla siebie i drogi do mojego serca ludzi – zabawna sprawa, że wiele duszy. Chcesz spróbować się w to? Oferujemy Ci prosty i ciekawy poradnik na temat tworzenia fajne bransoletki, do produkcji której musisz woskowany sznurek i skóra, trochę akcesoriów i oczywiście dobry humor i wyobraźni!


Od czego zaczynamy?

Pierwszym krokiem jest znalezienie skóry i woskowany sznurek – oba z nich trzeba będzie 1,5 metra. Doświadczeni ręcznie robione fani mogą zdecydować, co zrobić z rękami woskowany kabel – to jest dobry pomysł, ale nie zaleca się dla początkujących, aby to zrobić i polecam po prostu kupić wszystko, czego potrzeba w sklepie. sznury kolor może być dowolny – zależy to tylko od własnych preferencji. Następnie znaleźć odpowiedni łańcuch z ogniw okrągłych, jak na zdjęciu – trzeba będzie około 40 cm do łańcucha odebrać nakrętkę kolorów metalu jak .. To wszystko można rozpocząć produkcję!

Teraz jesteś gotowy …

Przede wszystkim krotnie koronka na pół, w celu uzyskania pętlę. To powinno być luźne, ale nie za dużo, wprowadź nakrętkę – będzie to zapięcie bransoletki. Teraz związać woskowany sznur na sznurku ze skóry tak, że nie jest małą pętlę i owinąć go kilka razy – to będzie początek swojej bransoletki.

łańcuch przeciągania

Po rozwiązaniu woskowany sznur skórzany sznur, to jest czas, aby przejść do następnego etapu – priplesti swoją bransoletkę nawet łańcuchową. Staje się łatwe: wprowadzenie do łańcucha skórzanym sznurem, tak aby spoczywała na koniec początku swojego zespołu w woskowanym sznurku. Utrzymać łańcuch w jednej ręce, a drugą zakotwienia jej bransoletka przywiązany w tym samym woskowanym sznurku.

Nadal splot bransoletkę

Na początek, to jest mały: konieczne jest nadal w tym samym duchu, zbierając swoją bransoletkę. Spróbuj zrobić to samo, jak to pokazano na rysunkach – niech woskowany przewód znajdujący się pomiędzy okrągłych ogniw łańcucha. Nie spiesz się i bądź ostrożny, a następnie można łatwo zrobić bransoletkę z woskowanego sznurka, które będą wyglądać w harmonii z zupełnie różnych ubrania!

Przyjedziemy do mety i nie wygina

Okresowo przymierzyć bransoletka na rękę – w teorii, powinien siedzieć na tyle mocno zwalnia th dłoni, ale w tym samym czasie, bez ingerowania w obiegu. Idealnie, bransoletka powinien być owinięty wokół nadgarstka dwa razy, ale jeśli się to nie podoba, możesz zrobić to krótszy lub dłuższy, w zależności od preferencji. Raz okazuje się, że długość bransoletki tylko to, co chcesz go zobaczyć, należy przejść do ostatniego etapu i przymocować zapięcie. Sprawiają, że prosty: najpierw zrobić cewkę w taki sam sposób, jak to było na początku. Następnie zawiązać sznurowadła woskowane i skórzaną węzeł, przywiązać go do nakrętki i zabezpieczyć go z innym węzłem. Starają się wiązać węzły napięty, ale równomiernie i dokładnie.

Oto Twoja bransoletka i gotowe!

Wypróbuj go na ręku, poproś o pomoc kogoś, kto będzie następny – nosić sama bransoletka nie jest zbyt łatwe. To, nawiasem mówiąc, jest kompensowana przez fakt, że można nosić bez zdejmowania bransoletki – to nie będzie kolidować z normalnej działalności.